Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marshmallow ne zaman dağıtılacak bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RockStar.

Marshmallow ne zaman dağıtılacak bilen var mı?

Daha genel gönderime başlanmadı. İndirenler root flash vs ile kuranlar. Eli kulağındadır. Her an gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Rusya romunumu kullanıyorsunuz birde yükleme de hangi veriler gider hangileri kalır neleri yedekleyelim.

• İyi akşamlar. Müzik dinlemeyi çok seven biri olarak sırf ses modları yüklemek için custom recovery ve root atacağım. Bu konuda bilgiliyim daha önce s3 minide baya uğraşıyordum. Şimdilik sadece ses modları ve birkaç kamera modu düşünüyorum. Sony nin resmi güncellemeleri kesilene kadar custom rom atmam sanırım. Fakat yinede büyük konuşmayayım :) Aranızda ses modu kullanan var mı? Benim bulduklarım arasında en iyisi gibi görünen verdiğim linkteki sanırım. Eğer sizin kullandıklarınız varsa veya tavsiyeleriniz cevaplarınızı bekliyorum. Ayrıca bu linkte verdiğimi kullanan varsa bunun hakkında yorum yaparsanız sevinirim ve bir sorum olacak. Şimdiden teşekkür ederim.

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/soundmod-project-desire-feel-dream-sound-t3130504

• sile S kullanıcısına yanıt
    Flashtool ile yüklemediğiniz sürece veriler gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfear

Flashtool ile yüklemediğiniz sürece veriler gitmez.

birde flastool da wipe altındakiler işaretlenmezse gitmiyor öyle değilmi? ama sistem dosyaları değişeceği için root gidebilir veya onunda gitmemesi için bir seçenek varmı bilmiyorum. var gibi geliyor ama kesin bilgi sahibi değilim. tüm değişecek dosyalar ı seçme olmasada yüklenmesini istemediğimiz şeyleri seçebiliyoruz diye biliyorum. ama ayrıntılı bilmiyorum. ayrıca şu an için rusya romunun yüklenmesi söz konusu ise flashtool ile kurulmayacakmı? başka nasıl yüklenecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 14 Nisan 2016; 0:26:35 >
  • Filipinler Marshmallow sürümüyle aldığım pil değerleri. Gün boyu mobil veri açıktı, baya da uğraştım, güç tasarrufunda ekran saati bu arkadaşlar wifi ile bağlansam 7 saat alırdım gibime geliyor 😂😂
    Bu mesaja eklenen görseller:

• bubora B kullanıcısına yanıt
    Linkteki uygulamayı kurmak istiyorum ama bayaa karışık geldi. Project Desire adı altında 4-5 indirme linki var, bi de audio effects var hangisini nasıl indirip kurcam telefona..
    Telefonda şu an lollipop 5.1 yüklü ve rootlu

• quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

Linkteki uygulamayı kurmak istiyorum ama bayaa karışık geldi. Project Desire adı altında 4-5 indirme linki var, bi de audio effects var hangisini nasıl indirip kurcam telefona..
    Telefonda şu an lollipop 5.1 yüklü ve rootlu

İşte o konuda benimde kafam karıştı. Sormak istediğim soru bu idi. Burada bilen biri çıkmazsa xda da soracağım bu soruyu konuda artık. Şimdi versiyon 4te versiyon 3ü yükledikten sonra yükleyin diyor. Fakat versiyon 3te versiyon 2yi yükle falan yazmıyor. Direk versiyon 3ü ve sonra versiyon 4ü mü yükleyeceğiz yoksa versiyon 1,2,3,4 diye sırayla hepsini mi yükleyeceğiz bilemedim. Audio effects konusunda kafam iyice karıştı zaten. Orda parantez içinde project desire a dahil demiş. Aşağıdaki açıklamada da versiyon 3 te çalışmaz sadece versiyon 2 varsa yükleyin demiş. Kafa allak bullak oldu :) Bilen biri açıklama yaparsa veya bu soruların cevabını xda da bulursam yükleyeceğim inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bubora -- 14 Nisan 2016; 0:39:53 >

Şimdi denedim bakalım önce 3 ü kurup üstüne 4 ü kurdum, kurmadan önce her ikisinde de wipe cache, dalvik cache yaptım. Bakalım daha müzik uygulamasına girmeden foruma baktım önce. Yüklenmesi uzun sürdü rom yükler gibi telefon açılırken 200küsur güncelleme yaptı. Bakalım yapabilmiş miyim. Tekrar yazarım sonucu buraya

Olmadı ya yapamadım. Nerde yanlış yaptım bilmiyorum. Değişen bişey yok. Xda daki gibi ekran görüntüsü yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

quote:

Orijinalden alıntı: RockStar.

Marshmallow ne zaman dağıtılacak bilen var mı?

Daha genel gönderime başlanmadı. İndirenler root flash vs ile kuranlar. Eli kulağındadır. Her an gelebilir.

Eyvallah hocam çok sağolasın. Kuranlar beğendiler mi nedir ne değildir :)

• azizsilin A kullanıcısına yanıt
    O zaman 1,2,3,4 diye yüklemek mi gerekiyor acaba bilemedim. Yarın bu konuyla ilgilenip çözmeye çalışacağım. Belki burda da bilen birileri çıkar yarın.

Diğerini denedim apk lı olanı. Önce 2 olan zili flaşlayıp sonra apk yı kurmaya çalıştım kurulmadı

• Arkadaşlar android 6 yüklemek istiyorum var mı anlatacak birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Benim kameranın da lensinde hiçbir şekilde geçmeyen, soyulma gibi tuhaf bir problem vardı yazdan beri. Fotoğraf kalitesini iyice bozmaya başlamıştı artık. Fotoğraflarda can sıkıcı beyaz lekeler vs... İnternetten epey araştırdım. Htc m8 modelinde de benzer sorunlar görülmüş. Onların çözüm metodlarından birini denedim.

Lensin üzerine biraz diş macunu döküp, kulak temizleme çöpüyle saat yönüne doğru bastıra bastıra sildim yaklaşık 5-10 dakika. Sonra lensi temizleyip macundan arındırdım. Lensteki soyulmaların yarısından çoğunun gitmiş olduğunu görünce, daha fazla macunla aynı işlemi tekrar ettim. En son pamuğa camsil döküp lensi bir kez daha temizledim camsil ile.

Sonuç:Lens ilk günkü gibi pırıl pırıl. Kamera çekimleri de çok şükür pırıl pırıl oldu.

Bi benim Şubat'ta denediğim bu yöntemi deneyin isterseniz...

bende de vardı ve etkisi gerçekten kötüydü dediğinizi 30 sn yaptım kamera mükemmel oldu çook teşekkürler

• [simage][/simage]
    Bunun gibi aynı görüntüyü birkaç tane yapıp video kaydı yapan program varmı? Animasyonlu, süslemeli, janjanlı. Hatta minik olanlar dönebilir. Eski türk filmlerinde olurdu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdem -- 14 Nisan 2016; 12:13:14 >
  • Selam millet bende de var Z2 çok memnunum 1 senedir kullanıyorum bir sorun çıkartmadı. Telefon 10larca kez yere düştü ama bana mısın demiyor :') Herneyse soruma geleyim. 6.0 güncellemesi resmi olarak gelmedi sanırım? Ve yorumlardan anlaşıldığı üzere pek memnun değil millet. Benim garanti bitince root atmayı düşünüyorum. 4.4 e düşürmek istiyorum. ÇOK RAM harcamaya başladı 5.0 dan sonra. Sizce root atmalı mıyım?
    Benim telefona o müzik uygulaması yüklenmiş ya ben flaşladıktan sonra müzik uygulamasına bakıyordum değişen bişey var mı diye. Şimdi telefonda gezinirken apk olarak ayrı kurulmuş o uygulama ama ses olarak ahım şahım bi değişiklik göremedim. Ben müzikleri Spotify ile dinliyorum. O yüzden olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.