Şimdi Ara

[ Sony Xperia Sola { 1 GHz DC - 512MB | 3.7' FWVGA LCD | 5MP - AF - 720p | NFC ] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.682
Cevap
42
Favori
341.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim sola da karşı ses gelmiyor mecburen kulaklık yada dış sesten konuşuyorum ne yapmalıyım sizce.
    Garantisi dolmadı vatan dan almıştım vatan aracılığı ile mi göndereyim yada kendim kargoyla mı göndereyim Kayseri de ikamet ediyorum.Teşekkürler.
  • osmanemmi kullanıcısına yanıt
    gelmiyor derken hiç mi gelmiyor yoksa az mı geliyor?
  • Ahize canımı sıkmaya başladı, telefonu kulağıma yapıştırıyorum konuşabilmek için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNPReTTieR

Ahize canımı sıkmaya başladı, telefonu kulağıma yapıştırıyorum konuşabilmek için.

aynen benim de.bu konuda sıkıntı yaşamayanlar, ahize sesini iyi bulanlar var.nası hallettilerse bize de söyleseler
  • baska telefona gecerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

baska telefona gecerek

Sağlam taktik

Ben servise gönderdim garantiden ahize kısmını değiştirmelerini istedim. Sonuç gayet iyi ses dış ortamda duyulacak seviyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanemmi

Arkadaşlar benim sola da karşı ses gelmiyor mecburen kulaklık yada dış sesten konuşuyorum ne yapmalıyım sizce.
    Garantisi dolmadı vatan dan almıştım vatan aracılığı ile mi göndereyim yada kendim kargoyla mı göndereyim Kayseri de ikamet ediyorum.Teşekkürler.

Vatan'a gerek yok direk servise gönder önce Sony'i ara sor istersen imei numarasını söyle hangi servise göndermem gerek vs. gibi
    Sonra karşı ödemeli kutusuyla gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChainFrost

gelmiyor derken hiç mi gelmiyor yoksa az mı geliyor?

Ses hiç gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

quote:

baska telefona gecerek

Sağlam taktik

Ben servise gönderdim garantiden ahize kısmını değiştirmelerini istedim. Sonuç gayet iyi ses dış ortamda duyulacak seviyede.

Hadi hayırlı olsun, şimdi kargodan geliyorum ve telefonu bende gönderdim sonunda Şunu değiştirin, bunu değiştirin demedim ben yanlız dilekçede. Ahize'den karşı tarafın sesi çok zor duyuluyor diye yazdım. Umarım anlarlar ve değişim gerekiyorsa değiştirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

quote:

baska telefona gecerek

Sağlam taktik

Hadi hayırlı olsun, şimdi kargodan geliyorum ve telefonu bende gönderdim sonunda Şunu değiştirin, bunu değiştirin demedim ben yanlız dilekçede. Ahize'den karşı tarafın sesi çok zor duyuluyor diye yazdım. Umarım anlarlar ve değişim gerekiyorsa değiştirirler

Bende gönderdim dün ekranında içten leke var arkadaşlar ahize sesi düşük hoparlor sesi sorunlu ve sarj girişi çok bol sarj aletini sokunca hemen cıkıyo oturmuyo artık.Bakalım nasıl bir şekilde geri gelecek özellikle ekran konusunu merak ediyorum o lekeye napacaklar

• quote:

quote:

quote:

baska telefona gecerek

Sağlam taktik

İnşallah istediğiniz gibi gelir.
    Büyük ihtimal değiştirirler ahize kısmını.
    Garantiden faydalanmayacaksak niye parelel ithalat almadık ki değil mi, gönderin baksınlar en fazla 3-5 gün telefonsuz kalırsınız.

• Bende servis ile görüştüm bugün göndereceğim ahizeyi değiştirin ve yazılımın güncelleyin yazdım.

• solam son günlerde bayaa kasılmaya başladı telefona rom yükleyen arkadaşlar hangi romu kullanıyosunuz çalışmayan uygulama var mı boşta ram ne kadar cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar
  • Xperia U kılıfları uyar mı bizimkine?
  • quote:

Xperia U kılıfları uyar mı bizimkine?

Uymaz. U ekran boyutu olsun, kasa boyutu olsun Sola'dan farklı.
  • quote:

quote:

Doğru dürüst kılıfı bile yok bu telefonun, yemin ediyorum soğudum iyice.
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    sizin telefon servisten geldi mi ? ses konusunda bişey yaptılarsa ben de göndermek isterim.gerçi rom filan attım bootloaderla uğraşmak zor gelecek ama çözüm buluyorlarsa bende göndereyim
  • quote:

quote:

quote:

Doğru dürüst kılıfı bile yok bu telefonun, yemin ediyorum soğudum iyice.

Telefonu ilk aldığımda zarf çekmeli deri kılıf almıştım ama telefonu 1 defa kullandım sadece Kılıf ile kullanmayı sevmiyorum fakat özenip aldık işte bir defa :)

Bulursam, beğenirsen, uygun bir fiyata verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ChainFrost

sizin telefon servisten geldi mi ? ses konusunda bişey yaptılarsa ben de göndermek isterim.gerçi rom filan attım bootloaderla uğraşmak zor gelecek ama çözüm buluyorlarsa bende göndereyim

Henüz gelmedi. Önümüzdeki hafta, salı veya çarşamba gelir diye tahmin ediyorum. Hafta sonu girince işler uzadı sanırım biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiris

solam son günlerde bayaa kasılmaya başladı telefona rom yükleyen arkadaşlar hangi romu kullanıyosunuz çalışmayan uygulama var mı boşta ram ne kadar cevaplarsanız sevinirim iyi forumlar

Bende illallah etmiştim hanımın dırdırından. Gelen aramayı cevaplayamıyodu yani o kadar kasyordu. rom root araştırırken p ler için çıkan jelly bean güncellemesinin solaya port edildğini gçrdüm bende denedim harika oldu telefon yeniden doğdu diyebilirim kardeş. Çok iyi çalışıyor. Boş ram 100 ile 130 mb arasında geziyor. zaten 380 mb ram var 250 - 260 mb dolu grerisi boş ama akıcılıkta çağ atladı.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.