Şimdi Ara

Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
6
Favori
15.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende sipariş verdim bu Dock tan kartımdan 1 dolar bide 18,90 tl çekildi. Bu 1 dolar nedir anlamadım. İlk defa ebuy dan alışveriş yaptım sipariş numarasını falan aldım takip yapabiliyormuyuz?

Edit: Şİmdi 1 dolar daha çekildi bu nedir arkadaşlar anlamadım bilen varsa cevap versin bankayı mı arasam ne yapsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fischmann -- 15 Mayıs 2013; 12:25:32 >
  • Bu dockun şarj süresi çok önemli , şuan arkadaşım bekliyor ingiltere'den orjinal getirmek için, ona göre orjinal alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazkaplan18

Bu dockun şarj süresi çok önemli , şuan arkadaşım bekliyor ingiltere'den orjinal getirmek için, ona göre orjinal alacağım.

bence orjınal alın yavas doluyor şarj
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihozgul

quote:

Orijinalden alıntı: beyazkaplan18

Bu dockun şarj süresi çok önemli , şuan arkadaşım bekliyor ingiltere'den orjinal getirmek için, ona göre orjinal alacağım.

bence orjınal alın yavas doluyor şarj

telefonu aldığımda içinden çıkan fiş adaptörü ile kablosunu kullanıyorum dockta. Prizden 5V 1500 mA çekiyor işte, orjinal olsa ne değişir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mac -- 23 Mayıs 2013; 0:01:47 >
  • BTSONY 109 liraya satıyor orjinalini. Biraz pahalı ama orjinal ürün kullanmak isteyenler için söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

BTSONY 109 liraya satıyor orjinalini. Biraz pahalı ama orjinal ürün kullanmak isteyenler için söylüyorum.

fiyat 50 TL olarak açıklanmış

109 tl den ön sipariş verenlerede 59 tl iade yapılacakmış

bence orjinal ürün için 50 tl çok iyi yurtdışı fiyatıyla aynı neredeyse, yan sanayi kullanmaya gerek kalmadı,
    stoğa girsin hemen bi tane alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

BTSONY 109 liraya satıyor orjinalini. Biraz pahalı ama orjinal ürün kullanmak isteyenler için söylüyorum.

fiyat 50 TL olarak açıklanmış

109 tl den ön sipariş verenlerede 59 tl iade yapılacakmış

bence orjinal ürün için 50 tl çok iyi yurtdışı fiyatıyla aynı neredeyse, yan sanayi kullanmaya gerek kalmadı,
    stoğa girsin hemen bi tane alıcam.

Öyleyse eğer, orijinal ürün almak daha mantıklı. :)
  • 2 inci 1 dolay nedir o konu hakkında bilgim yok ama ilk 1 dolar provizyon doğrulama ücreti gibi bişi bizim sanalmarket gg falan da aynı uygulamayı yapıyo o parayı sonradan hesabınıza geri iade ediyorlar
  • E-BAY'dan alınanlar kaç saatte dolduruyor? orijinal docktan farkı var mı şarj süresi olarak?
  • CnC yalan oldu sanırım...

Ebay- Dock ları ne alemde arkadaşlar bilgi verirmisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirac58
    CnC yalan oldu sanırım...
    Ebay- Dock ları ne alemde arkadaşlar bilgi verirmisinz

USB den bağlı iş yerimde var bir adet. Zaman derdim olmadığından işe gelince takıyorum akşam çıkarıp gidiyorum bir ara dolmuş oluyor kendi halinde :)

Prizden hızlı şarj ediyor mu denemedim bir ara deneyeceğim.

• Kardeş. CNC de yaptım bi tane. Ama arkadaşlar burada Ebayda ki ürünleri paylaşınca . Gerek görmedim. Destek olunsa alacak olanlar yapılabilirdi. Ben de fazla uğraşmadım öyle olunca.
  • Konu biraz hort olacak ama bağlantı Şeması nedir nasıldır ? Bende yapacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse yok sanırım
  • Bir HORT da benden ben yapmayacağım alacağım meral ettiğim Z1'in Z ye uyarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Konu biraz hort olacak ama bağlantı Şeması nedir nasıldır ? Bende yapacağım

bende orjinali var satıyım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbiceman

quote:

Yaptım dostum 3D printer ile yaptım harika oldu iş yerinde masamda çok şık duruyor, ama ucuzsa evde de olsun kaç para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fbiceman

quote:

Yaptım dostum 3D printer ile yaptım harika oldu iş yerinde masamda çok şık duruyor, ama ucuzsa evde de olsun kaç para

40 a veririm kardeş :D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.