Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu bildirim panelinin aşağı inmemesi sorununu nasıl çözdünüz.

Bende telefon uzun süre açıkta kalınca bildirim paneli açılmıyor, mesela sabah uyandığımda telefon buz gibi oluyor panel açılmıyor ama 5 dakika cebime koyup ısınınca çalışıyor. Veya gün içerisinde belli bir süre telefon masanın üzerinde boş durunca bildirim paneli açılmıyor, elime alıp biraz ısıtınca çalışıyor. Ama tuş kilitliyken ve eldiven modunda hiç sıkıntı olmadan her durumda çalışıyor.

Ne ilginç birşey anlamadım, uzun süredir böyle artık sıkmaya başladı. Ne yapmamız lazım?

Tesadüf mü bilmiyorum ama 6.0 Marshmallow dan sonra oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty382 -- 14 Mart 2017; 7:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafabandi

arkadaşlar 2 yıldır telefonumu sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ta ki bugüne kadar. telefonun alttaki sanal tuşları çalışmamaya başladı. dokunmatiğinde bir sorun yok ekranın alt kısmı algılıyor ancak tuşlara basmıyor. nasıl şanssız bir insan olduğumu şöyle söyleyeyim faturama baktım tam 3 gün önce garanti bitmiş. yazılımsal olduğunu düşündüm format attım işe yaramadı. google playden uygulamalarla sanal tuş oluşturabiliyorum ancak kullanışlı olmuyor ekstra ekranı işgal ediyor. ekranın altı normalde çalışıyor tuşa basmaya gelince basmıyor bunun sebebi ne olabilir? yardımcı olabiliecek olan var mı? servisin üç gün geçmiş ama sana bir kıyak yapalım deme ihtimali yüzde kaç sizce?

Garantiye götürün hocam bi deneyin belki alırlar

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Daha once boyle sorunu olanların mesajında pc de onarım yaptıkların da duzeldıgını okumustum

• f_davey kullanıcısına yanıt
    İki yıl içinde hiç garantiye göndermediniz mi? Eğer gönderdiyseniz telefonun servisteki geçen süre gün olarak garanti sürenize eklenir.

• f_davey kullanıcısına yanıt
    frozen88 F kullanıcısına yanıt
    nupel2323 N kullanıcısına yanıt
    malesef hocam bugün babam telefonu götürdü bakırköy kvk'ya 470 lira istemişler.

@nupel2323 daha önce hiç problem yaşamadım, garantiye göndermedim. keşke yaşasaymışım 3 gün yüzünden 470 lira istiyorlar.

@frozen88 malesef hocam düzelmiyor forumlarda araştırdım sorun donanımsalmış ekranın değişmesi gerekiyormuş.
  • telefonu ahizenin çok az ses vermesinden dolayı servise yolladım ekran değiştirildi yazıyor ayrıca teslim edildi diyor kargo kodunu da göremiyorum bi sorun mu var bakabilir misiniz
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★
  • frht5382 kullanıcısına yanıt
    Normal. Buyuk ıhtımal aksam veya yarın kargo kodu gırılır

• frozen88 F kullanıcısına yanıt
    telefon geldi ekranı çerçeveyi hoparlörleri değiştirmişler ancak jack girişini bozmuşlar hangi kulaklığı takarsam takayım algılamıyor . flashtoolla yazılımı tekrar attım yine aynı ne biçim iş yapıyolar anlamıyorum insan bi test edip öyle yollar çalışan yeri bozmuşlar
  • frht5382 kullanıcısına yanıt
    2 hafta once dokunmatık calısmıyor arızasını teknosa aracılıgıyla kartal kvk ya gonderdım 5 gun ıcınde telefona degısım yapıldı.

Kendınız gonderıyosanız kartal(ben memnunum) veya bakırkoy(forumda bazı kısıler memnun) kvkya gonderın

• frozen88 F kullanıcısına yanıt
    kartala yollamıştım zaten her yeri değişip çalışan yer bozup verince sinirim tepeme çıktı tekrar yollıcam yarın
  • Bende eşimin z3 compactı Ankara Kvk ya yolladim, kasa ve ekran değişmiş bi sorun gözükmüyor, tavsiye ederim.
  • Ekran kalkması nedeninden bakırköy kvk yolladım kasa ekran şarj kapağı kulaklık jakı Vs her şeyi değişip yolladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: concortt

Ekran kalkması nedeninden bakırköy kvk yolladım kasa ekran şarj kapağı kulaklık jakı Vs her şeyi değişip yolladılar.

Ne kadar sürede geri yolladılar peki?

• TxsMelih kullanıcısına yanıt
    5 gün

• Teknik serviste tamire verdikten sonra ekranda siyah renkte belli olan 2 adet ölü pixel oluştu ve sim kartı yuvasının olduğu kapak kasaya tam oturup kapanmıyor dışa atıyor. Bu sorunlar öncesinde yoktu garantide kasa ve ekran değişimi yapıldıktan sonra oldu. Bilginiz olsun.

• Arkadaşlar merhaba bugun sony loungeden bluethoot hoparlor kazandım (xb40) adamlara iletişim adresimi verdim yolluyoruz dediler.Ama kafama takılan 2 tane soru var gümrüğe takılırmı yani benmi ödemek zorunda kalırım? Ankarada yaşıyorum kargo uçağı İstanbula inerse orayamı gidip almam gerekir?
  • redemption5 kullanıcısına yanıt
    Nasıl kazandınız hocam? Gönderım de türkiyeden yapılıyorsa zaten ulaşır evinize. Yurtdışı olayında da istanbula inen uçak ptt ile dağıtıma çıkıyor illere. Yani her iki yolla da adresinize getirirler. Sıkıntı yok

• concortt kullanıcısına yanıt
    Hocam loungeyi biliyorsunuz sürekli yarışma oluyor bunun gibi hiç usanmadan katıldım 2 senedir . Zaman gecırmek ıcın yapıordum 2 gun once maıl attılar kazandınız diye :D. Halen geri dönüş gelmedi ama.Umarım yollarla Türkiyeyede .
  • redemption5 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. Kazandıysanız Uganda'ya bile yollarlar sıkıntı olmaz.
  • concortt kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam umarım sorunsuz şekilde elime ulaşır ben alamıcam zaten babam alıcak eğer gelirse.Mail atıyorum geri dönüş yapmadılar daha bilgilendiricez dediklerinden sonra umarım patlamaz hediye işi :D.
  • 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.