Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift Tıkla ekranı açma ve kapatma özellikleri varmı bu cihazda?

Ayrıca kılıfsız kullanımda telefonun yan kısımları yada alt kısmının sivrliği yada ele batan bi kısım varmı?
  • kalamalka* kullanıcısına yanıt
    Var evet,kılıfsız elden biraz kaydığı için ince silikon kılıf aldım bugün ama kılıfsız kullanıcam yinede galiba,telefonu tasarımı için alıyoruz sonuçta kılıfa gerek yok diye düşünüyorum :)
  • Teşekkürler

Yan kısımları plastik sanırım.Arka kısmı metal,ön kısmıda tamamı cam ,
  • kalamalka* kullanıcısına yanıt
    Evet arka taraf metal,gerisi plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_b_b

Bluetooth'u açınca İ?cep'in kapanmasını ben buna bağladım, güvenlik açısından bluetooth açıkken uygulamaya girmeyelim falan istiyorlar herhalde dedim kendimce ama ne derece doğrudur bilemem 😁

Sony Xperia XZ Premium

Hocam o alttaki animasyonlu navigasyon tuşunu nasıl aktif ettiniz?Bende ortadaki menü tuşu farklı

• Arkadaşlar telefon boştayken şarj yemesinin sebebi nedir acaba?Benim tahminim çift tıklama açıp kapatma özelliğini çalıştıran sensörün çalışması şarjı yeme sebebi.
    Lumia 925'de böyleydi yıllar önce..çift tıklamayı kapatınca şarj yemiyordur boştayken.Bir deneyin sizde yorumlarınızı yazın
  • Hocam eğer farklı bir tema kullanıyorsanız kendi içinde yüklü gelenler haricinde simgeler değişik oluyor ama Android 8.0'ın kendi temalarındaki simgeler böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b_b_b kullanıcısına yanıt
    xz1 de oreo var onda farklı hocam ondan kafamı karıştırdı doğrusu :D
  • https://forum.donanimhaber.com/xperiaz5-batarya-degisimi-icin-kvk-hakkinda-sorularim--131318320

İlgili olanlar bakabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamalka*

Çift Tıkla ekranı açma ve kapatma özellikleri varmı bu cihazda?

Ayrıca kılıfsız kullanımda telefonun yan kısımları yada alt kısmının sivrliği yada ele batan bi kısım varmı?

Xz de Çift tıklama açma kapatma var, xz1 e açma var kapatma koymamışlar onun için almadım.

• SK8KEMAL kullanıcısına yanıt
    Kapatma ile acma ayni yerlerde degil ki belki gorememissindir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ocak ayı güvenlik güncellemesi alanlar derleme numarası paylaşabilir mi? Bana hala gelen giden yok pc companion ile de baktım cihazınız güncel diyor.

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    41.3.A.2.58

• Sony Xperia XZ Premium

• Sony Xperia XZ Premium

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

41.3.A.2.58

Sağolun Hocam

• Bugünden itibaren deniyorum hadi bakalım şimdi %90 normalde 23'e doğru %15 olur

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba. hangi tarihte geldi bu yama. bende şuan 41.3.A.2.24 yüklenmeye hazır olarak gözüküyor bildirimde uzun zmandır var. yüklememiştim. bunu yükledikten sonra 2.58 i mi verecek acaba.
    teşekkürler.
  • yılmaz058 kullanıcısına yanıt
    2.58 yaklasik 28 gun once gelmis tr ye sen cok geriden geliyorsun bir sebepten dolayi bende o.gunlerde yuklemistim buhun yarin yeni surum gelir ustune

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    2.24 bana sanırım aralıkta gelmişti ama yüklememiş bekletmiştim. Şuan yazılım onarımı ile sıfırlamaya kara verdim telefonu. muhtemelen 2.58i yükler. iyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.