Şimdi Ara

[ Sony Xperia Sola { 1 GHz DC - 512MB | 3.7' FWVGA LCD | 5MP - AF - 720p | NFC ] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.681
Cevap
42
Favori
341.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala bir tane güncellememiz yok. Şu .54 sürümündeki sorunlardan bir kurtulamadık.
  • Benim telefondada .Wireless özelliği çalışmıyor.Wi-fi özelliği resmen inaktif oldu.Telfonu fabrika ayarına yükledim pc companion ile onardım.Durum yine aynıydı.Birde power tuşuna basınca Telefonun kilidi zor açılmaya başlamıştı.Telefonu servise yolladım bakalım ne yapılacak sizce değişme umudu varmıdır.Veya onarılabilirmi bu tür arızalar başına gelen varmı.
  • Ya arkadaşlar bendede sola var ne zormuş şu root olayı Nexus 4 te daha kolay. Ben telefonu tanıtmak için kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak kabloyu takıyorum yükleme işlemi başlıyor mavi led yanıyor ama sonra kırmızaya dönüp yüklenemedi diyor ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasfeg

Ya arkadaşlar bendede sola var ne zormuş şu root olayı Nexus 4 te daha kolay. Ben telefonu tanıtmak için kapatıp ses açma tuşuna basılı tutarak kabloyu takıyorum yükleme işlemi başlıyor mavi led yanıyor ama sonra kırmızaya dönüp yüklenemedi diyor ne yapmalıyım

ses kısma tuşuna basacaksın, ses açma tuşu fastboot modu.
  • Zaten fastboot modunu kullanmak istiyorum
  • Cm9 kullananlarda ses seviyesi nasıl ben cm9 attım telefona ses custom roma göre daha az
  • beyler telefona root atacağım ama flashtooldan kernel nasıl flashlanıyor bunu anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Telefonu dün servise gönderdim, Ics den Gb ye dönüş işlemi için.
    Birde ekran içinde tozlanma vardı onunda temizlenmesini istedim.
    Bakalım cihaz kaç günde gelecek.

Telefonum dün itibari ile servisten geldi. 5 gün normal gibi.
    Telefonda karşı tarafın sesi duyulmuyor kulaklık kısmı değiştirilsin demiştim. Değişmiş gerçekten bariz bir yükselme olmuş artık karşı tarafı daha rahat duyuyorum.
    Ekran içindeki tozlanmayı da temizlemişler.
    Sistemi de Gb 2.3.7 yapmışlar gerçekten telefon rahatlamış eskiden çok kasıyordu rehbere 1 dk ya yakın sürede giriyordu şimdi yağ gibi kayıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxutttt

beyler telefona root atacağım ama flashtooldan kernel nasıl flashlanıyor bunu anlatabilir misiniz?

önce bootloaderi açman gerek sonra tel kapalı iken ses açma tuşuna basarak teli bilgisayara bağlayacan flashtool görür
  • Arkadaşlar bootloader kilitli olarak GB'yi bir türlü rootlayamadım. Yardımcı olacak var mı? Herşeyi denedim ama rootlanmıyor.
  • quote:

quote:

Telefonda karşı tarafın sesi duyulmuyor kulaklık kısmı değiştirilsin demiştim. Değişmiş gerçekten bariz bir yükselme olmuş artık karşı tarafı daha rahat duyuyorum.
    Sistemi de Gb 2.3.7 yapmışlar gerçekten telefon rahatlamış eskiden çok kasıyordu rehbere 1 dk ya yakın sürede giriyordu şimdi yağ gibi kayıyor..

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun

Bunların karşılığında cebinden herhangi bir ücret çıktı mı ? İzlediğin prosedür tam olarak nedir ? Mesela telefonu muhafazalı bir kutu ile (kendi kutusu olabilir yada onun gibi) servis adresine kargoluyorsun. İçinede sorunlarına dair bir dilekçe ile tabiki. Kargo ücretini senmi ödedin yoksa karşı ödemelimi gönderdin ? Gelen kargo ücretide keza aynı şekilde ücretlimi yoksa ücretszmi geldi. Ne bilim bunun gibi ince ayrıntıları verirsen bende göndermek istiyorum. Kulaklık sesi kaner etti beni neredeyse. Asyamı, Teleservice mi nereye gönderdin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

quote:

Bunların karşılığında cebinden herhangi bir ücret çıktı mı ? İzlediğin prosedür tam olarak nedir ? Mesela telefonu muhafazalı bir kutu ile (kendi kutusu olabilir yada onun gibi) servis adresine kargoluyorsun. İçinede sorunlarına dair bir dilekçe ile tabiki. Kargo ücretini senmi ödedin yoksa karşı ödemelimi gönderdin ? Gelen kargo ücretide keza aynı şekilde ücretlimi yoksa ücretszmi geldi. Ne bilim bunun gibi ince ayrıntıları verirsen bende göndermek istiyorum. Kulaklık sesi kaner etti beni neredeyse. Asyamı, Teleservice mi nereye gönderdin ?

Ses yükseltilebiliyor mu?Cidden öyle birşey varsa bende gönderebilirim garanti asya değil sorun çıkmaz umarım.Ayrıca telefona rom attım şimdi o bootloader ile tekrar uğraşmam gerekecek daha 1 hafta olmuştu atalı

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim dostum sağol.
    Öncelikle cebimden hiç para çıkmadı, kargoda dahil olmak üzere.
    Sony'i aradım Konya da ikamet ettiğim için Teleservice Ankara adresini verdi.
    Aynen yazdığın gibi isteklerimi ve arızaları belirten bir dilekçe yazdım.
    Kargoyu alıcı ödemeli gönderebilirsin Yurt içi kargo ile dönüşüde yine onlar ödüyor.
    Telefon oraya ulaştığı andan itibaren Teleservice sesli yanıt sistemini ararsan durumu hakkında bilgi alıyorsun.
    Ben ekran üstündeki orjinal filmin değişmesini istemiştim kılcal çizikler vardı onu değiştirmemişler.
    Telefon gelince mat film yapıştırdım çizikler görünmüyor artık. Lakin ekran kalitesini bozdu mat film, kullanım yönünden iyi ama görüntü berbat.

• Teşekkürler
  • quote:

Teşekkürler

Yazmayı atlamışım telefonu kendi kutusu içinde garanti belgesi, faturası ve şarj cihazı ile gönderdim.
    Kargo poşetine koyup gönderim sıkıntı olmadan aynı şekilde geldi.
  • Arkadaşlar acil bir sorum var.Benim sola cihazımı gönderdim arızalıydı arızasından dolayı değişim yapılacak.Servisten daha üst bir model talep edemezmiyiz üstüne farkını verip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: divane2

Arkadaşlar acil bir sorum var.Benim sola cihazımı gönderdim arızalıydı arızasından dolayı değişim yapılacak.Servisten daha üst bir model talep edemezmiyiz üstüne farkını verip.

nereden aldıgına bağlı ama normalde öyle bi hakkın var yani..değişim oldugu zaman sana hedıye cekı gibi birşey verıyorlar binevi,sende üstüne para ekleyip daha iyi bir telefon alabilirsin tabiki...ben yaptım daha önce
  • beyler allah aşkına şu ses konusunda yardımcı olsun birisi
  • SATILIK TEMİZ SOLA VAR ELİMDE ARKADAŞLAR SIFIR OLARAK VATANDAN ALDIM KENDİM KULLANDIM 10. AYI PROFİLDEN KONUYA BAKABİLİRSİNİZ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler biri şu bildirimleri nasıl kapatacağımızı anlatabilir mi?stok rom 4.0 var.ha bire reklam geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.