Şimdi Ara

SONY XPERİA Z ULTRA KULLANICILAR KULÜBÜ ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.757
Cevap
20
Favori
107.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StrangeEmptiness

2 gündür kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım ama almadan önce görsem kesinlikle almazdım zaten normal xperia z yi mumla arıyorum. performans olarak bilgisayarlardan hızlı bi telefon eyvallah fakat flaş bile yok arkadaşım gece fotoğraf çekilmesin tamam da evde otururken oda ışığında da 2 mp lik samsung e250 liler gibi foto çekmesine ben çok bozuldum aşırı pişmanım aldığıma. Xperia Z üste alacağım paraya göre takasa açığım

Hocam bence honaminin önünü kesmemek için flaş koymamis olabilirler zira honami kamerasi ile unlenecek bi cihaz siz honami alın bence :) bende note 2 var bana ekranı ufak geldigi için degistirmek istiyorum mesela telefondan brklentiniz farklı bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek elle tutan kadını görünce nasıl güldüğümü tahmin bile edemezsiniz
  • Sony bu işi halleder ya naptınız siz o ekran hatası her telefonda olacak diye birşey yok sonuçta.Avrupa'ya çıktığı zaman da aynı problem olursa o zaman büyük felaket olur işte gerçi bu da beklenmedik oldu ama :( Yeni güncelleme de X-Reality var o yüzden çokta flash koymaya gerek duymadı diye düşünüyorum.
  • HTC One Max ve Sony Xperia Z Ultra arasında kalmıştım. Bu konu sayesinde ekran sorunlarını gördüm ve telefondan soğudum.
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloves -- 24 Eylül 2013; 8:27:42 >
  • tatil dolayısıyla takip edemedim ama telefonu alanlar olmuş bir inceleme vidyosu vs paylaşırsanız mutlu oluruz almayı planlayanlar için iyi olur pil süre görselleri vs camera performansını gösteren vidyolar işimize yarardı aslında
  • kamera ve vidyo konusuna takıldım ve bir kaç vidyo denk geldi youtube da gezerken bazı vidyolarda cihaz iyi çekiyor gibi görünüyor tabiki bir not 3 değil ama işimizi görür gibi gece performansı bulamadım

işte o vidyo gündüz plajda vidyo çekimi

bu vidyodada kamera modlarını ayarları vs kamera tanıtımı yapılıyor ayrıca bu vidyoya birinin yaptığı yorum çok ilgimi çekti
    yorum: düşük ışıkta iyi ayrıca 541 denen versiyon la beraber kamera performansı arttırıldığını söylüyor

bu vidyoda xrealityden ve xreality özelliğinin açık kapalı farkını gösteriyor

buradaki vidyoda ise telefondan genel olarak bahsediyor birkaç çekim örneği batarya durumundan bahsediyor ve birkaç seyle incelemesini bitiriyor

• guncell
  • lg g2 1599 tl den girince bende bir an umutlandım acaba sony fiyat konusunda ne düşünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman

lg g2 1599 tl den girince bende bir an umutlandım acaba sony fiyat konusunda ne düşünüyor

beklentim 1800-1900 aralığı olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyildiz

quote:

lg g2 1599 tl den girince bende bir an umutlandım acaba sony fiyat konusunda ne düşünüyor

umarım o şekilde olur yoksa yurt dışı cihaz almaktan başka çare kalmıyor elimde 2300 nere 1600 nere

tr çıkış tarihi hakkında bir bilgi varmı acaba sony ,darty, vodafone henüz bilgi olmadığını söyledi geçen hafta
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyildiz

quote:

umarım o şekilde olur yoksa yurt dışı cihaz almaktan başka çare kalmıyor elimde 2300 nere 1600 nere

tr çıkış tarihi hakkında bir bilgi varmı acaba sony ,darty, vodafone henüz bilgi olmadığını söyledi geçen hafta

Türkiye ye gelmeyebilir cihaz diye de düşünüyorum. Z1 için reklamları mesaj ile bana göndermelerine rağmen 1 aydır satışı olan Z ultra için hiçbir tanıtım yok... Ancak yurtdışı çıkış fiyatı Almanya 650 € civarı Xperia Z de aynı fiyatla çıktı. Burada 1859 TL oldu. Sadece kur farkı tedirgin edici...

• bunu öğrenmenin bir yolu olmalı beni zaten korkutan garanti olmaması zamanında donanım olarak bazı telefonlarımın bozulmuşluğu vardı mesela wifi donanımı bozuldu vs bunlar tamirde çok tutan şeylermi bilmiyorum ama garanti olunca insan rahatlıyor
  • note 3 2200 den geldiyse yandık
  • Halen bir gelişme yok galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğim kadarıyla yok sony telefonu pazara sürme konusunda gram akla sahip bir firma değil ifada tanıtılan bütün telefonlar gene sony hariç şuan ön siparişte ve ekim başına kadar gelicek hepsi z ultra çıkalı kaç ay oluyor bir numara yok
  • Cok buyuk bi cihaz,abarti..

• beklemekten sıkıldım ve telefonu değiştirmekten vazgeçtim sanırsam imac imi güncellerim artık
  • quote:

bildiğim kadarıyla yok sony telefonu pazara sürme konusunda gram akla sahip bir firma değil ifada tanıtılan bütün telefonlar gene sony hariç şuan ön siparişte ve ekim başına kadar gelicek hepsi z ultra çıkalı kaç ay oluyor bir numara yok

Aynı durum htc one max içinde aynı

• Beklemekten sıkıldım bu telefonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.