Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pc ile eşleme ve bağlanma sorunum var, konu açtım ama buraya da yazayım istedim. eşlenmesine rağmen bağlanmıyor. bu sabaha kadar bir şey yoktu, bilgisayarı yeniden başlatınca oldu.
  • Telefonumu garantiye gönderdim dokunmatikte bi sorun olmustu garantiden geldi fakat düzgün yapıstirmamislar ekranini telefonu actigimda da yan tarflarind siyah cerceve olusmus geri gonderdim garantiye fakat artik telefondan cok bisey beklemiyorum . para iadesiveya yeni telefon icin ne yapmam gerekir bilgilendirebilirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: The light of endless

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Geldi gözümünn nuru

Güncellemeden mi bahsediyorsunuz hocam? Ota üzerinden mi geldi?

Yok hocam telefonu yeni aldım kargo geldi

benim ki de geldi 512 ramlı telefondan sonra bu füze gibi :D
  • Telefonun kendi ekranındaki kadar parmak izi oluşuyor. Parmak izi tutmayan ekran koruyucu filmler var ama temper cam yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mitonac kullanıcısına yanıt
    Hocam peki kamera yerinde kesim varmı ön tarafta sanırıkm sadece sensorler ıcın kesım yapılmıs gıbı duruyor resımde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Telefonun kendi ekranındaki kadar parmak izi oluşuyor. Parmak izi tutmayan ekran koruyucu filmler var ama temper cam yok galiba.

hmm.https://www.youtube.com/watch?v=cLWty22nrU0 bu vidyodaki pthink diye bi marka vidyoda konuşan kişi alttaki yorumlarda parmak izi konusunda iyi oldugunu söylemiş ama ne kadar dogru tabi. ben mat olmayan ama parmak izi de az bırakan bi temper arıyorum ebayden bi tane aldım beklediğim gibi cıkmadı sanırım aradıgım şeyi bulamıcam. bir de şu vidyodaki pthink marka olanı denemeyi düşünüyorum. bir de dafoni var onu da denemedim

• Bimeks bi para kampanyasiyla uyguna geliyor ne dersiniz baska guzel fiyat var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Bimeks bi para kampanyasiyla uyguna geliyor ne dersiniz baska guzel fiyat var mı

Güzel fiyat. Hızlıal.comda da 1399 lira şu anda

http://www.hizlial.com/sony-xperia-z3-compact-d5803-siyah/10537038?gclid=CIWMhOvy88YCFeLHtAodLwEOLw

• peki z2 vs z3 compact desem ??

bi de bu telefonu alınca iphoneda ne görüp ulan alsaydım diyebilirim ios vs androide girmeden cevaplar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Bimeks bi para kampanyasiyla uyguna geliyor ne dersiniz baska guzel fiyat var mı

Güzel fiyat. Hızlıal.comda da 1399 lira şu anda

http://www.hizlial.com/sony-xperia-z3-compact-d5803-siyah/10537038?gclid=CIWMhOvy88YCFeLHtAodLwEOLw

bimekste 1450-72den 1380 gibi bi fiyata geliyor güzel fiyat bence tr garantisi yok kargo bekleme vs gerek yok hiç

• Arkadaşlar telefonum 4 saat önce geldi 4 saattir kurcalamaktan yazamadım sizlere :D Bir sorun yok gibi duruyor. Ancak bana biraz fazla ısınıyor gibi geldi oyun oynamamama rağmen hissediyorum sıcaklığı. Sizde de böyle mi? Burada hava sıcaklığı hissedilen 40ı geçik :D Bence hava sıcaklığı teli de etkiliyor.
  • ardelis A kullanıcısına yanıt
    Siri haricinde hiç birşey. Z3c daha kullanışlı sanırım. Z2'ye henüz alışamadım ama z3c'ye eşim hemen alıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 24 Temmuz 2015; 17:22:02 >
  • quote:

peki z2 vs z3 compact desem ??

bi de bu telefonu alınca iphoneda ne görüp ulan alsaydım diyebilirim ios vs androide girmeden cevaplar mısınız

Bu Iphone neymiş arkadaş 10 yıl önce bir çıktı piyasaya insanlar hala her bulduklarını (sadece siz değil, tüm dünyada böyle) iphone'la kıyaslıyor.

Tamam, herşeyiyle akıllı telefonun babası, kabulümüz, ama yavaş yavaş onu dede pozisyonuna alıp, köşedeki koltuğunda da önüne çayını koyup, saygımızı da eksik etmeyip, yeni rüzgarlara kendimizi bıraksak diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Bu Iphone neymiş arkadaş 10 yıl önce bir çıktı piyasaya insanlar hala her bulduklarını (sadece siz değil, tüm dünyada böyle) iphone'la kıyaslıyor.

Tamam, herşeyiyle akıllı telefonun babası, kabulümüz, ama yavaş yavaş onu dede pozisyonuna alıp, köşedeki koltuğunda da önüne çayını koyup, saygımızı da eksik etmeyip, yeni rüzgarlara kendimizi bıraksak diyorum.

Yapici bi yorum yap o zaman hocam kamerasi soyle iyi boyle iyi bu telefon da ios kadar stabil seni 2 sene götürür de

• Hocam Nilkin alın kafanız rahat etsin. Parmak izi hepsinde oluşuyor. 50 lira dafonıye verilmez bence. Yurt dışından 20 liraya Nilkin almak çok daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

iPhone için akıllı telefonun babası tabiri pek uymamış. iOS yokken S60 vardı

• ardelis A kullanıcısına yanıt
    Adam bence kitap gibi yazmış. Betimlemiş resmen..
    Kardeşim sen yazar ol :)

• redemption5 kullanıcısına yanıt
    İnternet alışverişlerine açık bir kredi kartınız varsa yurtdışından alışveriş yapmak çok basit. Ürünü almak istediğiniz satıcıya mesaj atmanız yeterli gerisi paypal üzerinden hal ediliyor zaten. Mesaj içeriğini kalıp olarak gönderebılırım özelden.

• Bimeks bi parayla 1380 tl ye geliyor 72 tl bonusla birlikte ne diyorsunuz alınır mı kasa açıklığı ekran catlamasi vs bizi bulmaz değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Köroğlu06

Hocam Nilkin alın kafanız rahat etsin. Parmak izi hepsinde oluşuyor. 50 lira dafonıye verilmez bence. Yurt dışından 20 liraya Nilkin almak çok daha mantıklı.

evet dafoni de bırakıyosa parmak izi nilkin almak cok daha mantıklı dafoni 50 lira da değil ben z2 için alıcam 66 lira cok para yani
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.