Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
5
Favori
30.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik kongrenin yolunu yeni bulmuş heralde. Dün bütün haberleri başka sitelerden takip etmek zorunda kaldım.

• ekran durumu nedir z z1 deki sıkıntı devam ediyormu ?

• Harika olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014ün kral telefonları Z2 ve G3 olacak gibi

Sony bu sefer yapmış abi Ayrıca kilit ekranını değiştirmiş bu z2'ye has birşey mi 4.4 ile bizlere de gelirmi acaba çok hoş olmuş çok beğendim

• Su telefonlarin hepsinde illa bir eksik oluyor bununki de (bana gore) cok pahali olacak olmasi ve 16gb hafiza.

• Z1S olmuş resmen. Z1 böyle olmalıydı diyeceğim ama yok o çerçevelerle olmaz yine olmaz. Bir de hala firmalar hayvan gibi para verilen cihazlara utanmadan 16 gb hafıza koyuyorlarya gıcık oluyorum. Iphone 32den başlamadıkça böyle sürecek bu iş galiba. Sürsünki ben de yeni telefonları beğenmeyip g2 ile mutlu mesut yaşamaya devam edeyim. Ekran kalitesi merak konusu yine. Acaba hala dandik ekranmı kullanmışlar, yoksa yemiyorlar artık deyip adam gibi bir ekrana mı geçmişler?
  • Adam bir sözünü bitirseydi ya...

• ses ve kamera Z1den daha iyi ise Zden Z2ye geçebilirim ayrıca sanırım su altında 4k video kaydeden ilk telefon olma özelliğini taşıyor.

• su geçirmez değilde normal tasarım yapıp alınabilirliği artırabilirlerdi...

onun dışında cihaz kaliteli,zira Sony;TR'de son dönemlerde çıkardığı ürünleri çok pahalı satıyor...

• '' Z1 sahibi olsanız dahi Z2 ye geçmek isteyeceğinizi düşünüyorum '' Bu cümle bitirdi beni..

• haberleri en geç DH yayınlıyor. gitmeseydiniz oraya kadar da burda türk siteleri dahil diğerlerinin yorumlarını derleseniz daha ucuza malolurdu arkadaşlar. hala GS5 incelemesi veya haberi namına birşey yok. kusura bakmayın ama kötü hazırlanmışsınız mobil dünya kongresine.

3g modem alıp (diğer tüm sitelerin yaptığı gibi) hem internetini deneyip, hem yayın yapabilirdiniz. bi hat alıp internet paketi olan, telefonunuzu hotspot yapaydınız bari :)

orada çalışmak mutlaka kolay değildir ama, DH den daha iyisini bekliyordum. sitemim ondan.

Z2 ye gelince, g2 gibi agresif bi fiyatla girerse pazarı dağıtır gibi. eğer 2200lerde gezerse bu kadar güzel bir telefona yazık olur. ama telefon almadan HTC yi bekleme taraftarıyım 25 marta kadar.

• Sony "tok esnaf" olduğundan yine uçuk bir rakam ile piyasaya gelecektir. Şu çerçeve olayını bir türlü aşamadılar. Bari altlara tuş koy da bu kadar kötü gözükmesin. Nasıl bir ekran kullanmış bilemiyoruz ama Sony'nin önündeki en büyük engel maalesef yine Sony oluyor.

• sony'e yaptığınız suçlamayı anlayamadım çünkü açıkça yazıyordu ürün sayfasında ab olduğu , sd 801 ifadesiylide sanki en yüksek sd 801 işelmciye sahipmiş gibi de ne demek onuda anlamadım , sd801 yazmasamıydı.ürünün frekansını zaten belirtmişler.
    işlemci frekansı dışında fark olmayabilir bile , sd 801 haberinde verdiğiniz grafiğinde yanlış olma ihtimali yüksek.kaldı ki ac'nin frekansı yüksek olsada belki ab kadarda performans vermeyecek ısı konusunda daha fazla problemi olacağı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 25 Şubat 2014; 9:36:30 >
  • karabatak34 kullanıcısına yanıt
    3200 mah batarya var , orda "en az 3000" demişler muhtemelen son dakikaya kadar belli olmadığındandır yakında düzeltilir.

http://blogs.sonymobile.com/press_release/xperia-z2-best-camera-camcorder-in-waterproof-smartphone/
  • galiba en iyi ekranlardan birine sahip:)

Sanal tuşlarda immersive modun gelişmesiyle sıkıntı olmaktan çıkıcaktır mesut abi .. hemde tek elle kullanımı kolaylaştırıyor ..

• Artık bu alt üst boşlukların bir önemi var çift hoparlör :D

htc one 137,4 x 68,2 x 9,3mm Ekran 4,7inç 11.938cm
    Sony z2 146,8 x 73,3 x 8,2mm Ekran 5,2inç 13.208cm

• z2 50 euro daha ucuzdan giriyor z1'in girdiği fiyattan dünya piyasasına, fiyatının 2000 lira civarinda olmasi lazim.ama z1'i bile hala 2100-2200 lere satiyorlar.z1c ye 1500 dediler 2000'e çektiler , doğru düzgün bir fiyat politikası belirlemedikçe bu telefonuda zor satarlar.şu z2'yi 1800 e getirseler g2'den fazla satar ülkemizde ve sürümden dolayı daha fazla para kazanırlar emin olun ama getirmezler neden insanımızı yoluncak kaz gibi görüyorlar.bu telefon 2400-2500'den girerse kimse sasirmasin ve almasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 25 Şubat 2014; 9:50:55 >
  • O koca kasaya o kadar boşluk koyacağına ekranı dahada büyütebilirdi. Telefonumu değiştirmeye gerek duymuyorum.zira ne z2 nede S5 beni hiç etkilemedi.

• niye 3 dk lık video. neden daha uzun değil?

• Fazla uzun fazla ağır geri kalan herşeyi mükemmel _/\_
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.