Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zaten bu şarj soketi işi akıllı telefonlarda hep sıkıntı. İsterseniz robot kollarla laboratuar ortamında şarja takın bozulacaksa yine bozuluyor. Koysalar mini type-b soket biz de rahat etsek onlar da, az kalın olsun mahzuru yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Ben de hiç ısınamadım type c soketine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibond kullanıcısına yanıt
    Durum nedir şuan? Bende xperia xz kullanıyorum. Çok memnunum cihazdan ama sırf değişiklik olsun diye root, rom işlerini yapmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Drm yedeğini yanlışlıkla sildim bu yüzden garanti dışı kaldı eğer root atıcaksan bir bulut hesabına yüklemeni öneririm onun dışında cihaz gayet iyi magisk ile bazı modüller yükledim ama rom atmadım hiç ama bir süre sonra 9.0'a yükseltmeyi planlıyorum

xda da linage rom var sanırım 9.0 olması lazım.
  • Arkadaşlar telefonu alalı 2 sene olacak neredeyse inşallah öyledir. Eskiden bir uygulama üzerinden garantinin ne kadar kaldığına bakabiliyorduk. Şimdi bulamadım faturada yok. Nereden öğrenebilirim garantiyi? KVKnın sitesinde de çıkmadı. Garanti sormamın sebebi telefondaki sarj yeri içeri kaçtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerx1907 -- 11 Mayıs 2019; 11:3:55 >
  • ilkerx1907 kullanıcısına yanıt
    ayarlarda en altta destek var ordan

Hocam sorunuza yanıt değil ama bilginiz olsun, garantiye gönderecekseniz Bakırköy KVK'ya gönderin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise telefon gonderecek arkadaşlar varsa küçük bir not belirtmek istedim.

3 mayısta garantisi bitecek olan cihazımı 2 mayısta servise ulaştırdım. pil sorunu, sim kartının zaman zaman durması, son hafta nfc calısmaması, şarj soketinde temassızlık ve oksitlenme gibi şikayetlerim vardı.

11 mayısta onarımı tamamladılar ve 15 mayısa kadar serviste boş boş yattı cihaz

ayrıca kasanın kösesindeki çatlağıda fark edip onarım ücreti istediler ki soket teki bozukluk sarjın yavaş dolması gibi şikayetleri test ederken görülebilecek bir sorunken kasa catlağı gorulemeyecek kadar ufaktı. en nihayetinde soketi değiştirmeden yolladılar. garantimde bitti ve ikinci kez 10 gün telefonsuz kalmak istemiyorum ve ücret de ödemek istemiyorum soket için. gittiği yere kadar kullanmaya devam ederim

servis sorunlarını bir kenara bırakacak olursak en nihayetinde bir donemin amiral gemisi cihaz. almak isteyen arkadaşlar olursa giriş seviyesi cihaza tercih edebilirler. 15 günlük eksikliğini fazlasıyla hissettirdi bana
    Orada yazmıyor

bootloader kilidini açtın mı

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Tabiki oraya göndericem mecbur

Açmadım

• baydyn kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Merhaba,

Bu ara yaptığım iş gereği cok fazla arama almaya başladım. Gelen aramalardaki numaraları kaydetmediğim için bu kişiyi daha önce ne zaman kaç kere aramışım bilgsini görmüyorum. Bunun bi ayarı var mıdır ?

Eğer numara yukarlardaysa numaranın sağına bası görüyorum ama 1 ay önce bu kişiyle görüşmüş müyüm onu göstermiyo
  • Sony servis anlayışını çok bilmiyorum 2.el bir xz buldum garantisi var ancak ekran sararmış ve ön kamerada toz var garantiden bir şey yaptırabilir miyim alsam?
  • Meraklı21 M kullanıcısına yanıt
    Normalde bu kusurlar uretici kaynakli ancak; su gecirmez telefon yaptik diyip. Cihaz bozuluncada suya sokmususnuz diyen firmaya pek guven oomaz. Parlakligi cok acmissiniz diyebilirler. Bu arada kvk ilgileniyor cihazlarla. Sony Türkiyeden cekilince oda biter 1 sene icinde

• 802.11 AC wifi ağını kullanmaya başladığımda günlük %30-35 hiç bir iş yapmadan şarj gidiyor. Kullanılan uygulamalar sadece android sistemi. Aynı testi 802.11g/n ağında yaptığımda günde yaklaşık yüzde 5 pil gidiyor. Pil yeni, telefonda uygulama yok.
    Ac ağı nedne bu kadar fazla harcıyor?
  • Herkese merhaba.
    Bugün takas ettim cihazı,2.el aldım yani. Huawei P9 Lite 2017 vardı,onunla takas ettim. Cihazdan memnundum ama 16 gb hafızası yetmiyordu. Cihaz temiz.Aramalarda sesin karşı tarafta yankılanması ve buğulu gitmesi sorunu var şuan. Birde arama yapınca ekran direk kararıyor. Bu sorunlar çözülebilir mi? Yoksa geri mi vereyim cihazı?
  • Gecmis olsun. Sen nasil düştün kardes Allah kurtarsin

Yankilanma sebekeyle alakali olabilir. Aslinda cihaz cok guzel bana bakma. Ama guncelleyip eskittiler. Eski surume don yada rom at temiz birtane yoluna bak. Ekranin kararmasi sensorle alakali. Ben servise yolladim kasa degisti gelen kasa bildigin egri yamuk duz masada sallaniyor telefon ekranin kosesinden cok hafif acilma var kasayla bu sebeplede gorusmelerde ekran karariyor aninda. O koseye elle bastirin duzelme varsa iade edin. Garantisi filan kalmamistir malum

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    16 lık hafızadan düştüm :) şimdi tekrar denedim. sensörle alakalı tamamen. karşıdan gelen aramada sıkıntı yok. kendim arama yaptığımda direk kulağıma götürürsem tekrar açmıyor ekranı. ama bekleyip arama açılınca veya elimle sensörü kapatınca geri geliyor ekran. üstünde bi ekran filmi var,muhtemelen cihazın kendine uygun değil,onu değiştirip deneyeyim bi. Köşede açılma yok baktım şimdi.. Kasa olarak sağlam cihaz. Bir de bu cihazda kendi sağlık uygulaması yok mu? Adım sayar gibi?
  • 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.