Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.628
Cevap
66
Favori
437.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu wifi ve şebeke sorunu göz ardı edilebilecek düzeyde mi oluyor? Kullanımda insanı sıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fun777

güzel bir sonuç alınırsa SONY XZ1 Sailfish 3 OS Ana Konu bile açılabilir kimbilir belki yeni bir akım bile başlayabilir
    Xperia X için resmi olarak var ama XZ1 için bulamadım. Belki destek gelebilir tabi XDA'da falan detaylı bakmak lazım.
  • 1928374650 1 kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen bir kere bile wifi sorunu yaşamadım. Ha yaşayanlar var bir şey diyemem güncelleme geliyor düzeliyor vs. ama ben de daha bir kere kopma olmadı. GSM'e gelirsek evet kasası arkası cam veya plastik olan cihazlara göre GSM bir tık daha az çekiyor. Aynı hatta başka telefona takıyorum mesela 4 diş XZ1'de 3 diş çekiyor.
  • Peki sizin rev.1 mi? Rev 1 in son revizyonlara göre daha sorunsuz olması da garip bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1928374650 -- 31 Mayıs 2018; 23:53:9 >
  • Arkadaşlar merhaba, telefonu yeni aldım. Vidyo izlerken ekranda el gıdıklayıcı hafif bir titreşim oluyor. Bu durum normal midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hattın kaç diş çektiğinin bir önemi yok benim için şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım konuşmamın kesildiğini pek hatırlamıyorum çok nadir olmuştur onunda sebebinin benden mi karşı taraftan mı olduğu belli değil. Yani daha önce kullandığım cihazlarda nasılsa XZ1 de de aynı performansı alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sallow

Arkadaşlar merhaba, telefonu yeni aldım. Vidyo izlerken ekranda el gıdıklayıcı hafif bir titreşim oluyor. Bu durum normal midir?
    Sesi biraz fazla açıyorsan belki stereo hoparlörler titretiyordur cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 1 Haziran 2018; 1:27:9 >
  • Aynen hocam onlar titretiyor ama çok açmıyorum. Altılı üstlü hoparlörü olduğundan yapıyor galiba. Çünkü üstteki nü elimle kapayıncaya titreme geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallow -- 1 Haziran 2018; 0:29:39 >
  • dokunmatik_sorunu D kullanıcısına yanıt
    şans işi ya yapcak bişey yok 300 lira için değermi bu şans olayına girmek ama emin değilim yani şimdi ekran olayı falan bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sallow

Arkadaşlar merhaba, telefonu yeni aldım. Vidyo izlerken ekranda el gıdıklayıcı hafif bir titreşim oluyor. Bu durum normal midir?
    Hoparlörden dolayı.Bendede öyle normal yani
  • cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım. Rev 4 hiç bi sıkıntı yok.

hepsiburadaya ısrarla hangi part ürün gönderilecegini sordum zorda olsa arayıp bilgi verdiler

(defalarca mesaj atınca dayanamadılar )

Satıcıaı hepsiburada olan cihazlarda

Gri ve orman mavisi olanlar rev 4

Siyah rev 5

Şu an fiyat oldukça iyi. 50 tl word puanda veriyorlar

Fiyat 2069 civarına geliyor. Gittigidiyorda daha uygun satanlarda var ama acıkcası kurumsal bi muhatap olsun istiyorsan hb den alabilirsin

• Evet kesinlikle bu çizgiler ve bunun sebebi donanımsalmış. Gördüğümüz bu çizgiler "digitizer" denilen, ekran camının arkasıyla ekran arasında bulunan vücut statik elektriğiyle dokunma girdilerini ileten parçaymış. Google'da visible digitizer olarak aratırsanız çeşitli telefonlarda aynı problemi bunun gibi çapraz veya farklı şekillerde yaşayan birçok insan var. Fakat kvk'ya telefonu gönderdiğimde gözle görülebilen bu çapraz çizgileri ve ekranımda bulunan ölü pikseli yaptıkları test sonucu tespit edememiş ve kullanıma engel bir kusur da bulamamışlar telefonda. Göründü bana hakem heyeti yolları...

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• 1928374650 1 kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz revizyon 4 mavi renk. Bu ekranda ki sıkıntılar falan şans işi tamamen.
  • Evet öyle gibi duruyor.
  • Bende rev4 siyah kullanıyorum, şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 1 Haziran 2018; 20:58:14 >
  • Xz1 wifi sorunu varmı arkadaşlar

• nevrans kullanıcısına yanıt
    var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var 2 aydır kararsızım U11 mi XZ1 mi alsam diye. U11 garanti sorunu, kulaklık çıkışı olmaması, ve fiyat farkından dolayı XZ1de son kararı verdim lakin bu sefer de renk konusunda karar veremiyorum. Siyah olanda çerçeveler daha az belli oluyor ondan dolayı siyah alasım var ama izlediğim incelemelerde mavi ve gümüş olana göre daha fazla parmak izi bırakıyor gibi geldi bir de mavi ve gümüş kadar metal görünümü belli olmuyor sanki hem arka kısımda hem yan çerçevelerde. Siyahı elime alma şansım olmadı, cihazı tasarımı için alıyorum denebilir aslında bu tasarım anlayışının son ürünü XZ1 yeni tasarımdan çok daha güzel bence. Özellikle siyah kullanan ya da daha önce siyah olanı eline almış arkadaşlar bi yorum yapabilirlerse çok memnun olurum. Kur zammı gelecek deniyor fiyatlar artmadan almam lazım cihazı.
  • Mavi renk gerçekten çok güzel, incelemeni tavsiye ederim. Ama benim baktığım tehşir ürününde ekran kasaya düz oturmamıştı yani ekranın kenarlarında olan ince siyah çerçevenin üstü tarafı ince altı kalındı. Ana çerçeveye hizalı değildi. Ben de riske atmadım belli olmasın diye siyah renk aldım. Belki de benim incelediğim ürün hatalıdır bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.