Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. Denedim kıpkırmızı çıktı. :(
  • arkadaşlar merhaba bende z5c kullananlardanım. cihaz 38 aylık bendeki hiç sıkıntısız kullanıyodum (kamera mercegı bozuldu sadece ve son zamanlarda çok donma yapıyodu ama işimi görüyodu) yalnız 1 ay önce falan elimden fırladı kapandı daha da açilmadı telefon resmen öldü :D tuş kombinasyonları falan denıyorum olmuyor. ama sarj alıyor sanırım powerbank'e takınca ısıkları yanıyor powerbankın teleserviceye götürüp yaptırmaya değer mı ? yoksa bende xiomi kervanına katılayım mı ama öğrencıyım maddiyatta sıkıntı şuan yaptırmaya değer mi sizce 300 tl falan masrafı çıkarsa ?

cihazı bilgisayara bağlayınca falan görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21gra -- 1 Mart 2019; 3:27:43 >
  • 21gra kullanıcısına yanıt
    500-600 e 2.eli satılıyor zaten yaptırma masrafı da hemen hemen aynı olur hiç yaptırmaya gerek yok.
  • Merhaba

Z5c yere düşüp ekrani tuz buz oldu.

Yola cikacagim 3 gün icinde yaptirmam lazim. Ankarada tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?

Yada telefonu ölmüs bi arkadas ekranini bana satarbilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazozu kaşıkla açan adam

Merhaba

Z5c yere düşüp ekrani tuz buz oldu.

Yola cikacagim 3 gün icinde yaptirmam lazim. Ankarada tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?

Yada telefonu ölmüs bi arkadas ekranini bana satarbilir?
    kvk dışında nerde yaptırırsan yaptır yan sanayi olacak hocam. Bence KVK ya ver.
  • Arkadaşlar selam, babamın telefonu yuzde 60şarjdeyken kendiliğinden kapanıyor. Sorun ne olabilir? Batarya testinde yeşil olarak değiştirmenize gerek yok diyor. Böyle birşey yaşayan var mı?

• Arkadaşlar xda'daki "finally perfect combo (ROM kernel etc) Recommended" listesindeki herşey bizim telefona da yükleniyor mu? Ben soundmod için root attım telefona, ancak soundmod nerde bulamıyorum, son stock rom için var mı bu mod?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

Arkadaşlar selam, babamın telefonu yuzde 60şarjdeyken kendiliğinden kapanıyor. Sorun ne olabilir? Batarya testinde yeşil olarak değiştirmenize gerek yok diyor. Böyle birşey yaşayan var mı?
    yüklediğiniz bir uygulama yüzünden de kapanıyor olabilir. son yüklediğiniz uygulamaları kaldırıp bir kaç gün kullanın, eğer kapanma devam ederse öyle verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pediastrum

Çok teşekkür ederim. Denedim kıpkırmızı çıktı. :(
    Benim telefonda kırmızı çıktı.batarya nerden alabiliriz acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

Benim telefonda kırmızı çıktı.batarya nerden alabiliriz acaba.

Alıntıları Göster
    KVK harici hiç bir yerden orjinal alamazsın onu baştan söyleyeyim hocam. O n11 ve ya gittigidiyorda orjinal yazanlara bakma denetim olmadığı için istedikleri gibi sallıyor.
  • Ben 6 ay önce Ankara telecervısten 90 liraya değiştirmiştim bataryamı 3 hafta Japonyadan batarya gelmesini bekledik bilginiz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

KVK harici hiç bir yerden orjinal alamazsın onu baştan söyleyeyim hocam. O n11 ve ya gittigidiyorda orjinal yazanlara bakma denetim olmadığı için istedikleri gibi sallıyor.

Alıntıları Göster
    yan sanayi alsak zarar verirmi acaba.
  • quote:

yan sanayi alsak zarar verirmi acaba.

Alıntıları Göster
    Ürüne göre değişir hocam
  • arkadaşlar xa1 mi yoksa z5 compact mı? yada önereceğiniz başka bir telefon olur mu? standart uygulamalar dışında birşey kullanmıyorum telefonda. oyun oynamıyorum. bazen youtubedan eski programları veya canlı tv seyrediyorum. isteklerim boyutları küçük olsun, uygulamaları hızlı açsın, kamerası iyi, basit ve hızlı olsun. bütçem sınırlı.teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sencerkocer -- 2 Nisan 2019; 17:31:9 >
  • sencerkocer S kullanıcısına yanıt
    Bulabilirseniz x compact tavsiye ederim. Tam aradığınız özellikte ve bataryası uzun gidiyor.
  • HepDüşünceli kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tavsiyeniz için 2.el sitelere baktım ama şimdilik çok fazla seçenek yok maalesef, telefoncuları gezmek lazım herhalde.
  • arkadaşlar yan sanayi batarya aldım,eskisinden farkı yok gibi öğleye kadar %20 oluyor.
  • merhaba arkadaşlar

n11 de 1400 liraya z5 compact satılıyor oyun oynayan biri değilim alsam beni 3 4 yıl götürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayaMk

merhaba arkadaşlar

n11 de 1400 liraya z5 compact satılıyor oyun oynayan biri değilim alsam beni 3 4 yıl götürür mü?
    rahat götürür.ben 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum
  • quote:

rahat götürür.ben 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Alıntıları Göster
    bu forumda çok ısınıyor gibi şeyler yazılmış sen 4 yıldır kullanıyosun nasıl bi telefon
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.