Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasartasar

Turkcell'den alınan cihazları ne.zaman güncelleme gelecek bilen varmı eğer gelmeyecekse önerinizi Uygulayacağım

Dostum ne uğraşıyosun turkcell romuyla gıcık turkcell uygulamalarıda kaldırılmıyor zaten, 1. sayfada orjinal rom var onu indir yükle telefonuna, güncelleme gelecektir, eğer gelmezse pc companiondan direk güncelle, çünkü ülkemiz için yayınlandı android 4.3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leprikorn

quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

xda da yazılanlara göre;

Bu seri nolarda sıkıntı yok:
    BH900 / BH90C
    BH901
    BH902
    BH906
    BH907
    BH908
    CB512

Bunlarda ise sarı ekran ve ekran solukluğu var:
    BH903
    BH904
    BH905
    BH907
    BH909
    CB5

Sende bir kontrol edermisin beyaz sayfa açıp falan sarı ekran varmı ?

Ön sayfalarda arkadaş yazmıştı bu mesajı.
    Kaynak:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2462767

Bu seri noları ilk sayfada olsa güzel olur. Çok soruluyor :)

Teşekkür ederim hocam paylaştığın için noları sony farklı panel kullandığı için bazılarında touch screen sorunu oluyo düz zemine koyunca dokunmatik kesik kesik oluyor. Hem bu sorunu yapmayan hemde sarı ekran problemi çekmeyeceğim hangi model var türkiye'de ne yapıp eder bulurum o nolu z1 i :D
    bide bu touch screen sorunu her z1 de yok demi belli başlı no larda var dediğim gibi hem sarımtırak olmayan hemde bu touch screen olmayan hangi seri nolu telefon ? Z1 kullanıpta bu sorunların hiçbiriyle karşılaşmayanlar yada bilenler varsa cevaplarsa sevinirim çünkü telefon 1 haftaya elimde olucak Allah'ın izniyle

• Bi Problem oluşma ihtimali varmı garanti
    Dışı felan bide panel numara Nereden öğreniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasartasar -- 30 Aralık 2013; 21:28:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet645 A kullanıcısına yanıt
    görüntü konusunda sıkıntı yok benim telefonumda sarımtırak dert etmiyorum düzeleceğini umarak zaten öyle büyütülecek bişey değil s4 ile kıyasladım beyazını daha beyaz yani telefon sadece z1lerin arasında var bu renk dengesi sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay1305

quote:

Orijinalden alıntı: Leprikorn

quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

xda da yazılanlara göre;

Bu seri nolarda sıkıntı yok:
    BH900 / BH90C
    BH901
    BH902
    BH906
    BH907
    BH908
    CB512

Bunlarda ise sarı ekran ve ekran solukluğu var:
    BH903
    BH904
    BH905
    BH907
    BH909
    CB5

Sende bir kontrol edermisin beyaz sayfa açıp falan sarı ekran varmı ?

Ön sayfalarda arkadaş yazmıştı bu mesajı.
    Kaynak:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2462767

Bu seri noları ilk sayfada olsa güzel olur. Çok soruluyor :)

Teşekkür ederim hocam paylaştığın için noları sony farklı panel kullandığı için bazılarında touch screen sorunu oluyo düz zemine koyunca dokunmatik kesik kesik oluyor. Hem bu sorunu yapmayan hemde sarı ekran problemi çekmeyeceğim hangi model var türkiye'de ne yapıp eder bulurum o nolu z1 i :D
    bide bu touch screen sorunu her z1 de yok demi belli başlı no larda var dediğim gibi hem sarımtırak olmayan hemde bu touch screen olmayan hangi seri nolu telefon ? Z1 kullanıpta bu sorunların hiçbiriyle karşılaşmayanlar yada bilenler varsa cevaplarsa sevinirim çünkü telefon 1 haftaya elimde olucak Allah'ın izniyle

Benimki BH90C SÜPER.SORUNSUZ BİR.SERİ BU ARADA şu antishatter denen cibiliyetsiz.jilatin aşırı çabuk Çiziliyor 2 gün öyle kullandım.küçük kılcal çizik oldu bile. Bende hemen ttech önlü.arkalı jilatin aldım.kapladım... Ya jilatinle kullanıcaz. Yada antişahhter ı söküp sony yazısının gitmesine razı olacağız

• Wifi çekim kalitesi gerçekten çok kötü,4.3 le düzeliyormu bari arkadaşlar?

• Benimki BH901 ekranım iyi gibi,ama karşılaştırma yapmadım pek

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Wifi çekim kalitesi gerçekten çok kötü,4.3 le düzeliyormu bari arkadaşlar?

• hayırlıı akşamlar arkadaşlar bugün ilk defa şarjım yüzde 15in altındayken oyun oynuyordum yüzde 5 e kadar normal indi şarj fakat yüzde 5den sonra 1dakika içinde 1 e indi bu drum normalmidir yaşayan varmı ?

4.3 telefon
  • Herkes z1 masaüstü görüntüsünü koysun bakalım.konuya can gelsin

• Bu 4.3 için tek tıkla kolay root yöntemi ne zaman çıkacak 4.2 nin 534 lü versiyonda çok kolaydı root

• Arkadaşlar bildiğiniz gibi Android 4.3 ile birlikte sildiğimiz/temizle dediğimiz geçmiş bildirimlere artık bakabiliyoruz.

Bu işlemi bizim telefonlarda bulamadım bilgisi olan var mı?
  • Telefonun aşırı ısınmasının 4.3 ile alakası var mıdır real racing oynanmiyor resmen elim yanıyor

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    http://www.xperiaplatform.com/4-3-xperia-z1-icin-root-anlatimi/ adresinde anlatmış ama denemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: mcbaron67

http://www.xperiaplatform.com/4-3-xperia-z1-icin-root-anlatimi/ adresinde anlatmış ama denemedim

Bu normaldi bir root işlemi değil malesef bootloader ı felan kırmak gerekiyor de

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    http://unlockbootloader.sonymobile.com/instructions burada da bişiler var
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Deneyenler başarılı olmuş sanırım problemi olanlara bir secenek olabilir
    İmzami begenmenize sevindim güzel bir şairimizin bir o kadar güzel kaleminden alıntıdır

• Arkadaşlar 4.3 kullanım olarak nasıl? Stabilite olarak fark varmı 4.2.2 ile? Kamera olarak kalitede bi değişiklik varmı?
    Birde cihazı Türkcell den alıpta güncelleme alan varmı hiç?
  • Senin gibi imzan da anlamli ve derin...

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Arkadaşlar 4.3 kullanım olarak nasıl? Stabilite olarak fark varmı 4.2.2 ile? Kamera olarak kalitede bi değişiklik varmı?
    Birde cihazı Türkcell den alıpta güncelleme alan varmı hiç?

bende vodafone dan aldım..ilk sayfa da yazana göre kendim elle kurdum rom u sorun olmadı performans olarak pek fark yok sanırım ama cihazda genel anlamda iyileşme olduğu kesin..
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.