Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin oldugun yerde bizler soyut varlıklarız üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açmıştım fakat hızlı cevap alma açısından ogrenmek ıstedıklerımı b konuda da paylasıyorum.Bir an once artık karar verıp almak ıstıyorum yoksa hergun foruma gırıp yorumları okudukca sureklı fıkırlerım degısıyor.Şuan xperia z1 den yana gönlüm...

1-Cihazı gidip inceledim cok begendım ama boyutları cok buyuk daha once bb 9900 kullandıgım ıcın cıhaz nedense gozume cok buyuk gorundu ve elıme otursa da tek elle menulerde geçerken bazen zorlandı parmaklarım ordan oraya uzanırken.Ayrıca en cok dusundugum şu telefon cebe rahatça sıgıyor mu?bı de buna sılıkon kılıf vs. alacagım + dar kot gıyıyorum telefon sıgıgıyor mu otururken cepten cıkarması vs. kolay ve rahat mı?

2-Cihazı gidip elden alacagım geçen dolastıgımda en dusuk fıyatı turkcell verdı 2150 olarak aslında cıhazı bı sekılde dıstrıbutor garantılı 2000 e bulabılsem cıdden cok cok ıyı olur.Bildiginiz daha ucuza alabılecegım bır yer var mı?

3-Turkcell den alırsam sony eurasia garantili mi oluyor? ve sony euroasia garantili demek bi sıkıntı olursa herhangı bı sony magazasına goturebılırım demek degıl mı? yanı bu aldıgım dıstrıbutor garantısı telefon arızasıyla sony yetkili servis ilgilenicek anlamına gelıyor degıl mı? yoksa telefon teleservıce gıbı ılgısız fırmalara mı gonderılıyor sıkıntı oldugunda?

4-Sony yetkili servisten memnun musunuz?telefonla ılgılı bı sıkıntı oldugunda yardımcı oluyorlar mı?

5-Bu cihaz beni kaç sene götürür?kasma ve donma bakımından?

6-Cihazın farkettıgınız herhangı bır kronık sorunu var mı veya cok kotu dedıgınız bır yanı?forumda konuları arastırıp okumustum zannedıyorum kronık sorunu yok sadece ekranı ve kamerasıyla ılgılı elestırıler yapılmıstı zannedıyorum ama kmaera da ekran da yeterlı benım ıcın.

-Lumia 925 dusunuyordum güncellemelerin geç gelmesi market sıkıntısı gibi nedenlerden vazgecıyor gibiyim. Sony yı 2 gun once ıncelemıstım az kalsın alıcaktım ama su buyukluk meselesı cok aklıma takıldı , tel buyuk cebıme koyarken otururken vs. rahatsız eder mı tek elle mesaj yazarken elımden kayıp duser mı? bunlar aklımı kurcalıyo

Cevaplayan arkadaslara tesekkurler sımdıden.

• Yaw bırak şimdi bunlari..

• quote:

Orijinalden alıntı: cleet

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Arkadaşlar 4.3 kullanım olarak nasıl? Stabilite olarak fark varmı 4.2.2 ile? Kamera olarak kalitede bi değişiklik varmı?
    Birde cihazı Türkcell den alıpta güncelleme alan varmı hiç?

bende vodafone dan aldım..ilk sayfa da yazana göre kendim elle kurdum rom u sorun olmadı performans olarak pek fark yok sanırım ama cihazda genel anlamda iyileşme olduğu kesin..

Teşekkür ederim kardeşim sağol. Başka görüş bildirmek isteyen yokmu?
  • arkadaşlar dün akşam elime z1 ulaştı fakat ekran biraz soluk geldi ve asıl canımı sıkan resim menüsünde hiç resim olmamasına rağmen köşede siyah yarım bir kare vardı ve tıkladığım zaman seçilebiliyor fakat resim açılmıyor albümde ise bu kare gözükmüyordu sırf bu sebebten cihazı geri yolladım belki önemli birşey değil ama onca para verdikten sonra insan dört dörtlük olsun istiyor aynı sıkıntı il karşılaşan oldumu acaba ?
  • emrah86 kullanıcısına yanıt
    Albümde siyah resim sorunu yaşayıp servise yollayan oldumu acaba
    İşin şakası bir yana hocam o kareyi silenebiliyorsa silseniz yada telefonu bir sıfırlasaydınız bence yollamanıza gerek kalmazdı
    Yinede hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Albümde siyah resim sorunu yaşayıp servise yollayan oldumu acaba
    İşin şakası bir yana hocam o kareyi silenebiliyorsa silseniz yada telefonu bir sıfırlasaydınız bence yollamanıza gerek kalmazdı
    Yinede hayırlısı olsun

usta ilk seferde resim gibi seçilebiliyordu fakat albümde hiç bir resim görünmüyordu bu ilk teli açtığım anda meydana geldi sonra fabrika ayarı yaptım bu sefer resimler çektiğim göründü fakat o siyah kare hep köşede ayar oldum cihazı servise yollamadım eşim elektronik toptancısında çalışıyor onunla geri gönderdim sonuçta bi dünya para veriyoruz ama çözemedim bunu çok garip o kare hiçbir şekilde silinmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah86 -- 31 Aralık 2013; 9:01:38 >

• emrah86 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlarken sd hafızayıda silseniz sorun çözülürdü diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Sıfırlarken sd hafızayıda silseniz sorun çözülürdü diye düşünüyorum

sd kart takılı değildi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbaron67

Telefonun aşırı ısınmasının 4.3 ile alakası var mıdır real racing oynanmiyor resmen elim yanıyor

4.2.2 de iken Real Racing bu kadar ısıtmıyordu haklısın. 46-47 dereceyi görüyorum telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah86

arkadaşlar dün akşam elime z1 ulaştı fakat ekran biraz soluk geldi ve asıl canımı sıkan resim menüsünde hiç resim olmamasına rağmen köşede siyah yarım bir kare vardı ve tıkladığım zaman seçilebiliyor fakat resim açılmıyor albümde ise bu kare gözükmüyordu sırf bu sebebten cihazı geri yolladım belki önemli birşey değil ama onca para verdikten sonra insan dört dörtlük olsun istiyor aynı sıkıntı il karşılaşan oldumu acaba ?

geçmiş olsun kardeşim öncelikle telefonunuzun seri numarası nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay1305

quote:

Orijinalden alıntı: emrah86

arkadaşlar dün akşam elime z1 ulaştı fakat ekran biraz soluk geldi ve asıl canımı sıkan resim menüsünde hiç resim olmamasına rağmen köşede siyah yarım bir kare vardı ve tıkladığım zaman seçilebiliyor fakat resim açılmıyor albümde ise bu kare gözükmüyordu sırf bu sebebten cihazı geri yolladım belki önemli birşey değil ama onca para verdikten sonra insan dört dörtlük olsun istiyor aynı sıkıntı il karşılaşan oldumu acaba ?

geçmiş olsun kardeşim öncelikle telefonunuzun seri numarası nedir acaba ?

902 ile başlıyordu kardeşim
  • Arkadaşlar telefonu hepsiburada.com dan alan varmı ?? orda orj sony garantili 2000 tl .
  • Arkadaşlar burda tartıştığımız konuyu gittim sony canlı destek hattına sordum statik elektriklenme olayı ve ekranın bazı seri nolarda yaşattı panel farkından oluşan ekranın sarımtrak olması sorununu ama aldığım cevap beni şoke etti. Bize bugüne kadar hiçbir şekilde böyle bir şikayet gelmedi !!! Siz daha sattığınız malı bilmiyosunz diyincede üslubunuza dikkat edin diyolar bende mi sorun var yoksa bu satıcı arkadaşdamı bilemedim doğrusu !!

• Selam arkadaşlar,

dün akşam telefonu Eskişehir Vatan'dan aldım. Eskişehirden alacaklara öneririm, eurasia garantili 2000 lira...

telefonun şarjı şuan %12 bitmesini bekliyorum ilk şarjı yapmak için ayrıca güncellemeler de gözüküyor yüklesem mi ne yapsam baya bi cahil hissediyorum kendimi hiçbir ayarını bilmiyorum. canım sıkıldıkça ekranı açıp menüde sağa sola gezinip kapatıyorum. napıcam, ne yapmam lazım, bi yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalckr

Selam arkadaşlar,

dün akşam telefonu Eskişehir Vatan'dan aldım. Eskişehirden alacaklara öneririm, eurasia garantili 2000 lira...

telefonun şarjı şuan %12 bitmesini bekliyorum ilk şarjı yapmak için ayrıca güncellemeler de gözüküyor yüklesem mi ne yapsam baya bi cahil hissediyorum kendimi hiçbir ayarını bilmiyorum. canım sıkıldıkça ekranı açıp menüde sağa sola gezinip kapatıyorum. napıcam, ne yapmam lazım, bi yardım edin

vatanda 2000 e mi düşmüş 2200 tl ye satılıyordu
  • kubilay1305 K kullanıcısına yanıt
    Sen sony nin müşteri hizmetleri ile konuşmamışsın ki. Btsony sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşmüşsün. Onların bu konuda bilgi sahibi olmamaları mümkün. Btsony hepsiburada gibi site yanlız tek farkı resmi sony ürün satıcı sitesi..
    Özelliklede en altta belirtmiş Sony Türkite den destek alabilirsiniz şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssrrkknn -- 31 Aralık 2013; 11:13:16 >
  • kubilay1305 K kullanıcısına yanıt
    aynen öyle arkadaş, bende netten baktığımda 2200 dü mağazaya gittim 2000 lira görünce aldım direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

Sen sony nin müşteri hizmetleri ile konuşmamışsın ki. Btsony sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşmüşsün. Onların bu konuda bilgi sahibi olmamaları mümkün. Btsony hepsiburada gibi site yanlız tek farkı resmi sony ürün satıcı sitesi..
    Özelliklede en altta belirtmiş Sony Türkite den destek alabilirsiniz şeklinde.

Haklı olabilirsin yalnız resmi sony satıcı sitesi bu sorunlardan nasıl haberi olmaz sonuçta bu malı satanlar onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalckr

aynen öyle arkadaş, bende netten baktığımda 2200 dü mağazaya gittim 2000 lira görünce aldım direk

Acaba burdaki vatan larda da durum böyle midir?

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.