Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

Xperia Z2 deki en bomba haber Anti-Shatter film yokmuş cihazda çok üzücü

gerekli dayanıklılık testleri yapmışlardır, merak etme.
    Güzel tarafı, Z ve Z1'de ön dragontail arka gorilla glass iken,
    Z2'de her iki tarafta da dragontrail kullanmışlar.

gorilla glass hikayesi baymıştı zaten sony akıllılık yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: yunsev

batarya diyorum 3000 mah mı 3200 mah mı??? kafamda deli sorular

3200 çıkana kadar 3500 felan olsa keşke
  • yunsev kullanıcısına yanıt
    sony nin sitesinde yanlışlık var hocam batarya 3200 mah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

dostum sonynin sitesinde nasıl yanlışlık olur en az 3000 mah yazmışlar bi gariplik var
  • yunsev kullanıcısına yanıt
    hocam orada retain capacity i kasdetmiş olabilirler sonuçta bataryaların bir mah aralıkları var aslında bizim hep söylediğimiz değerler en yüksek şarj değerleri biliyorsunuz laptop bataryalarında genelde retain capacity yüzde 94 95 oluyor yeni alındığında telefonlarda durum değişiyor misal yüzde 95 retain capacity bile olsa z2 de bu 3200*0,95 = 3040 mah yapar burada bence kastedilen "en az 3000 mah" ifadesi ya retain capacity yi yada şarj aralık değerleriin en alt seviyesini belirtiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunsev

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

dostum sonynin sitesinde nasıl yanlışlık olur en az 3000 mah yazmışlar bi gariplik var

şuan kesin bilgiler onlarda da yoktur ama 3200 altında değil
  • Hop gençler bensiz efsane cihaz alınır mı :) cidden rakipsiz bir cihaz an olarak. M8 neler sunacak görmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • new-desing N kullanıcısına yanıt
    m8 i görmeden hareket etmem zaten ama umarım htc ultrapixel olayından sıyırmıştır kendisini
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl önce Z sonra One kullandım. One kamera hariç beni çok memnun etti. Bu yıl ise sony çok yönlü olarak güçlü. Iyi bir kamerası olmazsa Z2 her türlü alt üst eder M8 i.

m8 de beklediğim tek şey çift kamera ve fotoğraf ve videolarda çekimden sonra odak değiştirebilmek samsung bunu s5 de biraz yazılım yardımıyla sundu ama ne kadar etkili bilmiyorum eğer m8 bunu güzel sunarsa z2 ye kardeş olabilir (çift telefon kullanıyorum)
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde yıllardır çift cihaz kullanıyorum. Ancak 3g üzerinden görüntülü görüşme şu an samsunglarda olduğu için(ülkemizde) bir cihazım hep samsung oluyor. S5 ve Z2 almayı planlıyordum ancak S5 Note 3den kötü olduğu için benim için değersiz. Z2 alırım önce M8 çok etkilerse beni Z2 gidebilir.

• bende ciddi olarak s5 beklıyordum sımdı dıyorum note 3 satım z2 cıkınca onu alayım
    m8 hatalardan başka bişi sunmaz gibi :) HTC alan tüm arkadaşlarım isyanlarda benden demesi.
  • O değilde z2 türkiyede uygun bir fiyatla satış rekoru yakalayabilir,telefon gerçekten çok iyi özelliklerle geliyor.Androidpit teki s5 ile z2 karşılaştırmasına baktımda burun farkıyla s5 İ daha iyi seçmişler,göz var nizam var s5 in konusunda bile yerin dibine sokmuşlar,sen gelmiş s5 daha iyi diyorsun...Z1 kullanıcısı olarak en çok ekranın ips oluşunu beğendim,benim tahminim fiyatın 2349 dan giriş yapacağı.

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    sorun da zaten sony türkiyenin yüksek fiyat politikası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

sorun da zaten sony türkiyenin yüksek fiyat politikası.

Malesef öyle,ama sony kullananda kolay kolay başka markaya geçmiyor,bu benim 6.sony telefonum(sony Ericsson k750i,xperia x10 mini,xperia ray,xperia p,xperia z ve xperia z1)Büyük ihtimal bundan sonraki telefonum z3 olur

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Ben de Lumia 920 kullanıyorum. Şu an wp8 alırsam Nokia (Lumia), android alırsam SONY'den vazgeçmem. Her iki markanın da Türkiye fiyat politikası çok kazık olmaları. Gerçi nokia da belli bir süre sonra (3ay) fiyat düşmeye başlıyor ama sonyde olmuyor öyle birşey. bu arada geçende androidli cihazlardan hangisinin wp8 sürümünü görmek isterdiniz diye anket vardı, sony birinciydi.
  • Z1 compactın fiyatında yanlış hesaplama yapıp herkesi sinir etmişti sony eurosia z2 de yaparsa hiç şaşırmam sony eurosia sony kullanıcılarına çok ayıp ediyor

Z2 de 2500 liradan aşağı gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

Ben de Lumia 920 kullanıyorum. Şu an wp8 alırsam Nokia (Lumia), android alırsam SONY'den vazgeçmem. Her iki markanın da Türkiye fiyat politikası çok kazık olmaları. Gerçi nokia da belli bir süre sonra (3ay) fiyat düşmeye başlıyor ama sonyde olmuyor öyle birşey. bu arada geçende androidli cihazlardan hangisinin wp8 sürümünü görmek isterdiniz diye anket vardı, sony birinciydi.

Zaten bir sony modeli WP olacak

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.