Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
36
Favori
334.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana ocak ayı güvenlik güncellemesi gelmedi hala. Neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fcsrn kullanıcısına yanıt
    Geldi ayın ortasında,elle kontrol et bildirim olarak gelmemiştir
  • öncelikle iyi günler herkese. 6 aylık xz kullanıcısıyım. 2 gün önce telefon şarjda iken elektrikler gitti geldi. ben geri gelmeden çıkardım şarjdan fakat elektrikler geri gelip taktığımda telefon bi 10 saniye şarj olmadı sonra olmaya başladı ardından dedim herhalde bir sorun yoktur. Sonra telefon şarjda iken kullanırken şarjının düştüğünü farkettim. bi iki kere çıkarıp taktım ardından accu battery diye bi uygulama indirdim bataryanın şarj edilme hızını görmek için şarjda olduğu halde -***mah yazıyordu. yani yeterince güçlü şarj olmuyordu. adaptör değiştirdim yine düzelmedi. sonra bi kaç kere daha tak çıkar yaptıp type c nin taraflarını değişip normal bi şekilde şarj olmaya başladı fakat bunu sanki her seferinde yapmam gerekiyormuş gibi duruyor. ne yapmam gerekiyor garantim var hala. teşekkürler şimdiden
  • skdmr S kullanıcısına yanıt
    Birkac kere bende de olmustu elektrik kesintisiyle alakali degildi telefonu kapatip acinca duzelmisti kalici bir sorun olmadi

Tahmini olarak sarj girisi nemliydi belki disaridan geldigimk hatırlıyorum bundan sebep belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Evet dostum bana da olmuştu daha öncesinde fakat düzelmişti bu sefer 2 gün oldu düzelmedi. O yüzden korkuyorum biraz.

Kapayip acmissindkr herhalde ilk defa olmadiysa sarj girisini ve kablonu temjzlemeyi denedin mi belki bundan da olabilir kablo degisince duzelme oluyor dedin cunku

yok dostum kablo değişince sorun düzelmedi. şarj adaptörünü değiştim düzelmedi. sadece kablonun ucunu çevirip denedim bi kaç kere o kadar. ve şarj kablosu ile telefonun girişlerini de temizledim. ne toz ne oksitlenme var şu an
    Oksitlemme en son olacak sey su temasini dusunmuslerdir yani illaki ama olabilirde yami

Benim adaptör ve kablonun icine cikolata akmisti peceteyle temizledim kullaniyorum kac aydir sorunsuz yani

bilmiyorum dostum teşekkür ederim cevapların için ama bence telefonda bi sıkıntı var.
  • Baska birkablo denedinmi yada adaptoru baska bir telefonda?

adaptörü ipodumda denedim gayet hemen şarj ediyor fakat kabloyu deniyemedim çünkü tpye c çıkışlı telefon yok yakınlarımda.
    Sanirim servis yolu gozukuyor size ama kablo degismek cozum olabilir diye dusunuyorum yinede

• Çıkalı bir sene oldu ama hala fiyatı 1500 bandına inmedi. Boyut olarak ideal bir telefondu halbuki.
    Yarın servise veriyorum bakalım kaç günde gelicek

Kyakin biryerdeysen elden ver ugrasma kargo filan 2 haftaya gelmez

Edit: bende lg vardi yurtdisinda kullandigim telefonu burada da kullaniyordum imei de attim birguzel 3210 nokia

Servise gitti power tusu tuzunden garantisi olmadığı halde ucret almadilar yarim saatte teslim ettiler

Kendim soylemistim garantisiz diye 30 tl ödemiştim 😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1905_47 -- 4 Şubat 2018; 22:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakirbrk

Geldi ayın ortasında,elle kontrol et bildirim olarak gelmemiştir

Ayarlarda ki yerden yeniliyorum sürekli ama gelen bişey gözükmüyor.

• Arkadaşlar cihazı ben de yeni aldım.Ancak ses kalitesi beni tatmin etmedi.Ses çok boğuk geliyor,eski kullandığım htc m8 e göre hem ses kalitesi olarak hem de seviyesi olarak çok düşük.Basslar ve tizler şaşırtıcı derecede kötü geliyor bana.Bir sorun mu var acaba ben anlamadım..
  • Ses ayarlarında oynayarak biraz düzeltebilirsiniz ama ses genelinde düşük

• Ekran koruma kullanan ve memnun olan varmı? Ne kullanıyorsunuz tam kaplama curve iyimi?

• telefon arayışındayım xz almaya karar verdim fakat bir sorum var, yurtdışından alma imkanım var, oradaki telefonla buradaki arasında fark var mı? yoksa tr garantili mi almamı tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.