Şimdi Ara

Sony Xperia XZ1, XZ1 Compact ve X1'in teknik özellikleri açığa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
4.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: killnOd

Sanirim en sonunda Android tarafina ip7 rakibi bir telefon geliyor.Umarim cerceveleride inceltirler.XZ1 Compact beklentim buyuk , tabi fiyatinda 2000TL den yukari olmamasini temenni ediyorum.

sd 625li telefon 2500lira bu mu 2000 olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bune ya köşeleri pantolonun cebini yırtar be :D Ayrıca yine çerçevesi kalın neden bir değişiklik yapmıyorlar tasarımda anlam veremıyorum.

• 4 GB DDR4x Ram li Snapdragon 835 i 1280x720 ekranli bir telefonda olmasi ozellikle oyun icin dehset performansli olacak.

• Microsoft, Nokia'nın içine ajan yerleştirip batırmıştı acaba Sony'de de aynı tezgah mı var çok merak ediyorum. Başka bir açıklaması olamaz bence. yoksa yıllardır milletin söylemekten bıktığı kalın çerçeve tasarımını niye değiştirmesin! Dimi ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: bimposeti

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Oh be sonunda gerçek Compact geliyor. XZs çıkmışken XZ1'e ne kadar gerek var orası tartışılır.

Xzs hangi model yahu

XZ Premium'un kamerasını XZ'ye koydular ama ismini XZs yaptılar hocam. XZ'den tek farkı kamerası işte. Ama Youtube'a bakarsanız XZ - XZs kamerasında ciddi fark var.
  • Sonuna kadar Z5 ve Z5 premium.

• Xz1 compact o özelliklerle be 2000₺ civari gelsin İphone Se den direk geçiş yaparım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Compact telefon candır.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    O değil de benim Z2 pantolonu cidden yırttı

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Evet, çerçeve çok büyük ancak Sony ürün çıkartmadan önce hiçbir pazar araştırması yapmaz. Bu, Sony'yi Sony yapan budur ve o yüzden Samsung'a falan bakmaz.

• Z1 kullanıcısıyım şu tasarımı alıpta ne yapayım zaten elimdeki aynı tasarım hadi aldım diyelim elimdeki yeni telefon desem kendim bile inanmam. Bırak artık bu inadı sony çıkar at şu işe yaramaz çerçeveyi.

• Ama sony e olumsuz yansıyor bu durum, kendileri bilir, Apple olsa her türlü satar ama sony baştan kaybeder..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony de olmasa legen gibi telefonlara muhtaç kalacağız. Sürekli ekranlari büyütüyorlar. 5'' altı güçlü donanımlı telefonlar lazım.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    fotoğraftaki xz1 değil ki xz

• quote:

Orijinalden alıntı: Colouse

O değil de benim Z2 pantolonu cidden yırttı

Benim Xperia Z'de zamanında yırtmıştı.

Fakat ben çerçevenin çok faydasını gördüm.

Telefonu hor kullanan bir insanım , çok fazla düşürdüm. Ezik , çizik dışında bir şey olmadı. Hala daha taş gibi.

Memnun olmadığım tek şey sanal tuştu.

Güç butonu gibi ödün özgün bir home tuşu olsa , çerçevede o kadar sırıtmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çerçeveye razıyım sadece şu sanal tuşları Xperia S de gibi altta olsa süper olurdu..

• Sonyyyy artik şu cerceve olayina ve cihazlarini ikinci plana atma saçmaliğini birakmadiği sürece 840-850 işlemcide koysa boş tasarimda yenilik yok kamera zaten bildiğimiz kamera yenilik yok zaten sadece İşlemci koyarak piyasaya girmeye calişiyo sonyy para yatirilmazz iphoneci olarak huawie bile senden iyi iş cikartti sonyy yazik sana.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Sonyyyy artik şu cerceve olayina ve cihazlarini ikinci plana atma saçmaliğini birakmadiği sürece 840-850 işlemcide koysa boş tasarimda yenilik yok kamera zaten bildiğimiz kamera yenilik yok zaten sadece İşlemci koyarak piyasaya girmeye calişiyo sonyy para yatirilmazz iphoneci olarak huawie bile senden iyi iş cikartti sonyy yazik sana.!!!

Motion kamera 960fps falan hikaye yenilik değil zaten. Imx400 zaten yenilik değil. Ayrı kamera hafızası hiç değil zaten çöp.Aynı kamera. 4k hdr falan yenilik değil. Bildiğin düz çerçeve satmaya çalışıyorlar dimi.

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ağızı olan konuşuyor. Adam daha Huawei nasıl yazılır onu bile bilmiyor, bahsettiği cihazların teknik özelliklerini bile bilmiyor ama konuşuyor...
  • 4.6 inç s8835 olan telefon efsane olmuş.Farkındalık olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.