Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 ön inceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
5
Favori
30.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şu telefonu gördükçe hevesleniyorum. Adamlar yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam telefon olmuş olmasına daa... kaça satacak sony bu cihazı türkiyede_? sanırım ingilterede 2050tl civarında satış fiyatı.. Türkiye_? 2800_? az efendi ol 2000den sok piyasaya samsungun piyasasını eline alırsın yoksa zor bu işler..

• Bu telefon varken hala gidip s5 alacak biri varsa pes diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ayıp ama bir ana sayfadaki koyduğunuz resme bakın bir de vidyodaki ürüne. Hala hayvan gibi çerçeve varken neden ana sayfaya bu resmi koydunuzki? Sony yanlısı, samsung düşmanı bir tutum seziyorum haberlerde. Samsungtan ben de nefret ediyorum ama lütfen daha adil olun.

Sony Xperia Z2 ön inceleme

Soldaki Z1, sağdaki daha uzayan! Z2.

Hocam burda yapılan bi yanlış olduğu doğru. Fakat madem bu kadar dürüstsünüz neden z2 ile ilgili ilk açılan konuda yapılan sd kart slotu ve ön kamera olmaması yanlışına aynı tutumu sergilemediniz? Şimdi burda hata yapan editörler mi yoksa sizmisiniz yancı?

• teknolojinin sonu gelmeyeceği için Z2 bence alınır
    snap 805-10 felan beklemeye gerek yok
    fiyatı düşünce direk Z2 alıcam
    seneye ocak aylarında felan alırım heralde

2009 yılından beri nokia 5610 music kullanıyom lan :) yetti artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Ayıp ama bir ana sayfadaki koyduğunuz resme bakın bir de vidyodaki ürüne. Hala hayvan gibi çerçeve varken neden ana sayfaya bu resmi koydunuzki? Sony yanlısı, samsung düşmanı bir tutum seziyorum haberlerde. Samsungtan ben de nefret ediyorum ama lütfen daha adil olun.

Herkesin yeni kral dediği, merakla beklediği Xperia'Z nin inceleme başlığı;

"Bütün bildiklerinizi unutun!" Yaratıcı!

Xperia Z1 incelemesinde bu fiyata daha iyi cihazlar var dendi.

Daha ne diyelim.. Sence sana başka bir şey yazmaya gerek var mı?

Ayrıca video resminden ziyade, seni videonun içi sıkmış gibi gözüküyor. Her Sony konusuna damlayan, Sony düşmanları bir bir düşmeye başladı yine konuya...

***** Katılmasam da, Xperia Z, Z1 incelemesi içerisinde ki yorum/lar üzerine yargılama veya eleştiri getirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Sonuçta en sağlıklı bilgiyi bizlere iletmek durumundalar ve özellikle Z1'in karşısında Note'3 gibi Samsung'un son Osmanlısı vardı, kabul etmek gerekirse. Sonuç olarak Xperia Z'yi ve Z1'i eleştirince çok yaşa, Z2 iyi çıkınca yok resimdi yok Sony yanlısıydı, komik oluyorsunuz ayıp!

Arkadaşım sende algı sorunu mu var? Resim yanıltıcı ve yanlış mı? Evet. Resimdeki tasarımla gerçek cihaz arasında bir alaka var mı? Yok. Hatta en iyisi ile tanışmaya hazır olun gibi bir cümle vardı kaldırmışlar. Neyin kafasındasın sen? Sonynin ve samsungun hala iğrenç ve hayvan gibi çerçeve koymaları ayrı konu, haberde aldatıcı şekilde resim konulması ve hala kaldırılmaması farklı konular. Gerçi düzelteyim resim değişmiş ve o cümle kalkmış ama resim sadece küçülmüş. Z2 bu alet değil "nokta"

Bence algı sorunu sende yok. Sende algı sorunu olması için önce bir şeylerin olması lazım. Birader utanmadan, Sony yanlısı, samsung düşmanı bir tutum seziyorum haberlerde. Samsungtan ben de nefret ediyorum ama lütfen daha adil olun diye ağlayan sen değil misin.

İstiyorsa uçak resmi koysunlar, hata için düzelttirme yaparsın, uyarırsın.. Ne diye çekememezlik yapıyorsun, insanları provake edip, millete çamur atıyorsun!

• Bence fuarda 5 10 dakikalik iki uc sayfa gecisi ve fotograf cekimiyle bir telefona olmus yada olmamis dememelisiniz.Mesut bey siz dememis miydiniz note 3 testini yayinladiginzda biz boyleyiz ince eleyip sik dokumadan neyin ne oldgnu gormeden karar vermiyoruz diyen.Ayni sey s5 icnde gecerli iki sayfa gecirip 5 10 dakikalik gozlemler ile bir telefona husran veya aa super olmus dememelisiniz.Yanlis anlasilmasin samsung hayrani degilim sony dusmanida degilim sadece bir editor boyle kisa surede kesin hukumler vermemeli..

• Adam doğru söylüyor sen neyin kavgasını veriyorsun asıl onu merak ettim. Haber başlığına konulan resmin Z2'ye ait olmadığını, daha kalın çerçeveli olduğunu, yanıltıcı bir resim olduğunu söylüyor ve haklı. Z2 çok güzel olmuş bence de ama resim hatalı.

S5'in erken yapılan ve farklı özelliklerle beklenilen haberi de hala sitede üstte duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuheylan12 -- 26 Şubat 2014; 12:40:39 >
  • donanımhaber bu fuarda baya bir fail oldu , çok tartışmaya gerek yok , x,y yanlisi bir tutumdan ziyade haberlerin içeriklerinden tutunda işte kullanılan resimlere kadar doğru bilgi veremediler ve incelemelerde geç heldi.bir iki tane değil bir sürü hata yaptı.
    sadece resim değil ;
    -s5'e 3gb ram yazılması duyumdu ama düzletilmedi video incelemesine kadarda s5 te 2 gb ram oldugu sitenin bir yerinde yazmiyordu.inceleme zaten ertesi gun geldi.
    -z2'de micro sd ve ön kamera olmadığı yanlis yazildi.
    -s5'in video incelemesinde sonynin urunlerinin ip57 sertifikali oldugu ve s5'in ip67 olup daha ustun oldugu soylendi halbu ki z1 ve z2 ip58 sertifikasina sahip ve s5'ten su gecirmezlik olarak olarak daha yuksek sertifikaya sahipler.
    -s5'in 500 nitsle en parlak telefon oldugu soylendi halbu ki buda yanlisti piyasada 500 nitsden daha yuksek telefonlar var.(bunu muhtemelen orda ki fuarda ki samsung elamanlari soylemistir.)

ben bunlari yazarken yeni bir fail daha gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 26 Şubat 2014; 13:37:20 >

• s4 kullanıyorum ama,bu telefon beni heveslendirdi çok uçuk fiyat olmazsa almayı ciddi ciddi düşünüyorum.
  • ust ve alt cerceveler kalın olabilir ama yan cercevelerde yanılıyorsunuz arkadaslar ,

ister g2 ye bakın ister s4 e s5 e note 3 e bakın hepsinde kenar cerceveden sonra siyah bir ekran boslugu vardır

ekran o bosluktan sonra gelir ,

sony nin cihazlarında ise kenar cerceveden sonra direk ekran gelir bunu videolardada gorebilirsiniz ,

bu yuzden yan cerceveler gayet ince .

bu telefondaki tek ama tek eksik , sanal tus keske o tuslar assada bos yere yer kaplayan cerceveye yerlestirilseymis .

g2 deki cercevelerden sonra gelen siyah bosluk

s4 deki cercevelerden sonra gelen siyah bosluk

z2 de cerceveden sonra direk ekran geliyor.

• S4 um var ama çok beğendim neden olmasın diyor insan izlerken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En Son Sony M2'e İlgimi Çeken Telefon Yok Demiştim , Bu Videoyu Şimdi Gördüm Aşağıya Düştüğü İçin.Sony Bu Defa Yapmış
  • PS4'deki Whats New bolumunun benzerini bu telefonda gormek cok guzel oldu.2014 gercekten Sony'nin senesi olacak gibi.HTC'nin Mart sonunda duyuracagi cihaza gore bu donemin galibi belli olur.Samsung bu firmalarin ardindan nal toplar bence.Sony yapinca kaliteli yapiyor allah var.Keske Z Ultra 2'yi de tanitsalardi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinadin kullanıcısına yanıt
    keşke htc one da gösterseydin ondaki çeçeveler ve sanal tuşlar daha belirgin
  • ben z kullanıyorum 1 sene geçmeden üstüne 2 telefon çıktı :D
  • Sanırım xperia z2 en iyi ekranlardan birine sahip:) Sanal tuşlardaki immersive mod gelişince sıkıntı olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herkesin yeni kral dediği, merakla beklediği Xperia'Z nin inceleme başlığı;

"Bütün bildiklerinizi unutun!" Yaratıcı!

Xperia Z1 incelemesinde bu fiyata daha iyi cihazlar var dendi.

Daha ne diyelim.. Sence sana başka bir şey yazmaya gerek var mı?

Ayrıca video resminden ziyade, seni videonun içi sıkmış gibi gözüküyor. Her Sony konusuna damlayan, Sony düşmanları bir bir düşmeye başladı yine konuya...

***** Katılmasam da, Xperia Z, Z1 incelemesi içerisinde ki yorum/lar üzerine yargılama veya eleştiri getirmiyorum yanlış anlaşılmasın. Sonuçta en sağlıklı bilgiyi bizlere iletmek durumundalar ve özellikle Z1'in karşısında Note'3 gibi Samsung'un son Osmanlısı vardı, kabul etmek gerekirse. Sonuç olarak Xperia Z'yi ve Z1'i eleştirince çok yaşa, Z2 iyi çıkınca yok resimdi yok Sony yanlısıydı, komik oluyorsunuz ayıp!

Arkadaşım sende algı sorunu mu var? Resim yanıltıcı ve yanlış mı? Evet. Resimdeki tasarımla gerçek cihaz arasında bir alaka var mı? Yok. Hatta en iyisi ile tanışmaya hazır olun gibi bir cümle vardı kaldırmışlar. Neyin kafasındasın sen? Sonynin ve samsungun hala iğrenç ve hayvan gibi çerçeve koymaları ayrı konu, haberde aldatıcı şekilde resim konulması ve hala kaldırılmaması farklı konular. Gerçi düzelteyim resim değişmiş ve o cümle kalkmış ama resim sadece küçülmüş. Z2 bu alet değil "nokta"

Bence algı sorunu sende yok. Sende algı sorunu olması için önce bir şeylerin olması lazım. Birader utanmadan, Sony yanlısı, samsung düşmanı bir tutum seziyorum haberlerde. Samsungtan ben de nefret ediyorum ama lütfen daha adil olun diye ağlayan sen değil misin.

İstiyorsa uçak resmi koysunlar, hata için düzelttirme yaparsın, uyarırsın.. Ne diye çekememezlik yapıyorsun, insanları provake edip, millete çamur atıyorsun!

Ne provakesi iyimisin kardeşim sen? Yok paralel devlet ne biçim konuşuyorsun. Adamlar ilk gün S5 lansmanı yapıldı bir haberi bile yapmadılar. Özellikleri belli oldu deyip bir liste bile koymadılar. Tabiki taraflılar bana göre sanane benim düşüncemden bence taraflılar varmı ötesi. Sana mı soracağım ne yazacağımı neyi eleştireceğimi. Verecekse yönetim versin cevabını sanane. Samsungtan da nefret ederim senden de olamazmı. Açıkça yazmışım sevmediğimi erkek gibi. Sonyi severim ama bu ayrı konu. Konu hala sony samsung değil yanlı haber yapılamsı ve hala o resmin durması da kanıttır. Sen mi koyuyorsun o haberi oraya.

• İşte telefon diye buna derim! Videoda dediği gibi menü ve geri tuşları ekranda olmasaydı daha iyi olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.