Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam b612 güzel bokeh atabiliyor tatmin eder mi bilmiyorum ama Bi deneyin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan Tataroglu

Güncelleme geliyor ama hiç bişiy değişmiyor, ya nolur şu sony nin kendi kamera uygulaması dısında bi kamera uygulaması link i verin de indirelim google camera portre modu olan yoo mu, kendi yazılımı leş Gibi ya, NOLUR Yardımm edin
    Google kamera xz1 e yüklenebiliyor mu?

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Root olmadan çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Root olmadan çalışmaz.
    O zaman şöyle sorayım hocam. Xz1 android 9 a root işlemi oluyor mu? Yabancı ve türk kaynakların hepsinde indirme dosyaları artık kullanılmıyor diyor

• Bu bize geldi mi hocam?

• Kilit ekranındaki saati nasıl kaldırıyoruz bilen var mı? Kapatılamıyor mu?

• bu nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

O zaman şöyle sorayım hocam. Xz1 android 9 a root işlemi oluyor mu? Yabancı ve türk kaynakların hepsinde indirme dosyaları artık kullanılmıyor diyor

Alıntıları Göster
    Sony cihazlar diğerfirmaların cihazları gibi değildir hocam. Bir root çıkması en fazla 1 haftayı bulur. Altta vereceğim linkten yapabilirsiniz.
    https://forum.xda-developers.com/xperia-xz1/how-to/twrp-root-android-pie-xz1-t3883262

@usta121 kilit ekranından saati maalesef kaldırmazsınız.

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Peki bu root olayını yaptığımız zaman bize katkısı nedir ekstra özellikler mi geliyor

• Benim telefonda şöyle bir sorun var usb kablosu pc yi görmüyor (iki farklı pc de denedim) ama şarj ediyor çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Peki bu root olayını yaptığımız zaman bize katkısı nedir ekstra özellikler mi geliyor
    Root un ne işe yaradığı ile ilgili tüm bilgileri internetten öğrenebilirsiniz. Bu tarz sorular onlarca kez soruldu cevaplandı.
  • Dün telefonu rootladım. Bir hayli uğraştırdı ama sonunda oldu. Greenify kurdum. Dünden beri şarj daha iyi gibime geldi. Ama yorum yapmak için henüz erken. Yalnız bu sefer de şöyle bir sıkıntı oldu. Volte bir türlü etkinleşmedi. Operatör ayarlarımdan da telefon ayarlarımdan da her şey normal gözüküyor lakin volte bi türlü yok. Her aramada şebekenin 3G ye düşmesi sinir bozucu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozan Tataroglu

Güncelleme geliyor ama hiç bişiy değişmiyor, ya nolur şu sony nin kendi kamera uygulaması dısında bi kamera uygulaması link i verin de indirelim google camera portre modu olan yoo mu, kendi yazılımı leş Gibi ya, NOLUR Yardımm edin
    Hocam google kamerayı cihaza kurduysanız biraz bilgi verebilir misiniz? Ben cihazı rootlamama rağmen apk falan da bulamadım. Shiftdelete, hardwareplus tarzı sitelerin videolarında kurulabilir denmiş ama apk bile bulamadım ben. Bulduklarım da hep uygulama durduruldu hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEAME -- 28 Mart 2019; 15:44:51 >
  • Benim telefonumda şöyle bir sorun oldu. Bundan bir kaç hafta önce şarj aleti bozuldu ve ben de xiaomi de qc 3.0 diye bundan aldım. Eski şarj aletinde olan bu uyanmadan önceye %100ü ayarlama işi olmuyordu artık ama hızlı şarj ediyordu. Geçenlerde güncelleme yaptıktan sonra şarja taktığım halde bir türlü kabloyu görmedi telefon açılmadı. Şimdi gördü şarj etti. Ancak şarj ederken telefon kasmaya başladı. Ayrıca şarjdan telefonu çekince durduk uere reset atmaya başladı telefon. Sizce bu yazılımsal bir sorun mu şarj aletimi telefonu böyle yaptı? Bu son güncellemeyi yapıp da böyle bir sorun yaşayan var mı?

• Arkadaşlar daha önce bu konuyla ilgili haftalar önce mesaj atmıştım bazı arkadaşlar yardımcı olmuştu fakat sorun devam ediyor bu hücre yayınları bir türlü kapanmıyor ne zaman şebeke çekmeyen bi yere geçsem anında hücre yayınları mesajı geliyor

• macbook pro nun adaptörü ile telefonu şarj etsem sorun olur mu?

• Hann- H kullanıcısına yanıt
    Usb kabloların bazıları 2 hatlıdır ve sadece şarj edebilir. Bazılarında 4 hat vardır ve şarj+data iletimi vardır. 4 hatlu olduğuna emin olduğunuz bir kablo ile tekrar deneyin, yine olmazsa telefondaki usb jackı kirlenmiş ya da bozulmuş olabilir.

• Hann- H kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnızca şarj kablosu olabilir. Ama eğer data kablosu ise xz1 sürücüleri yüklenmemiş de olabilir. Ben elle yükledim sürücüleri. Aygıt yöneticisinden girip baktığımda sürücü güncel olarak gösteriyordu. Sonynin sitesinden xz1 sürücülerini indirip manuel kuruşum yaptığımda sorunum çözülmüştü

• Bildirimlerle ilgili bir problem yaşıyorum. Gelen bildirimi silmek için sağ doğru kaydırdığımda genelde silmiyor da onun yerine bildirimi yapılandırma seçeneği geliyor o da çok gıcık oluyor. Sizde böyle bir durum var mı?

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.