Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryayı mümkün mertebe orjinal yani servisinde değiştirin. Zaten cihaz suya dayanıklı vs. onu o köşebaşı telefoncular açarlar çakma pil takarlar kapağı da basit uyduruk yapıştırıcı ile geri takarlar. Sonra ola ki ufak bir suya deydi '' ya ne olacak s7 zaten dayanıklıydı suya '' dediğiniz anda su geçirir ve cihaz pert. Bu olmasa bile o güya orjinal denilen özel servislerin bütün parçaları çakma yan sanayi paralel ithalattır. Kendi teknik servisinde değiştirtin, vakum testi yaptırtın bunları talep edin. Bence de XZ1'e geçmek için çok bir nedeniniz yok. Ama baktınız ki servis size 500 600 lira sadece pili için bedel istiyor o zaman hiç yanaşmayın. Satın cihazınızı üstüne ekleyip XZ1'e geçin.
  • Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim. Değişimi yetkili serviste yaptırırım. Önce fiyat alayım duruma göre hareket ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    gri xz1 alarak aranıza katıldım.
    gelen cihaz -Rev 4- sorun çıkarır mı? test yapacak fırsatım olmadı akşam yapacağım.
    ekran testi ile ilgili tüm yazılanları okuyamadım,
    illaki rev 5 mi bulmak lazım.?
  • Gençler bu telefonu kullanmaya başladığımdan beri ilk defa wifi sorunu ile karşılaştım. Wifi in yanında olmama rağmen görmedi sadece benimkini değil çevredeki hiç bir wifi yi görmedi mesaj attığımdan sonra da şebeke çekmedi yeniden başlattım sorun geçti ama 1 buçuk ay geçti telefonu alalı iyi böyle bir sorunu yok şükür derken çıktı bir sorunu yine

• quote:

Orijinalden alıntı: dokunmatik_sorunu

Arkadaşlar merhaba.
    gri xz1 alarak aranıza katıldım.
    gelen cihaz -Rev 4- sorun çıkarır mı? test yapacak fırsatım olmadı akşam yapacağım.
    ekran testi ile ilgili tüm yazılanları okuyamadım,
    illaki rev 5 mi bulmak lazım.?
    Kardeş bende gri rev4 kullanıyorum bir sorun yok şükür. Yani öyle bir kural yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orion10

Gençler bu telefonu kullanmaya başladığımdan beri ilk defa wifi sorunu ile karşılaştım. Wifi in yanında olmama rağmen görmedi sadece benimkini değil çevredeki hiç bir wifi yi görmedi mesaj attığımdan sonra da şebeke çekmedi yeniden başlattım sorun geçti ama 1 buçuk ay geçti telefonu alalı iyi böyle bir sorunu yok şükür derken çıktı bir sorunu yine
    Hocam dert etmeyin aynı sorunu yaşayan çok bende yaşıyordum ta ki son gelen 0.3 mb lik güncellemeyi yapana kadar. Eğer yapmadıysanız o güncellemeyi yapın.

• Merhabalar cihaz bildigim kadarıyla android 8 ile çıkıyor güncelleme ne kadar alır bilginiz varmı android p ve sonrası ne olur teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: statli123

Merhabalar cihaz bildigim kadarıyla android 8 ile çıkıyor güncelleme ne kadar alır bilginiz varmı android p ve sonrası ne olur teşekkürler.
    P kesin bir sonraki ise büyük ihtimalle gelir, sonrası zor.

• hepsiburadadan cihazı rev5 olarak nasıl alabilirim 4 istemiyorum?
  • tolyo kullanıcısına yanıt
    Ne ilginçtir ki o güncellemeyi yaptıktan sonra olmaya başladı... Ghost screen sorununu ve şebeke sorununu görmezden gelirsek telefon çok güzel aslında ama işte 2200 tl para sayıp bu sorunları görünce insanın morali bozuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orion10

Ne ilginçtir ki o güncellemeyi yaptıktan sonra olmaya başladı... Ghost screen sorununu ve şebeke sorununu görmezden gelirsek telefon çok güzel aslında ama işte 2200 tl para sayıp bu sorunları görünce insanın morali bozuluyor.
    PC Companion ile onarım yapmayı deneyin bence aynı durum daha önce verilen güncellemelerle bana da olmuştu önceki sürümde sorun yaşamazken sonra gelen güvenlik güncelleştirmesinden sonra wifi kopma sorunu yaşıyordum tamamen yazılımsal bir durum gibi görünüyor.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim. Ekranla ilgili yazılanları görünce acıkcası endişelendim

• cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Geçen günlerde hepsiburadaya yazdım. Şansımıza ne gelirse onu yolluyorlarmış. Depolarında varmış cihaz rastgele yolluyorlarmış. Ama hepsiburadanın satmadığı bir ürünse satıcının numarasına ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

• cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Bende aynu dertten muzdaribim. Hocam çözüm bulabildin mi

• Arkadaşlar bu ok Google kendi kendine açılıyor. Bunun Bi çözümü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Arkadaşlar bu ok Google kendi kendine açılıyor. Bunun Bi çözümü var mı?
    Aynen bu sorun son güncellemeden sonra oldu bende de açılıyor ara ara.

• Performansi ve ekranin hdr desteginden dolayi xz1 dusunuyordum fakat wifi ve cekme sorunlarindan dolayi sanirim vazgecegim. S7 ile bir sure daha devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    S7 kullanıyorsanız memnunsanız zaten xz1 size pekte bir şey katmayacaktı. Mesela o super amoled ekranı aratırdı. Ekran kasa oranına takılmasanız bile S7'den sonra takabilirsiniz. Kullandıkça mesela ya bu ne böyle dedirtebilir. Ne zaman ki S7 sizi yarı yolda bırakır atıyorum pil mesela yada değişimi çok pahallıdır ekran kırıktır vs. o zaman evet xz1'e geçmek daha mantıklı olur.
  • merak ettim bu sony xz1'lere sailfish3 os kurulabiliyormu android denen çöp işletim sistemi bu telefonun gerçek gücünü kısıtlıyor varmıdır bir bilgisi olan kurulabiliyorsa denemek gerekiyor ?
  • güzel bir sonuç alınırsa SONY XZ1 Sailfish 3 OS Ana Konu bile açılabilir kimbilir belki yeni bir akım bile başlayabilir
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.