Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.804
Cevap
73
Favori
297.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bende z5 Premium a geçtim ama şarj konusunda baya üzdü. SP ile bitmeyen şarjımız vardı resmen Sony şu telefona zamanında 4.4.2 verseydi ne güzel olacaktı. Hep sorunlu kaldı telefon.
  • Arkadaşlar telefonumu yenilediğim için xperia sp cihazım boşa çıkmıştır tekliflere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 1 Haziran 2017; 15:8:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valentino_vip kullanıcısına yanıt
    pm gönderdim hocam.
  • Sp kullanıcıları hangi rom u kullanıyorsunuz. İlk defa yapacam bilgim yok stabl olanı yapayım
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Yeni 7.x romlarında 1080p donarak oynatma sorunu var.
    Lineage Os kullanıyorum ama en temizi şuan AOSP gibi duruyor onu deneyebilirsin.
  • Bi tanede kingroot gördüm o nasıl bişey acaba..
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    cyanogen 13.0.201612120 . sürümü 6.0.1. güncellemesi bitti yalnız. çok güzel çalışıyor
  • sekure41 S kullanıcısına yanıt
    Bende 2013 eylülde aldım, hala da kullanıyorum. Telefondan fazla bi beklentim yok zaten. Whapsappa giriyor, kamera 4 senelik bi telefona göre hala iyi, instagrama girebiliyorum, webde kasıntısız geziyorum daha ne olsun. 7 8 ay evvel 0 kasma ile asphalt oynuyordum hocam düşünün. Telefona tek bir işlem yapmadım orjinal duruyor. 4.3 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

Bende 2013 eylülde aldım, hala da kullanıyorum. Telefondan fazla bi beklentim yok zaten. Whapsappa giriyor, kamera 4 senelik bi telefona göre hala iyi, instagrama girebiliyorum, webde kasıntısız geziyorum daha ne olsun. 7 8 ay evvel 0 kasma ile asphalt oynuyordum hocam düşünün. Telefona tek bir işlem yapmadım orjinal duruyor. 4.3 de.

Valla iyi dayanmışsınız. İlk önce telefon aşırı ağır ve elde zor tutuluyor. Kamerası berbat ve dokunmatiğide çok kötü. Geriye ne kaldı bilmiyorum.

Şimdiki 500 liralık markası bilinmedik markaların telefonları bile bundan daha iyidir.

• Arkadaşlar özelliği en az olan, telefonu yormayan, hızlı olan rom hangisi?

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/xperia-sp/orig-development/rom-aosp-nougat-xperia-sp-t3449300
    7.x srümünü kullanmadım ama en saf rom AOSP.
    6.x sürümündeyken kullanmıştım çok iyiydi ama lineage os romundan sonra çok aşırı saf geldiği için lineage os a geri dönmüştüm saati üst panelin ortasına bile alamıyorduk klasik aosp.
  • StartaBafras kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bi deniyim bakalım

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sizin telefon sıkıntılıydı. Benim telefonun dokunmatiği sıkıntısız çalışıyor, kamerası 4 senelik bir telefon için dedim farkındaysanız. Şimdikilerle çok kıyaslamamak lazım. 1 2 sene daha kullanmayı düşünüyorum bir aksilik yaşamazsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefondaki herşeyi nasıl sıfırlaya bilirim ?

telefon boşa çıktı, satsam para eder mi onuda bilmiyorum
  • goodfalles kullanıcısına yanıt
    200 liraya ilan açıyorlar da 2 aydır aynı durumda hocam artık bu telefonun piyasası komple bitti. Sıfırlamanın en kolay yöntemi fabrika ayarlarını yüklemek yok o beni kesmez dersen xperia companion ile yazılım onarımı ile herşeyi silebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

200 liraya ilan açıyorlar da 2 aydır aynı durumda hocam artık bu telefonun piyasası komple bitti. Sıfırlamanın en kolay yöntemi fabrika ayarlarını yüklemek yok o beni kesmez dersen xperia companion ile yazılım onarımı ile herşeyi silebilirsiniz.

fabrika ayarlarına dönünce kurulum yapılınca sanki eski ayarları getir tarzında uyarılarla eski bilgileri geri yüklüyor gibi geliyor bana , dedğiniz yöntem basit ise bir deneyeyim
  • goodfalles kullanıcısına yanıt
    Companion ile sıfırlayabilirsiniz. Fabrika ayarlarından sonraki seçenek daha çok yedekleme veya google hesabınızı girerek yapabilirsiniz.
  • Huawei p9 lite aldım, dünya varmış beyler. 4 yıl neler çekmişim megersem. Ömür törpüsu olmuştu telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -FoundeR- -- 6 Kasım 2017; 6:42:28 >
  • Yeni telefon aldık bu telefon boşa çıktı, piyasası nedir bilmiyorum ama almak isteyen varsa özel mesajdan teklif verebilir arkadaşlar. Kozmetik olarak çok iyi durumda, ekranda çizik vs yok, içinde cm rom yüklü android 7.0 sürümü

• Xperia SP için custom rom olarak Android 9 Güncellemesi yolda !
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.