Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (1204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun kardeşim bende 1.5 senedir takip ediyorum bi şey düşmedi daha.Boşu boşuna yapıyorum diye düşünüyordum ama basit diye yapıyordum demek ki çıkıyormuş :-D

Bize de birşey düşer belki bi ara :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah hocam :) bende sizin gibi yapıyordum bir anda geldi anlamadım zaten mail :D. Hocam valla daha elime ulaşmadı o yüzden halen inanmıyorum hatta bir ara dolandırıcıdır kesin bunlar diye sallıyordum mesajı :D .Bakalım eğer gelirse resimleri atarım buraya :D
  • Beyler kameram aşırı kötü çekiyormuş haberim yok. Eski fotolarına baktım dağlar kadar fark var. Lens mi bozuldu anlamıyorum. Garantiye gitti geldi orada fark edemediler mi? Yoksa yazılım ile alakalı bir sorun mu. Ön kamera da berbat çekiyor.

• Arkadaşlar gps ile ilgili sizde sorun oluyor mu bazen uyduya bağlanmakta sıkıntı olabiliyor. Navigasyon donuyor, google haritalar yeri veya rotayı düzgün göstermiyor.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Bende bi sorun yok navigasyonu sorunsuz kullanıyorum bundan önceki telefonumda 1 sokak yanda gösterirdi evlerin içinde giderdim :-D

Gps antenleri oluyordu sanırım bunlarda arka kapağın altında olabilir g2 de öyleydi. Onlarda bi sorun olabilir. Google play storeda gps kalibrasyon için uygulamalar var ama ise yaramamisti bende hiç bi ihtimal etki eder sana belki antenlerde değilse sıkıntı. Olmazsa servis çözer artık.

• insanın kendi telefonuna nazar değdirmesi gibi bişi olamaz..

Z3 Compactımı çok seviyordum ama bu ekran kalkma illeti beni de buldu. Yurtdışından almıştım sanırım burda garantisi geçerli değil. Bunun için servis ne kadar para istiyor arkadaşlar ?

:( kız gibiydi tertemiz bakıyordum ne güzel ..
  • Garantisi bitmiş olup ekranı kalkan arkadaşlar yapıştırıcı ile kendiniz yapıştırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakos

insanın kendi telefonuna nazar değdirmesi gibi bişi olamaz..

Z3 Compactımı çok seviyordum ama bu ekran kalkma illeti beni de buldu. Yurtdışından almıştım sanırım burda garantisi geçerli değil. Bunun için servis ne kadar para istiyor arkadaşlar ?

Hocam benim ekran kalkmıştı, sd kart yuvası,kulaklık girişi vs. girişler ve kasa tamamen değiştirildi 400 tl vermiştim
  • arkadaslar benim z3c manyetik sarj girişi yerinden cıktı ve kayboldu nerden bulurum acil yardım lütfen su girecel tele yoksa
  • arkadaşlar biçimlendirilen hafıza kartındaki verileri geri getirmek mümkün mü? çokkk önemli de :((
  • android 6 icin kolay root hala cikmadi mi? aylardir bekliyoruz ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu program işini görür sanırım:

https://www.piriform.com/recuva
  • burakos B kullanıcısına yanıt
    502 yapıştırıcıyı önce damla boş bi kağıda ucu ıslansın ıslak ucu telefonun kalkan yerine dokandır çek bi kaç kez yaymamaya dikkat ederek biraz bekle tutar zaten. Benim arka açılmıştı yapıştırdım kendim ön ne zaman açılacak bakalım.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Rootu kitkat .77 sürümüne dönerek yapabilmiştim ben. O zamandan beri slim 3.8 var zaten. Bayağı bi uğraşmıştım ama kitkat .93 sürümünde bile yapamadım root :-)

• Telefonda arama yaparken hoparlöre aldığımda karşı taraf sesin gelmiyor diyor ama ahizede sesim gidiyor. Var mı başına gelen mikrofon bozuk olsa ahizedende gitmez heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherich

quote:

Orijinalden alıntı: burakos

insanın kendi telefonuna nazar değdirmesi gibi bişi olamaz..

Hocam benim ekran kalkmıştı, sd kart yuvası,kulaklık girişi vs. girişler ve kasa tamamen değiştirildi 400 tl vermiştim

püff çok paraymış ya..

ekranını üstten bastıran bi silikon kılıf buldum. telefonu aldığım ülkeye gdiip garantiye verme durumum var. o zamana kadar öyle kullanmayı planlıyorum eğer beni yarı yolda bırakmazsa..
  • aslında aklıma geldi ama içerden bişileri eritir diye korktum , kimyasal nede olsa
    Bende bişey olmadı 2 kez yaptım ama dikkatli yap dediğim gibi tutup damlatma yapıştırıcıyı sadece ıslak ucunu sür. Riske girmem dersen servise gönder ama bu telefona 400 tl para verilmez artık. Telefoncu tanıdığa sordum geçen 500 civarı alırım dedi. Zorlasam 600e veririm ama yerine iyi bişey almaya kalksam 2000civarı hiç gerek yok bozulana kadar devam. Bi tarafları açılırsa kapatırım yine devam :-D

Ben kılıfsız kullanıyordum elimde parçalanır korkusuyla internetten güze bi kılıf buldum. İphone hybrid kılıflar gibi istersen yapıştır onu al kullan benim gibi.

Bu telefona kılıf bulmasıda ayrı bir derthttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z3-compact-touch-armor-zirh-kaliteli-kilif-265418669

Sarı renk aldım adam yanında hediye olarak pembe renkte yollamış :-)

• yok ya yaptırmam zaten o paraya belki garantiye gönderirim de yeni telefon alma şansım olabilir. telefonun estetiğini seviyordum böyle kılıf zırh gibi bişi kullanmadım hiç , eğer garanti vs. sıkıntı olursa yapıştırma işine öyle girebilirim
    Aynen en güzeli kılıfsız ama bu aldığımı beğendim. Taktıktan sonra telefonun ne kadar kaygan olduğunu farkettim şimdi elimde bi ayrı sağlam duruyor biraz büyüdü telefon ama :-D

En güzeli yeni amirlerin çıkmasını bekleyip almak yeni telefonu. G6 p10 s8 bunlar piyasaya çıkınca önceki cihazlar biraz düşer belki bi ek vergi falan gelmezse :-D

Bütçe varsa G6 ve P10 baya iyi gibi duruyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12021203120412051206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.