Şimdi Ara

Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
6
Favori
15.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yacağın dock'u sabırsızlıkla bekliyorum. konuyu favorilere aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Ya dock isteyenler bi araya gelip mail yağmuruna tutsaydık sony i simdiye kadar getirmişlerdi...

Mesele Sony'nin getirmesi değil, en fazla 20 TL'lik bir ürünü en az 3-4 katı fiyatına satacak olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyildiz

quote:

Orijinalden alıntı: LoLKing

Seni gönülden tebrik ederim dostum. İşte ulusumuza böyle insanlar lazım HELAL OLSUN

Kastın anlaşılamadı? takdir mi dalga mı?

Tabi ki takdir. Böyle bir şey ile nasıl dalga geçilebilir Allah aşkına? Hepiniz harikasınız çalışmalarınızın devamını diliyorum
  • merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın. Valla bu ararlar öğle yoğunum ki. Az daha sabredin. Xperia Z me kavuştum bende . bi kaç günlüğüne eşim için şehir dışına çıkmam gerekti ilgilenemedim. En kısa zamanda dockun resimlerini paylaşacam. Çalıştıracam. Az daha bekleyin. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbiceman

merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın. Valla bu ararlar öğle yoğunum ki. Az daha sabredin. Xperia Z me kavuştum bende . bi kaç günlüğüne eşim için şehir dışına çıkmam gerekti ilgilenemedim. En kısa zamanda dockun resimlerini paylaşacam. Çalıştıracam. Az daha bekleyin. Saygılar.

Geç olsunda güç olmasın. Sen ha geldi ha gelecek dedikçe herkes heyecan yaptı. Tribünde taraftar gibi bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın. Valla bu ararlar öğle yoğunum ki. Az daha sabredin. Xperia Z me kavuştum bende . bi kaç günlüğüne eşim için şehir dışına çıkmam gerekti ilgilenemedim. En kısa zamanda dockun resimlerini paylaşacam. Çalıştıracam. Az daha bekleyin. Saygılar.

Geç olsunda güç olmasın. Sen ha geldi ha gelecek dedikçe herkes heyecan yaptı. Tribünde taraftar gibi bekliyoruz

kardeşim sorma . Fabrikadaki işleri sıraya koyup yaptıran ustaya kaç gündür söylüyorum. bi yaptırmadı. Bu gün yaptıracak inşallah. Bana işi düştü . Bu gece tamam o iş. :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

kardeşim sorma . Fabrikadaki işleri sıraya koyup yaptıran ustaya kaç gündür söylüyorum. bi yaptırmadı. Bu gün yaptıracak inşallah. Bana işi düştü . Bu gece tamam o iş. :D

inşallah hocam

• Hocam yoksa bitirdin seri üretime falanmı geçtin
  • Arkadaşlar yazıyı yeni gördüm, ben de bu hafta xz almayı düşündüğüm için ilgimi çekti ve baştan sona okudum. Umarım başarılı olursunuz.
    Malzeme olarak yazıyı okurken 5-10 liralık vantuzlu araç tlf tutucular geldi aklıma. Eğer şarz süresi kısalırsa yani bunun çözümü bulunursa uyumlu bir pin, tlf tutucu ve birazcık el işçiliğiyle iş görecek bi dock yapılabilir.

Umarım çalışmanızda başarılı olursunuz, biz de telefonu aldıktan sonra müşteriniz oluruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demente -- 25 Nisan 2013; 22:04:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demente

Arkadaşlar yazıyı yeni gördüm, ben de bu hafta xz almayı düşündüğüm için ilgimi çekti ve baştan sona okudum. Umarım başarılı olursunuz.
    Malzeme olarak yazıyı okurken 5-10 liralık vantuzlu araç tlf tutucular geldi aklıma. Eğer şarz süresi kısalırsa yani bunun çözümü bulunursa uyumlu bir pin, tlf tutucu ve birazcık el işçiliğiyle iş görecek bi dock yapılabilir.

Umarım çalışmanızda başarılı olursunuz, biz de telefonu aldıktan sonra müşteriniz oluruz :)

Vakit bulup yapmak ve pinlerin çin den gelemesi kaldı. Deri kaplamayı düşünüyorum ama sadece malzeme olarak onu nereden bulurum bilmiyorum. Diğerlerini belirledim.

Müşteri olmak değil yapınca tüm detaylarını buradan verecegim. Herkes kendine yapsın? Tahmini maliyeti 4 tane için 15 TL/ adet 1 tane için 35 TL/ adet malolacak gibi . Balsa tahta 16 TL 10x100x1000 mm

• Arkadaşlar ben çalışmalarımı tamamladım çalışıyor malzeme olarak strafor kullandım pin olarak scart kullandım bu sadece bir ön çalışma işte resimler gülmeyin ama

Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI

• quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

Arkadaşlar ben çalışmalarımı tamamladım çalışıyor malzeme olarak strafor kullandım pin olarak scart kullandım bu sadece bir ön çalışma işte resimler gülmeyin ama

Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI

Abow.

Scartlar benim aklıma niye gelmedi. 20 tane scart yatıyor evde boşta duran.

• Arkadaşlar uğraşmayın yapılmışı var 10 $ kargo bedava :)

http://www.ebay.com/itm/DC-Desktop-Dock-Sync-Cradle-Battery-Charger-For-Sony-Xperia-Z-L36h-C6603-/221219078885?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item3381af42e5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 26 Nisan 2013; 15:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

Arkadaşlar uğraşmayın yapılmışı var 10 $ kargo bedava :)

http://www.ebay.com/itm/DC-Desktop-Dock-Sync-Cradle-Battery-Charger-For-Sony-Xperia-Z-L36h-C6603-/221219078885?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item3381af42e5

Şu işe bi el atsam daha güzelini cıkartıcam ortaya

• quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

Ben link tekini aldım az önce 18,5 lira gelsin bakalım en kötü elimde bir numune olur ;)
     Sony XPERİA Z DOCK YAPIM ÇALIŞMALARI

• quote:

quote:

quote:

Ben link tekini aldım az önce 18,5 lira gelsin bakalım en kötü elimde bir numune olur ;)

Bakalım aldım elime usb kabloyu. Scart vardı aradım bulamadım scart kablomu.

• quote:

quote:

quote:

bunu Türkiye satışı yok mu acaba?,
    ebay la falan uğraşmadan.

• quote:

quote:

quote:

Gelince haber ver/review yaparsın en azından işe yarıyosa alayım 2 tane bir işe bir eve :)

• @yakamoz,

Bu konu sahibi arkadaş buna benzer bir şey yapıyor, ne zamana olur bilmiyorum ama tr de ilk o olacak herhalde :) onun haricinde orijinal hariç şuan yok bildiğim kadarıyla sadece ebay'de var.

@aresmar,

Evet gelsin bir görelim bakalım, iyi bir şeyse herkes alsın hiç uğraşmasın boşuna çünkü fiyat gayet uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

Arkadaşlar ben çalışmalarımı tamamladım çalışıyor malzeme olarak strafor kullandım pin olarak scart kullandım bu sadece bir ön çalışma işte resimler gülmeyin ama

İşini görüyorsa gerisi mühim değil, işlevi önemli
    Tabi plazada falan çalışıyorsan iş ortamında kullanma bunu
    2bin liralık tasarım harikası bir cihazı köpüğe mi yatırıyorsun derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 27 Nisan 2013; 0:03:43 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.