Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunları yurtdışımı aldınız? yoksa türkiye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

arkadaşlar,şimdiye kadar ıphone,samsung,htc kullandım.Bu kadar kameraya takılı bir foruma rastlamadım.çekilen fotoğrafları herhangi bir sosyal medyaya koysanız,insanlar çektiğiniz resmemi bakacaklar yoksa zum yapıp aaa orası bulanık şurası pikselli diye eleştirimi yapacaklar. Ben zamanında dsrl makine ile binlerce fotoğraf çektim.Çekilen belki 100 resimden sadece 15-20 tanesini beğenip arşivledim.Yani diyeceğim çekilen her bir fotoğraf tertemiz zaten olamaz,Fotoğrafçılar çektikleri binlerce resimden sadece beğendikleri bir kaç fotoğrafı yayınlarlar.Yayınladıkları o foto o kareden belki 100 adet çekilmiştir sadece biri iyi çıkmıştır onu koyarlar.Diyeceğim küçücük lensli telefon kameralarının çektiği fotoları abartmamak lazım.Xz de kendine göre gayet yeterli foto çekiyor

nokia c6-00 5mp lik kamerası ile çektiği fotoğraf elimdeki 20.7 mp lik sony xperia z1 compact tan iyi oluyorsa.. insanlar elbette kameranın iyi olmasını ister

Şu anki telefonların birçoğu hala Nokia'nın kalitesini yakalamış değil ve yakalayamayacakları da aşikar. Günümüzde birçok modelin büyük yenilik öncelik diye duyurduğu Stereo hoparlörler yıllar önce Nokia da vardı keza aynı şekilde Nokia'nın N82 modeli ile çektiğim fotoğrafların kalitesine şu anki cep telefonlarının hiçbirinin yaklaşması mümkün gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, yakın bir zaman içinde xperia bir tel alacak durumda olsanız limit 2200 tl olsa hangisini alırdınız,
    Cevaplar için teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tartışmalarınızı merakla okuyorum ve cihazı kamera yönünden eleştirenlerle de hak veriyorum. burada asıl sorun her sony cihazın "dünya'nın en iyi kamerası" diye pazarlanmasıdır. oysa ki gerçekler çok farklı.

z3 compact forumuna baktığınızda o kadar çok kasa şikayeti var ki inanamazsınız. bu kadar çok şikayetin olması normal değil. global forumlarda da aynı şekilde. (talk.sonymobile.com, 4chan, reddit) xa modelinde de sinyal problemi olduğu konuşuluyor.

cihazlar yeterince test edilmeden mi sürülüyor anlamak mümkün değil. herhalde bir lg forumu bir de biz bu kadar fazla tartışma içine giriyoruz.

umarım nokia türkiye'ye geri döner. vallahi carl zeiss lensleri özledik.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı tabiki hocam.

• f.emre F kullanıcısına yanıt
    Nokyacılar bi bitmediniz be kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    6 ay bekle 400 -500 daha fiyatı düşer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingAMRA

[simage]

Edit: Uygulama videosu:https://www.youtube.com/watch?v=d9BKAjsNdq8

Arkadaşlar, Aliexprestten birkaç ürün sipariş etmiştim, yukarıda alıntıladım. Elimde fazladan siyah IMAK kılıf ve yine IMAK marka gümüş 3D Full Cover Tempered Glass ekran koruyucu var. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatla verebilirim.

Imak kılıf siyah:https://www.aliexpress.com/store/product/IMAK-Cowboy-Case-with-Stand-Case-for-Sony-Xperia-XZ-F8331-Dual-F8332-Back-Cover-Hard/1250113_32744664596.html

IMAK 3D Ekran Koruyucu gümüş:https://www.aliexpress.com/store/product/Imak-Anti-Explosion-3D-Curved-Full-Cover-Tempered-Glass-For-Sony-Xperia-XZ-F8331-Dual-F8332/1250113_32756693291.html

Not: Fotoğraflardaki siyah kılıfın yüzüğü yok bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingAMRA -- 28 Şubat 2017; 15:52:15 >

• Arkadaşlar merhaba , 1 aydır telefonu android 6 sürümünde kullanıyordum , 1 haftadır 7 ye yükselttim ve pil performansı farkedilir derecede düştü. Nedenini anlayamıyorum. Android IS fazla pil yemiyor mu?

• mrtkarademir kullanıcısına yanıt
    Gitti gidiyor da çok güzel fırsat var 2200 artı bonus ile 2125 e geliyor kaçmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

Arkadaşlar merhaba , 1 aydır telefonu android 6 sürümünde kullanıyordum , 1 haftadır 7 ye yükselttim ve pil performansı farkedilir derecede düştü. Nedenini anlayamıyorum. Android IS fazla pil yemiyor mu?

Hocam android is nin de resmini eklermisiniz kullanım detaylarını görelim sanırım cihazınız uykuya geçmiyor

• placebo90 P kullanıcısına yanıt
    Buyur hocam dediğin gibi sanırım uykuya geçmiyor...

Nedendir nasıl çözeriz fikri olan var mi

• placebo90 P kullanıcısına yanıt
    Nazar degdi telefonun piline... Bir format mi atsam? Benzer sorunla karşılaşan var mıdır arkadaşlar?

5.5 - 6 saatleri gören arkadaşlar vardı bildiğim...

• BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapmadıysanız cihazı sıfırlayın en kötü senaryoda bile 4 saat çok az

Pc companionla onarım yap öyle dene şuan yapabileceğin sadece o

En pratik çözüm telefonu yeniden başlatmak, programlar 0 lar kendini, ara ara yazılımlar uzun süreli çalışmalarda fazla aktivite gösterebiliyor. Ha işe yaramazsa yazılım onarımı gerekir mecburen...

• Bugün erik ağacımdaki bir arıyı çektim. Sıfır filtre. Sadece fotoğrafı kırptım. XZ ile yakalanan güzel bir kare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 28 Şubat 2017; 23:39:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z1 compact ta ekran ışığını sona dayarsam telefon ısınmaya başlıyor.. Benim ışık eb başta bir parmak açık oluyor genelde..

Xz lerde de böyle bi durum varmı

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Cihazda en ufak bir sorun söz konusu değil.

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Full Parlaklıkta uzun süre oyunda dahi ısınma çok az..

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.