Şimdi Ara

Sony Xperia SP Hafıza Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum şuan için aklımda tek kalan soru işareti şu ki bildiğiniz üzere telefonun sabit depolama alanı 8GB ve bu da ben de dahil olmak üzere bir çok kullanıcı için yetersiz bir alan.Eğer ben telefona MicroSD Kart takarsam uygulamaları SD Karta taşıma imkanım var mı ?

• Rootsuz taşıyamassın root yaparsan eğer garanti dışı kalır seçim senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey798

Rootsuz taşıyamassın root yaparsan eğer garanti dışı kalır seçim senin

Hocam yapmayın ya halbuki çok istiyordum bu cihazı

http://www.androidsitem.net/2013/03/android-uygulamalar-direk-sd-karta-kurma.html

Şöyle bir şey buldum da ne kadar doğru bilmiyorum.İnşallah rootsuz yapılabiliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 17 Haziran 2013; 0:15:02 >

• Böyle programlara pek güvenmiyorum ve orda yazdığı gibi Cihaz sürümleri 2.2.1 ve 2.3.4 arasındaki cihazlarda denemiş yani gingerbeard de denenmiş bayağı eski sizinde bildiğiniz gibi Sıralama Gingerbeard- Ice Cream Sandwich- Jelly Bean yani bu uygulama bayağı eski çalışacağını sanmıyorum sitedeki bir arkadaş da yorum atmış çalışmıyor diye zaten bence bu sevdadan vazgeçin ve htc one mini yi bekleyin derim veya s4 miniyi bekleyin s4 mini 20 haziranda htc one mini ağustosta tanıtımı yapılacak beklemenizi öneririm şuan.
  • quote:

Böyle programlara pek güvenmiyorum ve orda yazdığı gibi Cihaz sürümleri 2.2.1 ve 2.3.4 arasındaki cihazlarda denemiş yani gingerbeard de denenmiş bayağı eski sizinde bildiğiniz gibi Sıralama Gingerbeard- Ice Cream Sandwich- Jelly Bean yani bu uygulama bayağı eski çalışacağını sanmıyorum sitedeki bir arkadaş da yorum atmış çalışmıyor diye zaten bence bu sevdadan vazgeçin ve htc one mini yi bekleyin derim veya s4 miniyi bekleyin s4 mini 20 haziranda htc one mini ağustosta tanıtımı yapılacak beklemenizi öneririm şuan.

Hocam bu ayın sonunda almayı düşünüyorum aslında bu yüzden HTC One Mini yada S4 Mini yerine,Galaxy S3 tercih etme imkanım var.Ama bilmiyorum yani pek oyun oynayan biride değilim.Real Racing 3,Subway Surfers en fazla iki oyun daha oynarım müzik,resimleri SD Karta atarım vazgeçmek istemiyorum yani.

• S4 mini 20 haziran şurda ne kaldı ki S3 güzel telefon ama s4 mini ile kıyaslandığında s4 mini galip geliyor (teknik özelliklere bakarsak) tamam htc one mini yi o kadar bekleyemem diyebilirsin ama s4 mini yi bari bekle derim.Ayrıca htc one mini tüm konuda bahsettiğimiz (s4 mini,sp,s3,htc one mini) bu dört telefondan en iyisi olucak ayrıca tamda senin aradığın gibi 16gb kendi depolama alanı olucak Bence htc one mini yi kesinlikle bekle biraz sabır be abi
  • quote:

S4 mini 20 haziran şurda ne kaldı ki S3 güzel telefon ama s4 mini ile kıyaslandığında s4 mini galip geliyor (teknik özelliklere bakarsak) tamam htc one mini yi o kadar bekleyemem diyebilirsin ama s4 mini yi bari bekle derim.Ayrıca htc one mini tüm konuda bahsettiğimiz (s4 mini,sp,s3,htc one mini) bu dört telefondan en iyisi olucak ayrıca tamda senin aradığın gibi 16gb kendi depolama alanı olucak Bence htc one mini yi kesinlikle bekle biraz sabır be abi

Hocam Samsung'da kalitesiz malzeme kullandığı için biraz kararsızım aslında haklısın One Mini tam istediğim özelliklere sahip ama en geç Temmuz'un sonuna kadar telefonu almam gerek.Ağustos'ta almam mümkün değil uzun bir yolculuğa çıkıcam ve Eylül'de ancak dönerim o zaman da çok geç olacak maalesef.

• Şuan seni idare edicek bir telefonun varsa mutlaka beklemeni önerirdim fakat 3 aylık bir yolculuğa çıkıcakmışsınız karar sizin şuan hangi telefonu kullanıyosunuz eğer 3 ay sıkılmam idare eder beni diyorsanız mutlaka bekleyin one mini yi Eğer sp alırsanız pişman olucaksınız ve keşke biraz daha bekleseydim yolculukta idare etseydim keşkeee Diyeceksiniz eminim
  • quote:

Şuan seni idare edicek bir telefonun varsa mutlaka beklemeni önerirdim fakat 3 aylık bir yolculuğa çıkıcakmışsınız karar sizin şuan hangi telefonu kullanıyosunuz eğer 3 ay sıkılmam idare eder beni diyorsanız mutlaka bekleyin one mini yi Eğer sp alırsanız pişman olucaksınız ve keşke biraz daha bekleseydim yolculukta idare etseydim keşkeee Diyeceksiniz eminim

Hocam şuan C5-03 kullanıyorum aslında telefonumu çok seviyorum ama artık sorunlu bir hale geldi.Bazen kilit açılmıyor dokunmatiği algılamadığı için,bazen mesaj yazarken a'ya basıyorum b çıkıyor.Bazen internete bağlanmıyor bu yüzden acilen değişmeyi düşünüyorum.

• Hocam root etmekten bu kadar çok korkmayın bence. Eğer telefonda garantilik bir durum olursa telefonu unroot edip garantiye verirsiniz büyütülecek bir durum değil
  • htc one mini sp den daha üstün olacak ama arada fiyat farkı 300-400 olacaktır büyük ihtimal arştırma yaparsan anlarsın. SP vatan haftasonu indirimlerinde 1119 tl aldım gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum şuan için aklımda tek kalan soru işareti şu ki bildiğiniz üzere telefonun sabit depolama alanı 8GB ve bu da ben de dahil olmak üzere bir çok kullanıcı için yetersiz bir alan.Eğer ben telefona MicroSD Kart takarsam uygulamaları SD Karta taşıma imkanım var mı ?

Hocam size lg optimus g'yi öneririm. n11'de 1300 tl. kesinlikle pişman olmazsınız. s4 mni ve one mini'ye BENCE bin basar.
  • kartal_sfl kullanıcısına yanıt
    telefon hakkında bana biraz bilgi verebilirmisin lütfen çok kararsızım
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    telefonu alırken bende çok kararsız kalmıştım ama eline aldıktan sonra mükemmel bir telefon.tek eksiği kamerasının idare eder olması ki güncellemede iyileşeceğine kesin gözüyle bakıyorum. wifi kötü diyenler olmuş bence iyi . ekran geçişleri mükemmel. şarjından bahsetmiyorum bile bence tercihin xperia sp olmalı ...
  • cumartesi yada pazartesi alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 22 Haziran 2013; 20:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

quote:

Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum şuan için aklımda tek kalan soru işareti şu ki bildiğiniz üzere telefonun sabit depolama alanı 8GB ve bu da ben de dahil olmak üzere bir çok kullanıcı için yetersiz bir alan.Eğer ben telefona MicroSD Kart takarsam uygulamaları SD Karta taşıma imkanım var mı ?

Hocam size lg optimus g'yi öneririm. n11'de 1300 tl. kesinlikle pişman olmazsınız. s4 mni ve one mini'ye BENCE bin basar.

Hocam Optimus G gerçekten çok güzel bir telefon almak isterdim fakat ödemeyi nakit düşünüyorum.Ayrıca üst sınırım 1200 TL hatta daha düşük fiyatlı bir telefon alırsamda çok güzel olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_sfl

htc one mini sp den daha üstün olacak ama arada fiyat farkı 300-400 olacaktır büyük ihtimal arştırma yaparsan anlarsın. SP vatan haftasonu indirimlerinde 1119 tl aldım gayet memnunum

Hocam dediğim gibi One Mini'nin çıkmasına yaklaşık 1-2 aylık bir süre kaldı.Fakat ben telefonu inşallah bu ay sonunda almayı düşünüyorum sanırım tercihim SP'den yana olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 19 Haziran 2013; 0:13:23 >

• quote:

quote:

Şuan seni idare edicek bir telefonun varsa mutlaka beklemeni önerirdim fakat 3 aylık bir yolculuğa çıkıcakmışsınız karar sizin şuan hangi telefonu kullanıyosunuz eğer 3 ay sıkılmam idare eder beni diyorsanız mutlaka bekleyin one mini yi Eğer sp alırsanız pişman olucaksınız ve keşke biraz daha bekleseydim yolculukta idare etseydim keşkeee Diyeceksiniz eminim

Hocam şuan C5-03 kullanıyorum aslında telefonumu çok seviyorum ama artık sorunlu bir hale geldi.Bazen kilit açılmıyor dokunmatiği algılamadığı için,bazen mesaj yazarken a'ya basıyorum b çıkıyor.Bazen internete bağlanmıyor bu yüzden acilen değişmeyi düşünüyorum.

Kaderimiz aynı sanırım ben de c5-03 kullanıyorum sp mi alsam başka birşey mi karar veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetzn93

quote:

quote:

Kaderimiz aynı sanırım ben de c5-03 kullanıyorum sp mi alsam başka birşey mi karar veremiyorum

Benim aklımda daha önceden S3 vardı ama telefon dediğin biraz da şık olmalı bu yüzden aklım SP'ye gitti artık bilmiyorum hocam mağazaya gittiğimde çok hızlı karar değişen biriyim SP diye gidip S3'le dönmem inşallah

• bende aynı durumdan muzdaripim sp almak istiyorum ama s3 de olabilir diorum bide "bizdeuygun" gibi sitelerde Z de 1500 kadar düşüyor acaba azıcık daha kasıp Z mi alsam kararsız kaldım
  • Pazartesi gunu mediamarkt a gidip gozum kapali aldim. Iyikide almisim. Xperia s imi yere vurarak kirmistim acisini bununla cikartacagim alin aldirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.