Şimdi Ara

Sony Xperia Pro-I tanıtıldı: Şeytanın bacağı kırılıyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamera yazılımı tarafında sıkıntıları var.

Kamera yazılımı iyi olduktan sonra kötü sensör bile iyi resim çekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 26 Ekim 2021; 16:38:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraya bu telefonu bir Allahın kulu almaz. Sony piyasadan silinmek istiyorsa bizde sileriz, problem yok.  

• palamutix P kullanıcısına yanıt
    İş klavyeden yazmaya gelince seviye dip maşallah.Arkadaş senden başka üslubu bozuk kimse yok bak. konuya katkın da yok. Yazma be kardeşim, hele BANA HİÇ CEVAP YAZMA olur mu??

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat: 1799 Avro

Bu fiyatlamı şeytanın bacağını kıracak?

Bu fiyata son model 2 tane iphone alınıyor.

• palamutix P kullanıcısına yanıt

Ayarsız kötüler, ama sonradan ayar çekebilirsen eski sonylerin kaliteleri çok yüksekti diye hatırlıyorum.

• 13 Pro Max ile karşılaştırması yapılmış, kullanmayı bilenin elinde ezip geçiyor resmen. Şu anda alanında rakipsiz iki seneye kadar da yetisebilecek telefon gelmez zaten.
    Burada çöp diyenler de boşuna yıpratmasınlar kendilerini, lakin Sony bizim gibi fakir ülkelerden çekildi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx 100 serisi cihazlar 1000 dolar zaten
    Bu fotoğraftan zerre anlamayan, toplu foto çekince iphone var mı en iyi o çekiyo diyen tipler için üretilmiş bir cihaz değil, fotoğraftan azıcık anlayan kişi cebine koyar bunu, sokakta güzel bir kare gördüğünde hemen çıkarıp çeker ve yeterli performansı alır.

Keşke ülkemize de gelse diyemeyecem çünkü fahiş vergilerle almak saçma olurdu. Yabancılara hayırlı olsun, biz haketmiyoruz.

• Çöp

• Aşırı pahalı. Profesyoneller ve parası olanların alabileceği bir telefon.

• zamanında z1 aldım 20 megapiksel diye gorutnu yakınlaştırınca pikseller bozuluyordu samsung daha guzel cekıyordu aynı sensorle sony sadece satsın tlf yapmasın kasa estetiği falan hiç yok fiyat yüksek.

• Sony asla yeniliklerin gerisinde kalmadı ve pahalı bir telefon değil. Telefon hakkında bilgi veren ve yorum yapan kişiler telefonlardan anlamadığı ortada. Şuan aynı kategorideki telefonla kıyaslama yapın Sony özellik olarak hepsinden üstün ve fiyat olarak da hepsinden uygun olacak. Ancak telefon kullanıcıları iPhone belirlemişler iyi tlf olarak. Ancak gerçekleri görmezden geliyorlar. Artık Sony marka tlf kötülemeyi bırakın. Görmüş olduğunuz iPhone toplama pc mi gibi. Ama Sony öyle değil. Sony ürettiği telefonların hepsi kullanıcıyı memnun ediyor.

• Romeo84 kullanıcısına yanıt

evet bir de ne kadar güncelleme verecek ki

• Ericsson ile ayrılmayacaklardı...

• Zamanında 12 mp Xperia s amiral gemisi aldım,bu kadar çöp bir telefon kullanmadım.2 ayda ekran sarardı.Telefon cayır cayır yanıyordu.pili yarım gün gidiyordu vsvs,yarı fiyatına 5 aylıkken zor sattim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefon telefon olmaktan çıkmış en iyi kamera kimde Video Kamera cihazına döndürüldü..

• 2 yıl boyunca sony xperia Z5 premium kullanmıştım
    Bir kere sony apple dan bile teknolojide çok önde
    Adamların 10 sene önce ki 4K ekran 4K kameraları apple yeni koyuyor telefonlara
    Su geçirmez olayı da mükemmeldi.Defalarca havuzlara dalış yapıp foto çekindim,tek sıkıntı çıkmadı
    Telefonun tek eksi yönü mediatek işlemcisi idi.Isınma problemi vardı.Şimdi olsa zaten snapdragon kullanıyorlar.

Yeni nesil veletlerin köşeli ekran diye telefona b.k atmaları sonucu adamlar ülkeden çekti gitti
    Şimdi 25 bin liraya köşeli ekranlı iphone alıyor dangozlar
    Türk insanı kaliteden anlamaz
    Kaliteden anlasa bu ülkeden SONY ve MAZDA gibi en iyi markalar çekip gitmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion3560 -- 29 Ekim 2021; 9:48:28 >
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Hangi modelin de mediatek işlemci kullandi acaba.?

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Mediatek değil, Snapdragon 810'du işlemcisi. Kronik sorunluydu, o yüzden çok ısınıyordu işlemcisi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.