Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Qweqweqwe123456789

Compactlar çok hoşuma gidiyor. Bir dahakine Compact alırım herhalde
    Z var bende. Biraz büyük geliyor. Ama z1c yi tam tutturmuşlar. Tam bana göre. 4.5 civarı iyidir boyut olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 15 Eylül 2014; 20:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

Z var bende. Biraz büyük geliyor. Ama z1c yi tam tutturmuşlar. Tam bana göre. 4.5 civarı iyidir boyut olarak

Evet boyut olayi ideal cepte ve elde rahat edilir,Benim sahsi fikrim ince cerceve ile 4.8 inc ama kisiye gore degisecektir tbi ideal ebat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaş bu tel ne zaman gelir türkiyeye. telefonsuzluk artık tak etti. 2000 üstü para vermek istemiyorum telefonlara. anca böyle bir telefona 1700 gözüm kapalı veririm ama buda 2000 lira civarı girer herhalde ne zaman tr ye giricek acaba ? hiç sony de çalışan arkdaş yokmudur buralarda.
  • Geliş tarihi ile ilgili verilen cevap:

"Sayın Müşterimiz,

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorununuzla ilgili olarak, Sony Xperia™ Z3 Compact model telefonlarımız sonbahar 2014 içerisinde Türkiye’de piyasaya sürülmesi öngörülmektedir. Lütfen bu bilginin değişikliğe uğrayabileceğini göz önünde bulundurunuz. Ayrıca, yeni ürünümüz hakkındahttp://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z3-compact/ web sitemizden daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Videogolgol

arkdaş bu tel ne zaman gelir türkiyeye. telefonsuzluk artık tak etti. 2000 üstü para vermek istemiyorum telefonlara. anca böyle bir telefona 1700 gözüm kapalı veririm ama buda 2000 lira civarı girer herhalde ne zaman tr ye giricek acaba ? hiç sony de çalışan arkdaş yokmudur buralarda.

Belkide paraleller resmi sonyden once getirtilir,buyuk ihtimal ekim ayi icinde gelir kasima kalacagini sanmiyorum ben,bu cihaz icin beklenir,fazladan birkac hafta bekle bence sabret,cunku deger.

• Eylül sonu ingiltere de satışa sunulacak, buraya da muhtemelen ekimde gelir. 4 gözle bekliyorum bende...

• iphone 5 kullanıcısıydım. telefonumu çaldırdım şimdi telefon bakıyorum ithalatcı firmasız sonylerin lglerin amiral gemileri hep 2000 tl ve üstü herkez iphonelara bok atardı çok pahalı diye android dünyasına baktım onlarda çok pahalı. şimdi ithalatcıdan alcaz tel bozulcak başımıza dert. bir süre daha bu teli bekliyeceğim uygun fiyata girerse alacağım (yoksa lg g3 falanda çok güzel telefonlar ama aşırı pahalılar ) (şuanda 5s fiyatı bile bu telefondan iyi durumda. havale ile alımlarda)

sony çok güzel telefon çıkardı. yurt dışındaki gibi bizdede ön sipariş olayına girmeleri lazım. polanya ya zarta zurta bile ön siparişleri var bizde yok kardeşim. hiç net cevap da vermiyorlar ne zaman geliceği. smartband da bukadar beklemiştim sonunda tak etti gittim fitbit aldım. sırf bu yüzden kızıyorum markalara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Videogolgol

iphone 5 kullanıcısıydım. telefonumu çaldırdım şimdi telefon bakıyorum ithalatcı firmasız sonylerin lglerin amiral gemileri hep 2000 tl ve üstü herkez iphonelara bok atardı çok pahalı diye android dünyasına baktım onlarda çok pahalı. şimdi ithalatcıdan alcaz tel bozulcak başımıza dert. bir süre daha bu teli bekliyeceğim uygun fiyata girerse alacağım (yoksa lg g3 falanda çok güzel telefonlar ama aşırı pahalılar ) (şuanda 5s fiyatı bile bu telefondan iyi durumda. havale ile alımlarda)

sony çok güzel telefon çıkardı. yurt dışındaki gibi bizdede ön sipariş olayına girmeleri lazım. polanya ya zarta zurta bile ön siparişleri var bizde yok kardeşim. hiç net cevap da vermiyorlar ne zaman geliceği. smartband da bukadar beklemiştim sonunda tak etti gittim fitbit aldım. sırf bu yüzden kızıyorum markalara.

Sitemin hakli,on kayit resm sony turkiye sitesinde mevcut.Zaten bu cihaz 5s den.oldukca ustun donanima ve performans sahip.Ustelik ileriye donukte daha uzun omurlu olacaktir,sonynin compactta bir seri atladiginida dusununce z4 compact olmayacak,yani 2016 ya kadar guncel bi cihaz olacak z3c,yinede 1700 civari olursa cok iyi olur tabi katiliyorum size fiyat politikalarinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursan99 -- 16 Eylül 2014; 0:20:38 >
  • desarc D kullanıcısına yanıt
    Bende ekim kuvvetle muhtemel goruyorum.

• valla yaklaşık 12 gündür telefonsuzum. 12-13 gün öncede z3c tanıtıldı. bakalım dayanabildiğim kadar dayanıcağım inşallah sony en kısa zamanda bir tarih verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: devito

2 gün bekleme süresi gerçek mi acaba ya ıphone kullandığım için hayal gibi geliyor:)))

2-3 haftaya testler daha cok gelır ama batarya acısından zırvede z3c oalcak gıbı yanı adaptoru unutmak mumkun artık...

..

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Eğer bu değerler gerçek ise z2 den bile şarjı uzun gidiyor demektir. Z2 de 3200 mah varken , nasıl oluyorda z3compact 2600 mah batarya ile z2 den daha iyi sonuç verebiliyor. Sadece ekran boyutu ile açıklanamayacak kadar fark var. Kullanıcı testlerini görmeden fazla umutlanmamak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piocu

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: devito

2 gün bekleme süresi gerçek mi acaba ya ıphone kullandığım için hayal gibi geliyor:)))

2-3 haftaya testler daha cok gelır ama batarya acısından zırvede z3c oalcak gıbı yanı adaptoru unutmak mumkun artık...

..

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Eğer bu değerler gerçek ise z2 den bile şarjı uzun gidiyor demektir. Z2 de 3200 mah varken , nasıl oluyorda z3compact 2600 mah batarya ile z2 den daha iyi sonuç verebiliyor. Sadece ekran boyutu ile açıklanamayacak kadar fark var. Kullanıcı testlerini görmeden fazla umutlanmamak gerekiyor.

720p farki ve tabiki ekran boyutu.

• her ne olursa olsun 1 günü çıkarmasını bekliyorum 2 günü çıkarması için 3310 gibi kullanmak gerekir. hiç bir akıllı telefon buna dayanamaz.
  • 720p ekran boyutu ve 801 AC islemcininde etkisi var sanirim. 801 AC daha verimli kullaniyor diye biliyorum enerjiyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size iphone 6 killer diyebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Size iphone 6 killer diyebilir miyim?

rahatca
  • quote:

Serial killer de bence cunku sadece ip6 degil bircogunun katili olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

bu boyutta karşılaştırılabileceği bir tek iphone 6, S serisinin minileri filan rakip olamaz, o yüzden onları kaideye almıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

bu boyutta karşılaştırılabileceği bir tek iphone 6, S serisinin minileri filan rakip olamaz, o yüzden onları kaideye almıyorum

Boyut olarak yakin olduklari one mini2 ye bakinca aslinda minilerin ne kadar gereksiz ve aslinda pahali cihazlar oldugu ortaya cikiyor,misal s5mini alana kadar 100~200 ekleyip z3c alinir mis gibi

• bu cihaz bu pil ile mükkemel.powerbankların modası geçer bence böyle piller yapılınca
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.