Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: monstershawn

bu cihaz bu pil ile mükkemel.powerbankların modası geçer bence böyle piller yapılınca

Dogru söylüyorsun isin birde bu tarafı var sony powerbank satamaz z3c kullanicisina,yada z3c full sarj ile cikip yaninda powerbankta olsa 5~6 gun elektrik varmis yokmus mobilmissin disardaymissin derdi hic olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

bu cihaz bu pil ile mükkemel.powerbankların modası geçer bence böyle piller yapılınca

Dogru söylüyorsun isin birde bu tarafı var sony powerbank satamaz z3c kullanicisina,yada z3c full sarj ile cikip yaninda powerbankta olsa 5~6 gun elektrik varmis yokmus mobilmissin disardaymissin derdi hic olmaz.

yani o da mantıklı 10.000 lik powerbank al dışarıda yaşa
  • 1500 tl ye paralel de bulunur mu beyler fiyat hakkında ne düşünüyosunuz. Sony nin fiyat politikası belli t3 gibi snapdragonlu cihaza 1300 tl istiyolar bu cihaz ne fiyattan çıkar sizce ?

• beyler yurt dışında 500 euro ya ön siparişte
  • 1500 parelel olabilir ,ingiltere'de clove nerdeyse z1 compactla aynı fiyata satiyor.1250 lira filan.Tr'nin fiyat politikasını bilmem ama golablde rakiplerine gore oldukca rekabetci bir fiyat politikasi izliyorlar.

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-z3-compact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 16 Eylül 2014; 22:36:57 >
  • Hollanda da 549 euro. Yanında 149 euro değerinde sony kulaklık veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

1500 parelel olabilir ,ingiltere'de clove nerdeyse z1 compactla aynı fiyata satiyor.1250 lira filan.Tr'nin fiyat politikasını bilmem ama golablde rakiplerine gore oldukca rekabetci bir fiyat politikasi izliyorlar.

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-z3-compact

Burda 1700~1800 cikacaktir tahminim.

• gelsede görsek artık. sony tr duy sesimizi
  • Fiyat konusunda çok fazla iyimser yorumlar okudum.

T2 Ultra 1399 TL
    T3 1299 TL
    M2 999 TL

Bu ciahzlar bildiğimiz orta seviye cihazlar ve fiyatlara bakın. Ayrıca serinin ilk telefonu Z hala 1299 TL, Z1 hala 1699 TL gibi fiyatlardan satılıyor. Distribütör tarafından belirnen fiyatlar tabii bunlar.
    Z3 compact 2000'den az girer mi? Neden girsin? Ve aptal Samsung S5 mini 1299 TL iken...

Ben bu paralara cihaz almıyorum, almayacağım, aldırmayacağım. LG G2, Moto G gibi F/P cihazlarını tercih etmenizi öneriyorum.
  • Tr'ye teller sanirim euro bolgesinden geliyor almanya'da tel 500 euro ya satiyor.almaya'da cep teli vergisi yuzde 19 bunu ciktinizmi.420 euro-1200 lira ediyor bunda daha saticinin ettigi kar var,tabi orda kdv nasil aliniyor bilmiyorum belki telein ithal fiyati uzerine eleniyordur o zaman 80 euro etmez ama neticede Türkiye'de yuzde 50ye yakın vergi var bu fiyati ekelyince 1800 lira yapiyor telin fiyati tabi bizim burda ki saticilar ordakinin 1,5 kati fazla kar ediyor aynı zamanda.Ama buda yetmiyor 2000 lira oluyor telin fiyati bu karın uzerine birde +200 lira kar ediyorlar.Daha once Mesut Çevik bahsetmi,sti bizde tekel teknoloji saticilari cok ciddi bir kar maji var tellerin fiyatini yukselten bu.

clove'un vergisiz fiyati bircok seyi acikliyor 290 pound 1035 lira.bu telefonu sony araci sokmasa 1500 liraya satar hemde deli gibi satar ama vizyonsuz yoneticiler ile olmuyor, depo tut bir tane sat internet uzerinden.teknosaya,bimekse vsye 250 lira kar yemtiyor 500 lira istiyorlar.birde kutu icerikleri var ki ona hic girmiyorum bile avrupa'Da kutu icerikleri cok daha dolu.

• Çıkış fiyatı 1899 tl olur diye tahmin ediyorum.
  • Sony Turkiye müdürü bile sonbaharda gelcek demis,yok bide kisin gelseydi.Ekimde banko paralelde olur arkadaslar rahat olun.

• Şu telefonu almaya niyetlendim gibi ama sanırım sony bu cihaza kurbanlık öküz parası isteyecek ben de gidip g2 alacağım. Paralel maralel 1500e denk gelirse affetmem bu cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Şu telefonu almaya niyetlendim gibi ama sanırım sony bu cihaza kurbanlık öküz parası isteyecek ben de gidip g2 alacağım. Paralel maralel 1500e denk gelirse affetmem bu cihazı.

Insallah ama ocaktan once 1500 zor kardes,insallah haksiz cikarim cok sevinirim ama malum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

Tr'ye teller sanirim euro bolgesinden geliyor almanya'da tel 500 euro ya satiyor.almaya'da cep teli vergisi yuzde 19 bunu ciktinizmi.420 euro-1200 lira ediyor bunda daha saticinin ettigi kar var,tabi orda kdv nasil aliniyor bilmiyorum belki telein ithal fiyati uzerine eleniyordur o zaman 80 euro etmez ama neticede Türkiye'de yuzde 50ye yakın vergi var bu fiyati ekelyince 1800 lira yapiyor telin fiyati tabi bizim burda ki saticilar ordakinin 1,5 kati fazla kar ediyor aynı zamanda.Ama buda yetmiyor 2000 lira oluyor telin fiyati bu karın uzerine birde +200 lira kar ediyorlar.Daha once Mesut Çevik bahsetmi,sti bizde tekel teknoloji saticilari cok ciddi bir kar maji var tellerin fiyatini yukselten bu.

clove'un vergisiz fiyati bircok seyi acikliyor 290 pound 1035 lira.bu telefonu sony araci sokmasa 1500 liraya satar hemde deli gibi satar ama vizyonsuz yoneticiler ile olmuyor, depo tut bir tane sat internet uzerinden.teknosaya,bimekse vsye 250 lira kar yemtiyor 500 lira istiyorlar.birde kutu icerikleri var ki ona hic girmiyorum bile avrupa'Da kutu icerikleri cok daha dolu.

Aynen katiliyorum.

• şu sony tr nin türkiye genel müdürüne kıl oldum. son bahardan başka birşey demiyor.
  • Videogolgol V kullanıcısına yanıt
    En gec kasim deseydi daha guzel bir cevap olurdu

• mursan99 kullanıcısına yanıt
    valla böyle devam ederlerse z3c beklemekten vazgeçicem
  • Why Compromise? Demand Great. Demiş sony

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Çıkış fiyatı 1899 tl olur diye tahmin ediyorum.

+1..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.