Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ö1f1

XZ'yi garantiye bıraktım. İdareten Hauwei Mate 10 lite'a geçtim. Ben XZ'ye ısınıyor diyordum, yok arkadaş XZ ısınmıyormuş hakikaten. Bu ne böyle Mate 10 lite deli gibi ısınıyor. Nükleer reaktör sanki.
    İşte bir kez adı çıksın yetiyor hocam.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon garantiden gelince görüşlerimi uzun uzun yazarım ama ilk bir iki günde bile anladım ki Sony çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 26 Mart 2019; 15:15:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    umarım sorunların çözülmüş olarak gelir telefon hocam.
    İnşallah, sağolun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 26 Mart 2019; 16:24:20 >
  • bootloader kilidini actim ve twrp yukledim sanirim twrp yuklerken bir hata oldu tum sistem dosyalari silindi ve 10 saat ugrastim bir suru hata ile cebellestim gerek bilgisayardan gerek telefondan ama sonunda 41.3.A.2.107 DE sürümünü flashlayabildim ama yine de rootlayamiyorum fastboot ile twrp yukledikten sonra telefon acilmiyor

bu durum hakkında bilgi verebilecek olan birisi varsa bana yardım edebilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • twrp yükledim cihazı rootladım magisk ile bazı modüller yükledim batarya durumu 2600 mah olmasına rağmen ekran süresi 5 saati geçiyor artık

• Herkese iyi akşamlar, sony xz'mi verip eskisini getir yenisini al kampanyasıyla 1900₺ ye samsung a50 almam mantıklı olur mu çok ama çok kararsız kaldım yardım eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bence mantıklı değil. Eğer XZ'de bir problem yoksa almamanızı tavsiye ederim. Alacağınız telefon XZ'den iyi bir telefon değil.
  • placebo90 P kullanıcısına yanıt
    Tasarım olarak modern bir cihaz A50 ancak genel olarak daha geride XZ'den, gerek ses, gerek ağ gerekse de işlemci olarak.

Almamayım mı hocam sizce?

Size kalmış hocam, size kalmış, içinize sinecek olanı, sizi mutlu edecek olanı seçin derim.
    Bana kalırsa geçmem neden derseniz taze bir misal vereyim. Geçen ay XZ'yi garantiye yolladım, bu süre içerisinde Huawei Mate 10 Lite'a geçtim, inanır mısınız dün XZ elime ulaşınca oh be dedim. Sorun bir telefonun amiral gemisi, diğerinin orta sınıf olmasında.

Eyvallah hocam, pili 4000 mah olması beni çekiyor birazda bide xz garantisi bitti 2017de almıştım

Hocam altı üstü telefon, bence akılınız kalacaksa XZ'de devam ederseniz alın derim.

• Batarya problem oluyorsa 80-100 TL arası bir powerbank 10.000 Mah'lık en az 15 saatlik ekran süresi :)

Merhaba hocam,
    Çok şükür telefonum perşembe günü elime ulaştı. Sorunumu çözmüşler, şarj soketi değişti, gerek olmadığı halde çizik diye ekranımı da değiştirmiş KVK, tüm bu işlemler garanti kapsamında yapıldı. Buradan da kendilerine teşekkür ederim.

Yalnız hocam, artık bir aydır kapalı olduğundan mıdjr nedir, pil performansım şuan yerlerde. Garantiye göndermeden önce 5-5.5 ekran saatlerini görürken şuan şaka gibi 3 saat görüyorum Acaba zamanla kendine gelir mi?

Bu arada cihaz açılmış olduğu için basınç testini açıp baktım, sorun yok gözüküyor, basınç uyhulandığında artıyor. Suya dayanıklılığında bir sorun yoktur diyebilir miyiz?

Öncelikle hayırlı olsun hocam cihaza iyi bakım yapmışlar.

pil 1 aydır akım yememiş ise normaldir. 2-3 şarja oturur baktın olmuyor yine yolla onu da değiştirirler.

Su geçirmede eğer kvk da yapılmış ve basınç testinden geçmiş ise sıkıntı yok hocam.
    tamamdır hocam, evet yeni gibi oldu cihaz. Bir kaç ay önce batarya gücüne bakmıştım 28100mah çıkmıştı bir ara servis menüsüne girip bir bakayım.
    Hocam bu arada yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

tamamdır hocam, evet yeni gibi oldu cihaz. Bir kaç ay önce batarya gücüne bakmıştım 28100mah çıkmıştı bir ara servis menüsüne girip bir bakayım.
    Hocam bu arada yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
    hocam şarj soketindeki problem neydi çentikler mi kırılmıştı

• ibond kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum hocam. Yalnız şarj soketi kablo taktığım zaman oynamıyordu ancak çıkarıp takarkenki o sertlik de yoktu, bunun yanında en son ne olduysa 0.3 amperden yukarı akım çekmemeye başlamıştı.

Aynı sorunu tuzlu suya soktuğumda yaşamıştım. Kolonya ile halletmiştim. Ama telefonu aldıktan bir ay sonra çentikler bir hafta ara ile kırıldı ve hala kırık, şarj kablosu emanetten duruyor

• 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.