Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 yönlü sabitleyici 4k videoda çalışıyormuş XZ premiumda. XZye de gelmesi gerekir bur özelliğin. Fotoğrafta çalışıyor mu bir bilgi bulamadım henüz yeni modelde.
  • herkesin telefon olayına bakış açısı farklı tabi. bende Xperia ZR var, 2013 yılında yurt dışından almıştım,hala kullanıyorum,

[ 4.55", 2 gb ram, 8 gb dahili kapasite, Qualcomm Snapdragon S4 Pro (Quad-core 1.5 GHz Krait), Adreno 320, v5.1.1 (Lollipop)]

tek sıkıntım 8 gb yetmiyor artık ve selfie kamerası vga! onun dışında gayet stabil, taş gibi çalışıyor

bu başlığı takip ediyorum çünkü telefonu kullananların tecrübeleri ve kullanıcı yorumları önemli, bu başlığın amacı da o değil mi?

ben siz kullanıcı tecrübelerinden yola çıkarak yine yurt dışından xz getirtiyorum. onu da artık yetersiz geleceği güne
    kadar kullanırım. biliyorum ki sony kalitesi, stabil çalışması, pil performansı, doğal renklerle fotoğraf çekimi ile bana uzun süre yetecektir. ZR den bu yana bir çok modeli çıktı, XZ den sonra da çıkmaya devam edecektir.

tek beklentim, (siz kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla) XZ için kameraya bir yazılım güncellemesi gelmesi ve bir tık daha iyi olması. Bununla ilgili olarak, biz kullanıcıların her biri sony'nin varsa ilgili bölümüne mail göndersek, bizleri fark ederler mi, etkisi olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

herkesin telefon olayına bakış açısı farklı tabi. bende Xperia ZR var, 2013 yılında yurt dışından almıştım,hala kullanıyorum,

[ 4.55", 2 gb ram, 8 gb dahili kapasite, Qualcomm Snapdragon S4 Pro (Quad-core 1.5 GHz Krait), Adreno 320, v5.1.1 (Lollipop)]

tek sıkıntım 8 gb yetmiyor artık ve selfie kamerası vga! onun dışında gayet stabil, taş gibi çalışıyor

bu başlığı takip ediyorum çünkü telefonu kullananların tecrübeleri ve kullanıcı yorumları önemli, bu başlığın amacı da o değil mi?

ben siz kullanıcı tecrübelerinden yola çıkarak yine yurt dışından xz getirtiyorum. onu da artık yetersiz geleceği güne
    kadar kullanırım. biliyorum ki sony kalitesi, stabil çalışması, pil performansı, doğal renklerle fotoğraf çekimi ile bana uzun süre yetecektir. ZR den bu yana bir çok modeli çıktı, XZ den sonra da çıkmaya devam edecektir.

tek beklentim, (siz kullanıcı yorumlarından okuduğum kadarıyla) XZ için kameraya bir yazılım güncellemesi gelmesi ve bir tık daha iyi olması. Bununla ilgili olarak, biz kullanıcıların her biri sony'nin varsa ilgili bölümüne mail göndersek, bizleri fark ederler mi, etkisi olmaz mı?

Hocam bende zr kullanıyordum 2013 ten beri geçen hafta xz ye geçtim zr hafıza ve ön kamera dışında gerçekte taş gibiydi 50 defa düşürmüşümdür tık demedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağustos 2014 ten beri z1 compact kullanıyorum.

Sadece arka kamera yetersiz.

Onun dışında cihaz akıyor..

2.5 yıl olmuş batarya 1.5 günü çıkarıyor..

Donma takılma yok..

Telefonda oyun oynamıyorum..

Sadece internet

Burdaki yorumları okuyom

Yeni çıkan marka modelleri inceliyorum..

Daha beklenen kamera ve batarya çıkmadı..

O yüzden elimdeki telefon cortluyana kadar kullancam

Ne zaman nete girmez yavaşlar kasar kullanılamaz hale gelir o gün stabil kamerası iyi cihaz var onu alcam..

Sürekli telefona para vermek saçmalık..

Her model her marka birbirinin aynısı..

Ne batarya sistemi değişti ne kamera gelişti..

Yetersiz

• Arkadaşlar XZ'le ilgili ufak bir sorunum var bilgisayardan onarım yaptım sıfırladı her şeyi fakat ara sıra takılmalar yapıyor özellikle tuş kilidi açarken,google play'de vs. avast cleanup kullanmayla bir alakası olabilir mi ?
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı 0'ladığınız için ilk başlarda kişisel ayarlar rayına oturana kadar ufak ufak takılma yapması doğaldır,En geç 1 hafta içinde eski formuna kavuşur. cihazınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Hocam cihazı 0'ladığınız için ilk başlarda kişisel ayarlar rayına oturana kadar ufak ufak takılma yapması doğaldır,En geç 1 hafta içinde eski formuna kavuşur. cihazınız.

Sıfırlama yapmayı düşünüyorum şuan açıkcası.7.1.1 gelse sorunlar çözülse.
  • Xz premium 7.1.1 le çıkacakmış bize ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar bendeki 3 aylık orman mavisi XZ an itibariyle satılıktır. Yeni çıkan Sony modelleri çok dikkatimi çektiği için almayı düşünüyorum, rakam yazmıyorum, makul bir fiyata vereceğim. Sıfır almak yerine temiz ikinci el almak isteyenler iletişime geçebilir. Sony Tr garantisi 27 Kasım 2018 e kadar devam ediyor. Ekranda gölge olayı benim gördüğüme göre yok. Android 7 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadol -- 27 Şubat 2017; 22:32:45 >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    1800 TL hemen havale yapayım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam, yeni modeller çok dikkat çekici ya kapitalist dünya yine avlamayı başardı bizi Kamerayı çok merak ediyorum yani örnek fotoğraf filan baktım da bulamadım beklentim yüksek bu sefer yüzde 50 noise azaltılmış filan deniyor ama inşallah bizi yemiyorlardır daha önce olduğu gibi. Bir de şu XZ premiumdaki ekranı anlatacak bi kelime yok videolardan bile anlaşılıyor kalitesi. Tek sorunu cihazın hala yüzde 75lere çıkamamış ekran kasa oranı, 2 çok parmak izi bırakan kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breaktime1123 -- 27 Şubat 2017; 23:24:54 >
  • breaktime1123 B kullanıcısına yanıt
    Ben premium almayı düşünmüyorum, XZs alsam yeter.
    Hocam ne farkı var ki? Boşa masraf gibi duruyor :/
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Kamerası için alıcam, kamera hevesim çok var benim, tutamıyorum kendimi :)
    Ne kadar fark var ki? Karşılaştırmalı video geldi mi?
    XZs in tasarımı premiumdan güzel, ben mat tasarımları seviyorum premium çok parlak. Metal çerçeve de geri gelmiş. Premiumun tek artısı fantastik 4k ekran. Önemli konu burda kamera. Yeni kamera nasıl işler çıkaracak eğer XZyle hemen hemen aynıysa geriye başka bi fark kalmıyor. Çok merak ediyorum şu kamerayı gerçekten video çekimi çok da ilgilendirmiyor ama 5 eksenli stabilizasyonun 4kda çalışması güzel. Ek olarak fotoğraflarda da gran ve kenarlardan bulanıklaşma sorunu gittiyse alınır bu cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breaktime1123 -- 28 Şubat 2017; 0:4:59 >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Slow motion özelliği için alacam, kendi planlarım vardı kamera alacaktım, bu işimi görecek şimdi.

Bence 700 liraya ikinci el bi sony nex 5n alın, benden size tavsiye. En nihayetinde telefon kamerası olacak ve ben gözle görülür aşırı bir fark olacağını sanmıyorum. Yine de siz bilirsiniz tabi.
  • breaktime1123 B kullanıcısına yanıt
    Yalnız şöyle bir husus var hocam XZ Premium'daki pek çok donanımsal özelliği XZs'ye getirmeyecekler bence.XZ Premium metal çerçeve ile gelebilir lakin XZs XZ ile aynı malzeme kalitesinde sunulacak gibi görülüyor, ayriyetten XZ Premium UFS 2.0 arabirimi ile gelecekken XZs eMMC ile gelebilir. Ayriyetten XZ premium kamera olarak daha çok özellik barındıracak gibi, 5 yönlü dijital stabilizasyonu XZs'in 4k çekim moduna getirmezler. Keşke tek fark işlemci ve ekran çözünürlüğünden ibaret olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 28 Şubat 2017; 0:11:12 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Kendi adıma konuşuyorum donanım meraklısı olmayan bi insan için fazla detay hocam bahsettiğiniz donanımsal özellikler bilmiyordum araştırdım şimdi bellek teknolojilerinden bahsediyor, okuma yazma hızları vs zaten bu konuda XZnin dahil çoğu amiral geminin sorunu yok. Yani benim için özetle, (-) XZ premium fazla parlak ve parmak izi bırakan biraz kaba kasa, (+) benzersiz 4k ekran, XZ ise (+) daha compcat ve mat,şık kasa (-) daha düşük çözünürlüklü ekran ki bu da çok hissedilmeyecektir XZdeki ekran süper mesela. Farklar bunlar yani gerisi aynı duruyor, s820 neyimize yetmeyecek de s835i arayalım
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.