Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arka kamera ışığı netleyemiyor resim cektigimde ışık komple resmin büyük bölümüne yayılıyor önceden bu sorun yoktu servise bu yüzden veren varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bubora B kullanıcısına yanıt
    2 den kaynaklı olabilir mi bilmiyorum çünkü siz son ses açamıyorum falan dediniz, bende öyle bi ses artışı olmadı. Bu yüklediğim iki yi nasıl kaldırabilirim.

• Merhaba herkese

Ekrana iki defa tıkladığımızda ekran da yakınlaşma oluyor nedeni nedir ve nasıl iptal edilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencer01 -- 15 Nisan 2016; 11:32:19 >
    Ses yüksekliği olsun, bass ve tizler olsun gayet memnunum hocam şuanlık. Yani stock haline göre tabii ki fazlasıyla performans sağlıyor. Olay biraz da kulaklığa ve dinlenilen müziğe ve kalitesine bağlı. Ben ClearAudio+ ile birlikte kullanıyorum, şuanlık memnunum

• gencer01 G kullanıcısına yanıt
    Erişilebilirlik seçeneklerinden büyüteç ayarlarını değiştirin.

• Teşekkürler düzeldi

• Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Ooo o zaman denemeliyim onu :)
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Bugün sistemden baktım onarım için parça bekleniyor yazıyor. Değişim işi pek mümkün olmayacak galiba. İnşallah kısa sürede hallederler de daha fazla telefonsuz kalmayız

Ekleme: Az önce mesaj geldi cihazınızı teslim alabilirsiniz diye. Bu ne hız anlamadım Neyse artık yarın ilk iş gidip cihazı alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 15 Nisan 2016; 17:04:24 >
  • Arkadaşlar telefonumun yanı simsiyah oldu, kavladı. Güç tuşu da aynı şekilde siyahlaştı. Kenarlarda eziklik falan var. Acaba çerçeveyi değişiyor mu garanti, bi bilginiz var mı? Cihaz 2 yıllık, bir kaç ay var garantinib dolmasına ama önceden arka cam kırılmıştı ve ben kendim internetten aldığım arka camı takmıştım. Bu garantiyi etkiler mi?

• merhaba değerli forumdaş arkadaşlarım...şimdi sony xperia z kullanıyorum 3 yılı geçti...geçen hafta lcd si kırık Z2 aldım çinden lcd spariş ettim geldi taktım...herşey normal güzel çalışıyor ...sıkıntı şu...ekran açıkken power tuşuna kısa süreli basıldığında ekran açılıyor ama 5-10 sn ekran kapalı olduğunda power tuşuna bastığımda ekran gelmiyor...renk değişimi olmasına rağmen ekran açılmıyor..bana biri telefon açtığında da ekran gelmiyor...power tuşuna basılı tutup orta yerine bastığımda telefon kapanıyor foto çekiyor..kafayı yemek üzereyim YOKMU yardım EDECEK KİMSE?
    bu arada telefon versiyonu 5.1.1 yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesido -- 15 Nisan 2016; 13:19:25 >
  • renk değişimi dediğini anlamadım? soketleri tekrar söküp takıp denemelisin. yakınlık sensörü ile sorun olabilir. g2 de başıma gelmişti sensörün camını koyu yapmışlar sürekli ekran kapanıyordu deneyip bakabilirsin bunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OzGuR_1903

renk değişimi dediğini anlamadım? soketleri tekrar söküp takıp denemelisin. yakınlık sensörü ile sorun olabilir. g2 de başıma gelmişti sensörün camını koyu yapmışlar sürekli ekran kapanıyordu deneyip bakabilirsin bunlara

Renk değişimdeki kastım ekranın açık olduğu belli olmasıdır.

• mesido kullanıcısına yanıt
    Soket gibi geldi. Tuşa bastığınızda arka ışık gelip görüntü gelmiyorsa. Çin malı ekrana güvenilmez zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

2 den kaynaklı olabilir mi bilmiyorum çünkü siz son ses açamıyorum falan dediniz, bende öyle bi ses artışı olmadı. Bu yüklediğim iki yi nasıl kaldırabilirim.

Malesef nasıl kaldıracağınızı bilmiyorum. Belki tekrardan 3ü flashlayıp reboot edip sonra 4ü flashlarsanız belki sırayla 2nin üzerine kurar ve düzelir. Fakat dediğim gibi bu sadece bir mantık yürütme. Bilen arkadaşlar varsa daha iyi yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Ses yüksekliği olsun, bass ve tizler olsun gayet memnunum hocam şuanlık. Yani stock haline göre tabii ki fazlasıyla performans sağlıyor. Olay biraz da kulaklığa ve dinlenilen müziğe ve kalitesine bağlı. Ben ClearAudio+ ile birlikte kullanıyorum, şuanlık memnunum

Anladım. Dediğim gibi ileride denerim belki. Kulaklık ve müzik kalitesine kesinlikle katılıyorum. Önceden Sennheiser Cx300-II kullanıyordum. O bozulunca geçici olarak Creative Ep630 aldım. Geçici olarak aldım ama hala onu kullanıyorum. Aklımda Audio Technica Cks77 var ama bir türlü almak için gerekli durumum oluşmadı. Müzik kalitesi konusunda ise genelde 320 kbps ve flac dinlemeye özen gösteriyorum. Gerekirse çevirici ile çeviriyorum 320ye. Flac konusunda elimde pek birşey yok. Hep güzel bir flac arşivi yapmak istemişimdir ama bir türlü kısmet olmadı.

Benimde fazla flac şarkım yok, Spotify ile 320 dinliyorum genellikle. Yalnız ne ilginçtir ki bende Audio-Technica CKS77X kullanıyorum. Ondan önce de aynı şekilde EP-630 kullanıyordum. Sanırım benzer müzik zevkimiz var kullandığınız kulaklıklardan yola çıkarsak, eğer attığım soundmodu deneme fırsatınız olursa yorumunuzu merakla bekliyorum Project Desire ile karşılaştırma açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 15 Nisan 2016; 18:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Benimde fazla flac şarkım yok, Spotify ile 320 dinliyorum genellikle. Yalnız ne ilginçtir ki bende Audio-Technica CKS77X kullanıyorum. Ondan önce de aynı şekilde EP-630 kullanıyordum. Sanırım benzer müzik zevkimiz var kullandığınız kulaklıklardan yola çıkarsak, eğer attığım soundmodu deneme fırsatınız olursa yorumunuzu merakla bekliyorum Project Desire ile karşılaştırma açısından.

Gerçekten bende şuan şaşırdım. Aynı kulaklıklar falan Bende cks77 diyorum ama cks77x alırım alacağım zaman. Çünkü normal cks77 kalmadı forumda güvendiğim satıcılarda. Zaten cks77x daha iyi diye biliyorum. Cks77x kutusuz 160 tl kutulu 220 tl fiyatı var şuan. Nasıl memnun musunuz kulaklıktan? Ep630'dan sonra nasıl farklar oldu sizin açınızdan? Neyse z2 konusunda daha fazla kulaklık mevzusu yapmayayım belki kızan arkadaşlar olabilir konuyu farklı yerlere saptırıyorsun diye. Tabikide dener isem yorumlarımı ve karşılaştırmayı sizinle paylaşacağım merak etmeyin.

Facebook z2 grubunda sordum, flaşlanan zipler ancak romu baştan tekrar kurunca kalkarmış sıfırdan. acaba son çıkacak olan 5. Versiyonu yüklesem 4 ve 2 nin etkisi gider mi acaba
    Ama önce dediğiniz gibi 2 nin üstüne 3 ve 4 ü flaşlayayım. Belki düzelir. Bişey kaybetmiş olmam denemekten 😄
    Edit: dediğiniz gibi yaptım ve müzik sesi bayaa farketti öyle pahalı kulaklık kullanmamama rağmen 👍
    Bi de diğer arkadaşın söylediği uygulamayı deneyeceğim bakalım ama bu yüklediğimiz bayaa iş görüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizsilin -- 15 Nisan 2016; 20:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myxo

Arkadaşlar telefonumun yanı simsiyah oldu, kavladı. Güç tuşu da aynı şekilde siyahlaştı. Kenarlarda eziklik falan var. Acaba çerçeveyi değişiyor mu garanti, bi bilginiz var mı? Cihaz 2 yıllık, bir kaç ay var garantinib dolmasına ama önceden arka cam kırılmıştı ve ben kendim internetten aldığım arka camı takmıştım. Bu garantiyi etkiler mi?

Bir fikri olan yok mu? İnternette bir site buldum çerçeve ve arka kapak toplamda 235 tlye değiştiriyor. Aklımı çeldi.

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Bi deneyeyim bakalım 😃

• 
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.