Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

Modeminizin ayarlarından kanal olarak 11 seçin çalışma mhz 20/40 değil de sadece 20 olanı seçin ve varsa ayar menüsünden 5 ghz yi kapatın

Kanalı 11 yapmıştım ama diğerlerini bilmiyordum hocam. 5 ghzyi kapadım ve bant genişliğini 20 mhz ayarlardım umarım çözülür çok teşekkür ederim
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Yine aynı durum olursa kanalı 3 veya 6 olarak ayarlayabilirsin, bir de modemlerin kendi firewall ve ddos korumaları var bunlar da yapabilir kapalı durmasında fayda var
  • 7.0 niye gecikti bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Modeminizin ayarlarından kanal olarak 11 seçin çalışma mhz 20/40 değil de sadece 20 olanı seçin ve varsa ayar menüsünden 5 ghz yi kapatın

Bu çok işime yaradı, aynı sıkıntı bende de vardı ama fazla üstüne düşmemiştim.Teşekkürler.
  • Bootloop olan ve ana kartı değişen, yeni ana karta eski imei yüklenen, İntellicel garantili lg G4 H818P cihazı, çok sevmeme rağmen yeni bir bootlop ve tekrar servis curcunası yaşamamak için satıyorum.
    700 TL ye müşterisi var.

Sony Xperia Z5 Premium dual sim cihazı 1999 TL ye almayı düşünüyorum. Cihaz Sony Türkiye garantili.

Samsung S7 Edge dual 2600 TL civarında ama ithalatçı garantili olduğu için düşünmüyorum.
    Cihazın çift sim kartı desteklemesi gerekiyor. O yüzden bu cihazları tercih ediyorum.

Arkadaşların görüşünü merak ediyorum.
  • Pc mark work batery life

Kendi değeriniz ile kıyaslama yapabilirsiniz

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★
  • Müjdemi isterim z5 serisi için bugün başlandı 7 güncellemesi bölge bölge veriliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Müjdemi isterim z5 serisi için bugün başlandı 7 güncellemesi bölge bölge veriliyor

Güzel haber. Ozama 1 haftaya bize de gelir

• mertky kullanıcısına yanıt
    Haftasonu'na kadar gelir diye umuyorum

• Arkadaşlar bu saat güncellemesi çok zor bir şey mi! Ne samsung'ta ne Apple da böyle bir sıkıntı yaşadım. Herkeste mi böyle?

• İnşallah, umarım beklediğimize değer

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Sorunu tam olarak anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım

• mertky kullanıcısına yanıt
    Saat 1 saat geriden geliyor hocam ;) Elle düzelttim.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Tarih ve saat > saat dilimini +2 doğu avrupa saati yapın. Otomatik tarih ve saat özelliğinide devredışı bırakın

• Herkese selamlar, şarj kablosunun USB ucu, ne yazık ki üzerine basmış olduğum için kırıldı. Adaptör sağlam bir şekilde duruyor.
    Orijinal şarj kablosu satın alabileceğim bir yer var mıdır internet üzerinden veya İstanbul'da?
    N11 ve gittigidiyor sitelerine bakındım ama ürünlerin büyük çoğunluğu orijinal değil, bazılarında olması gereken fotoğraflar var ama eve gelince ne çıkar tamamen sürpriz.
  • 7 yi an itibariyle pc companion üzerinden aldım.

Dedikleri kadar varmış
    Herkese iyi kurcalamalar.
  • Folie a deux kullanıcısına yanıt
    Companion getirdi mi Android nougat ı reis?

• marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Valla reis ben aldım hepsiburada dan ama hızlı şarj etmiyor telefonu model numarası ucb11 olan yok Türkiye de sitelerde ec803 geldi bana ama aliekspressten geçen hafta söyledim ucb11 olanı bakalım gelsin de bi ya da Sony center varsa yakınlarında oradan da bulabilirsin

Kamerada ilerleme var mı? Manuel kontrolleri vermemişler ama kamera fazla gran yapıyordu o konuda bi düzelme iyileştrme var mı
    Telefon yurt dışımı acaba Türkiye için henüz yayınlanmadı
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.