Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam daha önce bi dünya şey yüklediğim için sanırım önce onları kaldırmam lazım. anlatıldığı gibi yaptım, hatta bu sefer başarıyla yükledi ama flashtool halen görmüyor cihazı.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Telefon herhangi bir tepki veriyor mu? Aygıt yöneticisnde gözüküyor mu telefon birde yeniden başlatıp deneyin.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Yüklendi görünüyor ama Volume UP basılı iken usb takınca yeni aygıt olarak sboot gibi bi şey buluyor ama driveri tanımıyor. Yeni aygıta Pcden driver yolu gösterdim halen tanımıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Driverı yüklerken fastboot ve sp driverlarını yüklediniz değil mi ? Birde diğer yüklediklerinizi kaldırın en temizi engelliyor olabilirler.
    nasıl kaldırılacağını bulamadım işte :)
    Sistem geri yükleme noktası oluşturmuş olabilir öyle kaldırabilirsiniz olmadı program ekle kaldıra bakabilirsiniz. Yüklediğiniz uygulamalara göre o değişir.
    sanırım sonunda yapabildim, google usb driver yüklenmiyormuş, onunla uğraştım biraz. sonra bootloader kilidini anlatıldığı gibi kaldırdım. ardından şu videodaki gibi cm yükledim:https://www.youtube.com/watch?v=71cRmyMsJxU&t=0s

burada cm 13 android 6 anlatılıyor ama ben cm 14.1 android 7.1 olarak yükledim. gapps da 7.1 olarak seçtim. twrp sürümü de 3.0.2

şimdi ilk açılışı bekliyorum. uzun sürecek gibi
    Hayırlı olsun hocam ben cihazda cm 13 yüklü idare ediyor. İncelemeni bekliyorum umarım hata falan yoktur.
    hocam android 7 çok güzelmiş ama ilk tıkla fark ettiğim kameranın kullanılamıyor hatası oldu. bunu çözecek bir yama vs mi var acaba

edit: bir de bu gapps dosyasının 700 mblara çıkanı da vardı, benim indirdiğim 100 mb civarı olandı. aradaki farkı yaratan tüm uygulamaları playstore'dan indirebiliyoruz değil mi, ayrıca bi şey yok yani pakette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 17 Aralık 2016; 13:58:9 >
    Gapps paketleri içinde google uygulamalarına göre boyutları artıyor en düşük boyutlu olan yeter. Kamera için xda ki konuyu inceleyin belki yama verilmiştir. Belki de düzeltilmemiştir daha .
    o konuda Camera: Ok yazıyor, bir kez daha kuracağım sanırım.
    O zaman hatalı yüklenmiş olabilir yada günlük güncellemede bir sorun olabilir son yorumları bi okuyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    yeniden başlattım düzeldi hocam, kamera çalışıyor. ama gene de içim rahat etmedi, bi kere daha kurucam. bu recovery modundayken neleri wipe edeyim dersiniz?
    Hepsini yap ama çalışıyorsa dokunma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir şeyi merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim. Şimdi bu twrp ile flashı sd karta attığımı cmd ile yaptığımızda androidi sd karta mı kuruyor yoksa telefona mı ? sd kartı çıkartdığımızda orjinal androidi mi kullanacağız belki anlamsız bi soru ama merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampier

Bir şeyi merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim. Şimdi bu twrp ile flashı sd karta attığımı cmd ile yaptığımızda androidi sd karta mı kuruyor yoksa telefona mı ? sd kartı çıkartdığımızda orjinal androidi mi kullanacağız belki anlamsız bi soru ama merak ettim.

Telefonun kendi hafızasına kuruyor, çıkarabilirsin kartı sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    O zaman sd kartsızda flash atabilir miyiz ? cmd yi telefona atıp flashlasak bi sorun olur mu ? birde üstündeki orjinal androidi yedeklemek gerekir mi ?
  • CyanogenMod'un kapatması resmi desteği kesmesi geliştirici Adrian DC'nin

+After the Death of CyanogenMod will you Support LineageOS now?

-No. I'll let all Sony 8960 die.

Yanıtından sonra aosp romunun devam etmemesi halinda rom işleri bitti diyebiliriz.
  • Herkese merhaba elinde anakartı sağlam sp satmayı düşünen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Herkese merhaba elinde anakartı sağlam sp satmayı düşünen var mı?

Seninde mi anakartın yandı... Ben 5-6 aydır arıyorum bulamadım daha :)
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.