Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır hocam su teması ile alakalı değil sony Japonya'ya özel docomo operatörüne özel Xperia Z ve Z1 yapmıştı anti shatter filme basıyordu sony logosunu Japonya'da sony altında yazar üstte docomo yazar. Dünyada ise sadece üstte sony logosu vardır film zor da olsa sökülünce Logo gidiyor ama cihaz suya dayanıklılıkta sorun yaşatmıyor.

Z2 de o film yok ama cihaz yine suya dayanıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Bi de fabrika çıkışı filmsiz olan telefonu ona göre dizayn/ test etmişlerdir herhalde. Güzel o zaman abi iyi olmuş
    Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler hocam masallah

• Çok kararsız kaldım Z'den vazgeçip Z2 alınırmı yoksa 64 bit çıkana kadar beklemek mi?

• ekran çift tıklama ile açılıyormuş gerçekten bu sefer tam olmuş telefon özellikle stereo hoparlörleri ile

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Z3 kesin 64 olacak hocam ama onun çıkışına yaklaşık 8 ay gelmesiyle beraber 10-11 ay var :)

IFA fuarında tanıtılır z3 z1 içinde amiral olarak kalacak deniliyordu hocam. Sony çok yanlış yapıyor bence.

• wow çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Z2 Mini'yi bekliyorum.

bende bende z1 miniyi bekliyordum ama z2 yi görünce birden kanım kaynadı
    z1 mini biraz kaba bence z2 compact daha ince daha şık olur ama ne zaman çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musdi42 -- 26 Şubat 2014; 23:34:13 >

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Yanlış yapıyor evet bu kesin ama Sony açısından düşününce iş değişiyo hocam. Şimdi S5 çıktı gerçi pek iç açıcı değil ama one 2 gelecek mart 25 de G3 gelecek bunların karşında durabilmek için Z2 yi bu donanım ile çıkarması ile piyasada bende olmak istiyorum dedi epey yorum okudum farklı siteler ve forumlarda Z2 hakkında çok olumlu yorumlar var tabi bunu biraz da samsung'un S5 i de etkiledi. Şimdi piyasası yakaladı sony Z2 ile dolayısıyla Z3 biraz daha geç gelebilir ben erken gelir diye tahminde bulundum ama birazda selzeniş bizimki. Yoksa Z3 samsung lg htc nin sonraki amiralleri ile çıkması daha doğru bir adım olur diye düşünüyorum

• Ses iyi geliyo :)
    Sony Z2 ile kendine yakışanı yaptı ama eminim daha iyisini yapabilir :) yapacakda

Sony mantalitesi bu..

• Adamlar teknolojiyi ilerden takip ediyo ya.2000yilinda yaptiklari laptoplara bakiyorum.Donanimi dwgistir kasayi ayni koy yine satar yine satar.Merak etmeyn yakinda mobil sektorude ele gecirince piyasayi sony belirlicek.Ve telefonlari cok cok ileri seviyelere tasiyacak

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Z1 aldığıma üzülmüyor değilim açıkçası. Yav enazından yaza doğru tanıtabilirdi. Ama sizinde dediğiniz gibi Sony mantalitesı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende üzülmüştüm z1 aldigima daha doğrusu Sony ye çok içerledim ama attım üzerimden..

İyi bir cihaz kullaniyoruz..ne yapalim Sony böyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Bende üzülmüştüm z1 aldigima daha doğrusu Sony ye çok içerledim ama attım üzerimden..

İyi bir cihaz kullaniyoruz..ne yapalim Sony böyle :)

+1 :)

• Almanya cikis tarihi ve fiyati 14 nisan 599 euro ....

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.