Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı bende de var
    Farklı pc ya da vifi den deneyeceğim
    Hata kodu 13 diyor
    Sony yi aradım adamlar bile bilmiyor şaka gibi
    Lütfen çözen biri yazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Hata kodû 13

• Cihaza Mod'lar nasıl yüklenir acaba?

Mesela geçen forumda bir arkadaş bir mod yüklemişti sonra bulamadım yazıyı, Fotoğrafta perde hızını falan ayarlayan .

• dogukangndzlp D kullanıcısına yanıt
    İşte bi türlü yüklenmiyor o güncelleme
    Hata kodu 13 diyor

• Telefondan baktığımda güncelleme yoktu, bilgisayara bağlayınca güncelleme olduğu gözüktü. Kurayım bakalım nasılmış.
  • darkshine666 D kullanıcısına yanıt
    Şu an aynı hatayı bende de verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bootlader

Arkadaşlar ben bir hafta öncesinde Teknosadan xperia z2 aldım. Ölü piksel için kutuyu açtırcaktım ama zaten açılmış kutu önceden, adamlara sordum bu niye açık diye, bi müşteri rengine bakmak istedi ondan açtık dediler. Tamam dedim sonra adam telefonu bi aldı eline, jelatin melatin yok hiç telefonun (hani kutuyu ilk açtığında telefonda olur ya jelatin onlar işte) , hepsi açılmış ama bi 5 dakka inceledim hiçbiyerinde çizik yoktu. Sonra ölü piksel testi falan yapıldı. Ölü piksel çıkmadı. Sonra işte ben kutunun açıklığından şüphelendim ve ayarlardan telefonun,kaç saat kullanıldığına baktım akşamüstü. Tam benim kullandığım kadardı. İmei testi falan da yaptırdım. Ama içimde bir ukte kaldı sonuçta açıktı kutu. Ayrıca kutunun içinden gürültü önleyici kulaklık falan çıkmadı, mh750 kulaklık çıktı. Bu herkese çıkan kulaklık mı? Ayrıca kutunun içinden jelatin falan da çıkmadı, acaba aldılar mı açınca kutuyu falan diye düşünüyorum. Ve telefonu aldığımdan beri telefonun en üstü (bildirim çubuğu varya hani ekranın en üstü telefonu azıcık eğince parlıyor ve saat kısmındaki yeri parlamıyor. Teknosadaki adamlara sorduğumda bunun bir sorun olmadığını, sadece arka aydınlatma ışığının yamuk olduğunu falan saçmaladı bişeyler işte. Bende garantiye vereceğim ben her şeye çok takan bir insanım, dediğimde hemen telaşlandı, garantiye gitmenize hiç gerek yok bence dedi, garanti bunu sorun olarak bile görmez dedi. Bende tamam sağolun dedim gittim. Bu kulaklık , jelatin olaylarını onlara söylemeyi unuttum o anda (ah kafam). Birde ben telefonun faturasını kaybettim, iki tanede garanti belgesi çıktı içinden onlar sağlam duruyor fakat bir tanesini telefonla biriyle konuşurken sağ üstünden kalemle delmişim dalgınlıktan. (adam teli alırken bu fatura garanti belgesi olarak geçer demişti) napacam şimdi ben şu fatura olayına da çok taktım. Ayrıca telefonun şarjı beni uzun götürdün diye de aldım fakat en fazla 6 saat ekran süresi alıyorum, o da stamina modu full açık, ekran parlaklığı yarımda, ve sadece facebook a vine a falan bakıyorum hiç oyun yok. Pil kullanımına da baktım sadece kullandığım programlar şarj yiyor, face gibi programların kullanımı %1 falanken ekran kullanımı %40 oluyor genellikle. Oyun oynadığımda en fazla 4 saat ekran sresi alıyorum . Bence nu normal değil. Ayrıca telefonun kamera tuşu sadece kamerayı açmaya yarıyor o tuşla fotoğraf çekemiyorum, bu bir sorun mudur? Sorunlarım bunlar. Dediğim gibi aşırı takıntılıyım telefon konusunda. Umarım sonuna kadar okuyan ve cevaplayan yardım sever birileri olur :(

%90 iade ürün almışsınız. Satıcı size bunu söylememiş. Bu tür şeyler olabiliyor. Abim eşine Akasya teknosadan iphone 6 almıştı. Eşi gereksiz buldu telefonum bana yetiyor diye, tabi kutu evde açıldı bakıldı vs. ertesi gün teknosaya gittik ben en fazla hediye çeki verirler telefon bedeli kadar diye düşünürken eleman sağolsun aldı telefonu ve kredi kartına ücreti iade etti. Bizim açımızdan iyi fakat o telefonu alacak bir başkası için huzursuz bir durum olabilir tabi ki. Yada başka şekilde kullanılan bir üründe size verilmiş olabilir. Yerinizde olsaydım hiç almazdım o telefonu içim rahat etmezdi.

• Şuan içim rahat etmiyor zaten, ama 8 gün oldu telefonu alalı ve teknosaya gittiğimde %100 eminim bana ürünün sıfır olduğunu söyleyecek. Ama şuan ben telefonu kesinlikle iade etmek istiyorum, sıfır telefon parası alıp niye iade ürün alayım ki. Biraz sonra teknosayı ve sonyi arayacağım. (Ya ürünü almak istemezlerse peki??)

• RobotBabür kullanıcısına yanıt
    Bi çözüm önerisi olan yok mu
    Bide neden bizde oluyor bu
    Ben yarın farklı pc ve Wifi den deneyeceğim

• bootlader kullanıcısına yanıt
    İade almazlar hocam
    Kafanıza takılan bir sorun va4sa servise yollayın
    Ben 5saat ekran süresi alıyorum
    Kutum kapalıydı jelatin de çıktı
    En başta keşke almasaydınız

• quote:

Orijinalden alıntı: darkshine666

Hata kodû 13

Windows sürümü nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İlginç bir hata internette de bir çözümü yok. Olmadı başka bir pcden yapacağım ya da telefon üstünden gelmesini beklerim. Şu an da sıkıntı yok cihazda.
  • 8 megapiksel
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Windows 10 orjinal
    Neden?

• RobotBabür kullanıcısına yanıt
    Aynen cihazda sıkıntı yok ama tabiki durum can sıkıcı
    Windows sürümün nedir benimki 10

• Arkadaşlar yarın teknosaya gidiyorum da, benim sorunumu bilenler bana söyleyebilir mi acaba oraya gidince ben ne diyeceğim?

• arkadaşlar existenz 3.5.0 kurdum . görsellik ve performans olarak cok hoş gibi. özellikle xperia z5 tema ve duvar kağıtları ikonları xperia z5 launcher ı güzel olmuş. müzik uygulaması da z5 teki gibi. pil hakkında yarın yorum yaparım
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

edit; ekran parlaklıgı da stock roma göre 1 tık yukarda gibi geldi . psikolojik bi durum da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 22 Eylül 2015; 18:05:48 >

Aynen benim sürüm de 10.
  • aynen :) ben de 4 4 4 e aldım hiç pişman olmadım aldığıma :)
  • bootlader kullanıcısına yanıt
    Diyeceğin şu kardeşim
    Bunun kutusu açıktı jelatini yoktu kafama takıldı iade etmek istiyorum de
    Ama kabul Etmezler cihazda bir sorun yoksa ki yok gibi görünüyor
    Eğer bir sorun varsa alette garantiye yolla ama orda da tamir için bakarlar
    Akloma bi cinlik geliyor ama oda riskli
    Telefonuna su geçir iade iste kapak kapalıyken çesme suyu döküldü su geçirdi diye ama kabul etmezlerse elinde patlar
    Sana bi tavsiye çok pimpiriklinolma
    Ben oldum da nenoldu?
    Şunan üst şarj kapağı tamnoturmuyor
    Seneye filan yollarım garantiye değişirler komple

• 
Sayfa: önceki 15571558155915601561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.