Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xperia companion ile sony pc companion aynı değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Folie a deux kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkürler gerçekten güzel özetlemişsiniz. Benim sormak istediğim birkaç şey var.

-Ben güncelledikten sonra arama geldiğinde ekranın hemen açılmadığını fark ettim. Yani telefon çalıyor 2 saniye kadar sonra ekran geliyor, sizde de öyle mi?

-Önceki sürümde de vardı bu sorun: Hızlı ayarlardaki kısayollar içinde "Lte" bulunmuyor bende. İşin garibi dün güncelledikten sonra son sırada görmüştüm, düzenleyip ilk sayfaya almaya çalışırken gitti ve geri de getiremedim hiçbir şekilde.

-Şu kedi meselesi nedir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1905att 1 kullanıcısına yanıt
    Xperia companion yeni versiyon. Pc companion dan bağımsız

• Güncelleme bana da gelmedi ama bi yolu var. Öncelikle İrlanda dan alan arkadaşa gelmiş ya güncelleme irlandanın Stock romu yükleyin flashtool ile daha sonra pc ye takın güncelleme görünecek daha önceleri böyle güncelliyordum ama dün akşam denedim flashtool hata veriyor ben de onun için yükleyemedim siz deneyin olucaktır

• İlerleme bariz evet. ilerlemenin otomatik çekimde de iyi olması detaylarda kaybolan kullanıcılar için güzel bi yenilik. Her ne kadar xz deki gibi fiziksel bi sensör olmasa da baya onun updatesiz haline benzedi. Tabii o sensör de update ile coşacaktır.

Gece çekimlerinde denemedm, zira bi harikalar yaratmasını beklemiyorum.

Bu arada evet, o siteye upload ediyorum. Kayıpsız paylaşıyolar.

Ekran kasa oranı, ve bilhassa yan kapak boyutu dıştan bakıldığında dual olduğunu anlamanıza yarar. lte farkı kişinin seçimine kalmış. Dual in iki versiyonu var 6833 cat4, 6883 cat 6 normlarında. 6883 ile sıradan bi premium arasında sadece sim ve ilk satırda yazdıklarım farklı.

Arkadaşınız illa z5p alıcaksa, cat 4 sıkıntı değilse değişmesin. Çift sim amiral gemilerinde kolay bulacağınız bi opsiyon değildir. Hele ki popüler cihazlar içindeki 4k temelli tek çift sim cihaz. Cihaz sorunsuzdur diyip umut vermek istemem. Önceden de dediğim gibi yıllardır türkiye ürünlerinden çekmişliğim var ben ve bir çok insan hatta. Vebal almak istemem.

LTE demişken sayın joe.joe, aynı sıkıntıyı yaşamadım ne yazıkki. Sanırım hiç görmedim

Arama görüşmelerinde de gözlemlerim, fakat bende öyle sıkıntı olmuyordu.

Kedi olayı ise biraz sanki paskalya ruhu taşıyan bi easter egg olmuş. Kedilere tip tip isim veriyorum

• Folie a deux kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden önce hiç görmemiştim zaten LTE seçeneğini ama bunda başta görünce acaba mı dedim başta

Ha bir de görüşme yaparken karşı tarafın sesi azalmış mı yoksa bana mı öyle geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 20 Ocak 2017; 16:47:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata mı ettim bilmiyorum ama bende z5p dual aldım serisi 6833 muş galiba çat 4 mu yani ?

Size sorum var

--gelen şarj aleti hızlı şarj aleti değil galiba .Yada öyle olup olmadığını nasıl anlarım

Telefonu şarja taktım ama çok geç şarj ediyor

Birde kamerası çok kötüymüş daha hiç bir güncellemesi yapmadım ama .Bu kadar kötü beklemiyordum . Daha önceki telefonların HTC m8 ve lg g4 tu camerasinda sorun olabilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finit -- 20 Ocak 2017; 19:10:18 >
  • Arkadaşlar günlerdir son güncellemeden sonra parmak izini göremiyorum telefonda. Sizde de böyle bir problem var mıdır?

• sony güncellemeyi durdurmuş arkadaşlar
  • Merhaba, 4 nisan 2016 tarihinde aldigim z5 Premium krom renkli cihazim bugun sifir kutu cihazla degistirildi KVK tarafindan, sim kart dahi takilmadi cihaza. Ankara ici elden teslim veya once havale sonra kargo seklinde herhangi bir yere alici odemeli kargolayabilirim. Pazarliksiz son ve kesin fiyat 1750TL'dir. Kutusundaki tum aksesuarlar ve cihaz sifirdir.

Cihazi almak isteyen arkadasa 175TL degerinde Samsung Pro Plus 64GB MicroSD hafiza karti hediyemdir. Kart piyasadaki en hizli kartlardan, belki de hala en hizlisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyclist -- 20 Ocak 2017; 20:32:57 >
  • Güncelleme nasıl durmuş

• Güncelleme geri çekilmiş bi süre gelmez kökte oluşan hatalar varmış Xperiablogtan bakabilirsiniz ayrıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: iayksl

Güncelleme geri çekilmiş bi süre gelmez kökte oluşan hatalar varmış Xperiablogtan bakabilirsiniz ayrıntılı

aynen güncelleme başka bahara kaldı.
    tam da şu ısınma ve şarj hızlı azalma sorunlarına ilaç diye beklerken bu haber olmadı.

Bir de gelen gideni aratır durumu var. O olmaz inşallah :)
  • Güncelleme Kaldırıldı Bilginize..!!!
  • Koskoca sony e bak ya.herkese 7 geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Finit

Hata mı ettim bilmiyorum ama bende z5p dual aldım serisi 6833 muş galiba çat 4 mu yani ?

Size sorum var

--gelen şarj aleti hızlı şarj aleti değil galiba .Yada öyle olup olmadığını nasıl anlarım

Telefonu şarja taktım ama çok geç şarj ediyor

Birde kamerası çok kötüymüş daha hiç bir güncellemesi yapmadım ama .Bu kadar kötü beklemiyordum . Daha önceki telefonların HTC m8 ve lg g4 tu camerasinda sorun olabilir mi acaba

Soruma cevap verebilecek kimse yok mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler s6 edge'den geçmeyi düşünüyorum.Ne kadar ekran süresi veriyor telefon ? Stabil çalışıyor mu ?
  • merhaba arkadaşlar ben xperia z5 premium kullanıyorum ve chrome ye girdiğim zaman mesela bi film sitesine giriyorum ve birden telefonunuz virüslü diye bir sayfa açılıyo onar veya düzelt dediğimde google playden bir antivirüs programına yöneltiyo sorum şu gerçekten virüs kapmışmıdır telefnunum yoksa bu reklam amaçlı bişeymi cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHAktaş

merhaba arkadaşlar ben xperia z5 premium kullanıyorum ve chrome ye girdiğim zaman mesela bi film sitesine giriyorum ve birden telefonunuz virüslü diye bir sayfa açılıyo onar veya düzelt dediğimde google playden bir antivirüs programına yöneltiyo sorum şu gerçekten virüs kapmışmıdır telefnunum yoksa bu reklam amaçlı bişeymi cevaplarsanız sevinirim

Reklam amaçlı merak etmeyin. Film sitelerinde benim tablette de telefonda da yapıyor.

• Ben pilden müzdaribim artık hızlı şarj eden taşınabilir pil aldım 4saati görmüyor ekran süresi 3 aydır sıfırlamada yapmıyorum

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.