Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazınızda problem yok. Bu tür sonuçları almanız normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Hocam kulağım iyi derken sizinkiyle karşılaştırmıyorum, zaten sizi tanımıyorum öyle bir ön yargım asla olmaz. Standart kullanıcıların anlayamayacağı şeylerden bahsediyorum diye belirttim. benim de 8 yıllık elektrik ve akustik gitar tecrübem var hocam sidik yarıştırmak gibi olmasın :p

Bu arada daha önce bir sesçi dostumun tavsiyesi geldi aklıma, en güzel ses kaliteli donanımla manuel alınan sestir diye, daha önce neden denemedim ses iyileştirmesinin hepsini kapatmayı bilmiyorum ama şu an sonra sony nin tüm ekstra ses iyileştirmelerini kapattım. eq ayarlarını da sıfırladım. istediğime çok yaklaştı alet çok sevindim ya. sıkıntı kulaklığın alete uyum sağlaması değil, sony nin dandik kulaklıklar için çıkardığı ses iyileştirme ayarlarını kendi kulaklığım için de kullanmammış.

Tüm ayarları kapadım attım flacları ne gürültü kaldı ne ses karışması Oh be :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimiferhat -- 23 Temmuz 2015; 22:57:09 >
    Hocam anladığım kadarı ile sony şarj girişi normal usb yeri gibi değil böyle biraz uzun tuhaf :D Aslında bulunduğum yerde vodafone, turkcell gibi yerlerde kılıf satılıyorsa elden bakmak daha mantıklı. Eğer bulamazsam n11 gibi yerlerden bakacağım. N11'de de her türlü satıcı satış yapıyor pek güvenli değil. Kırılmaz camı ''Microsonic'' markası düşünüyorum sizce kaliteli midir? Hepsiburada'dan alacağım sanırım kaliteli ürünler satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih39

Hocam anladığım kadarı ile sony şarj girişi normal usb yeri gibi değil böyle biraz uzun tuhaf :D Aslında bulunduğum yerde vodafone, turkcell gibi yerlerde kılıf satılıyorsa elden bakmak daha mantıklı. Eğer bulamazsam n11 gibi yerlerden bakacağım. N11'de de her türlü satıcı satış yapıyor pek güvenli değil. Kırılmaz camı ''Microsonic'' markası düşünüyorum sizce kaliteli midir? Hepsiburada'dan alacağım sanırım kaliteli ürünler satıyor.

Cihazda usb şarj girişi var ama kapakların altında bulunuyor. Kapağı aç kapa yapmak istemeyenler için manyetik şarj noktaları var yan tarafta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar böyle bir şey buldum.http://www.teknosa.com/urunler/145054312/sony-cp-ad2-2-1a-usb-ac-adaptormicro-usb-kablo#url hızlı şarj ediyormuş diye yorum atmışlar sizce manyetik şarj olaylarına girmeden bunu alsak mantıklı olmaz mı ? Birde soracağım şey taşınabilir şarj cihazı aldınız mı siz? Malum şarj sürelerimiz iyi olduğu için bizim, böyle şeylere gerek yok ama :D
  • quote:

Arkadaşlar böyle bir şey buldum.http://www.teknosa.com/urunler/145054312/sony-cp-ad2-2-1a-usb-ac-adaptormicro-usb-kablo#url hızlı şarj ediyormuş diye yorum atmışlar sizce manyetik şarj olaylarına girmeden bunu alsak mantıklı olmaz mı ? Birde soracağım şey taşınabilir şarj cihazı aldınız mı siz? Malum şarj sürelerimiz iyi olduğu için bizim, böyle şeylere gerek yok ama :D

2.1 amperlik bir şarj cihazı. Hızlı şarj etmesi doğal. Manyetik şarj ile bu cihazın kullanım amacı farklı

• Hafıza kartı almayı düşünenlere e bu kartı tavsiye ederim.Fiyatı da oldukça iyi.

http://www.gold.com.tr/samsung-32gb-micro-sd-evo-plus-class10-hafiza-karti_u

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/microsonic-sony-xperia-z-serisi-micro-usb-to-manyetik-sarj-donustucu-adaptor-z3-z2-z1-z1-compact-p-TELSARJMICSXPRADP tüm Z serileri için diyor z1 compact demiş z3 compact dememiş ama aynı zaten ikisi sanırım :) Sizce nasıl hocam?
  • quote:

Normal her telefon gibi usb girişi mevcut şarj için ama su geçirmesin diye kapakların altında konumlandırılmış. Bu kapakları aç kapa yapmak istemeyenler için de manyetik şarj kısmı var. Hb den ya da başka bir yerden kırılmaz cam almayın çıkıp dışarıda herhangi bir yerde yaptırın hocam, markadır kalitedir kolpa onlar.

• quote:

http://www.hepsiburada.com/microsonic-sony-xperia-z-serisi-micro-usb-to-manyetik-sarj-donustucu-adaptor-z3-z2-z1-z1-compact-p-TELSARJMICSXPRADP tüm Z serileri için diyor z1 compact demiş z3 compact dememiş ama aynı zaten ikisi sanırım :) Sizce nasıl hocam?

Çok pahalı hocam bu daha mantıklı 5 lira 5 liradır
    http://www.hepsiburada.com/case-4u-sony-xperia-serisi-manyetik-hizli-sarj-kablosu-z1-z1-compact-z2-z3-z3-compact-z-ultra-pm-telsarjcase4uxpr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 23 Temmuz 2015; 23:16:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

Hocam kulağım iyi derken sizinkiyle karşılaştırmıyorum, zaten sizi tanımıyorum öyle bir ön yargım asla olmaz. Standart kullanıcıların anlayamayacağı şeylerden bahsediyorum diye belirttim. benim de 8 yıllık elektrik ve akustik gitar tecrübem var hocam sidik yarıştırmak gibi olmasın :p

Bu arada daha önce bir sesçi dostumun tavsiyesi geldi aklıma, en güzel ses kaliteli donanımla manuel alınan sestir diye, daha önce neden denemedim ses iyileştirmesinin hepsini kapatmayı bilmiyorum ama şu an sonra sony nin tüm ekstra ses iyileştirmelerini kapattım. eq ayarlarını da sıfırladım. istediğime çok yaklaştı alet çok sevindim ya. sıkıntı kulaklığın alete uyum sağlaması değil, sony nin dandik kulaklıklar için çıkardığı ses iyileştirme ayarlarını kendi kulaklığım için de kullanmammış.

Tüm ayarları kapadım attım flacları ne gürültü kaldı ne ses karışması Oh be :D

Dandik kulaklıkla alakası yok aslında onlar güzel iyileştirmeler ama istediğinize ulaştıysanız sıkıntı yok iyi dinlemeler

• Arkadaşlar merhaba benim cihazımda şöyle bir sorun var karşı tarafın sesi çok az geliyor yada ses cızırtılı geliyor bazanda hem az hem cızırtılı geliyor sağlıklı duyamıyorum karşı tarafı hattım avea ondanmı kaynaklanıyor yoksa telefonla ilgili bir sorunmu çözemedim bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı varsa nasıl çözüm buldunuz yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • koridorum K kullanıcısına yanıt
    simkartı kestirdiniz mi ?
    Bugün tekrar denediğimde dış mekan kum yok fakat içte ışık ne kadar bol olursa olsun kumlu hocam. Çekince kumluluk gidiyor ama bulanık oluyor
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    hayır orjinal nano sim kullanıyorum
  • Ben sim kartımı kestirmeyi düşünüyordum, kestirince bir problem mi oluyor ?
  • UmurSamazFilinta kullanıcısına yanıt
    Sony müşteri hizmetleri ilk olarak sim kartı kestirdinizmi diye sordu sanırım problem oluyor
  • koridorum K kullanıcısına yanıt
    Vodafone bayisi yeni nano sim karta 15 tl istiyor bence biraz fazla. Onun için 3-4 lira ya kestirmeyi düşünüyorum.
    (Aslında hattı taşısam bedavaya gelecekde paketimi yapalı daha 8-10 gün oldu )
    Kesik hat 20 gün idare eder beni heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

Bugün tekrar denediğimde dış mekan kum yok fakat içte ışık ne kadar bol olursa olsun kumlu hocam. Çekince kumluluk gidiyor ama bulanık oluyor

O bir sorun değil normal bir durum Sony de selfie kameraları iş görür cinsten güzel değiller. :)
    yani 20 gün için değmez bencede
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.