Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (779. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler build.prop içine satır ekleyerek çeşitli iyileştirmeler yapılıyormuş. Daha önce hiç yapmadığımdan tedirginim yardımcı olacak biri var mı?

Bilen yok mu?

Millet sattı herhalde telefonu
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Satmadım ama romlara hiç bulaşamadım :)
  • Stainless.. kullanıcısına yanıt
    Benim dediğim sadece rom için değil sanırım, rootlu telefonun iyileştirmeleri yapılıyor galiba ama riskli gibi geldi.

Hocam bu arada sizi bulmuşken soru sorayım, şu Walkman uygulaması iyice afalladı arada mesaj gelince duruyor, oynatmaya devam edince de kafasına göre bir yerden (hatta bazen başka şarkıdan) devam ediyor. Uygulamayı seviyorum orijinallik açısından ama bununla olacak gibi değil. Sizinkinde durum ne?
    Benim de room-root adı her neyse yapasım var ama uğraşmak istemiyorum.

Senin walkman ölmüş hocam yahu. Bende normal çalışıyor. Fabrika ayarı falan kurtarmaz mı acaba? Akıllı bağlantı ile ilgili bir durum da olabilir belki Bilemedim ki
    Ben de öyle düşünüyordum ama root çok basit gerçekten. Rom işine ben de girmedim ama.

Hadi ya bendeki bayağı sıkıntılı ara ara xda'da bulursam üst versiyonları yükledim ama bazısı oldu bazısı olmadı, olmayınca da fabrika ayarlarına döndüm uygulama için ama işe yaramadı. Olmadı yine denerim ne olacak Akıllı bağlantıyla mı? Ben devre dışı bırakmıştım onu onunla ne alakası var ki?
    Bilmem aklıma geldi söyledim :) Açıp dene belki düzelir hocam. Pek sanmam ama :)
    Sağolun hocam düşünmeniz yeter Bir ara garantiye göndermeyi düşünüyorum aslında, şubatta doluyor 2 yıl
    Ben de isterim ama telefonsuz nasıl olacak hiç bilmiyorum, çok aktif kullanıyorum. Priz arama sıkıntısından bıkarak 5000 mah seyahat şarjı aldım, çatır çatır şarj ediyorum ya çok iyi iş görüyor. Biraz pahalı ama ihtiyacı olan için ilaç ilaç :) Acayip rahatladım, 3G açık, hiç birşeyi kısmıyorum :) Telefonu kullanıyorum, bitti mi otobüste, metroda takıyorum doluyor :) Çıkışı da 1.5A, aynı şarj aleti gibi. Şarj dolduğunda alet kendini otomatik kapatıyor falan gayet güzel cihaz. 93 liraya geldi bana, kargo ücretsiz olarak, D&R'dan aldım. Telefonu daha kullanacaklar varsa kesinlikle tavsiye ederim çok rahatlatıyor şarj meselesini. Yaklaşık 3,5 defa şarj ediyor bizim telefonu :) Kalınlık telefonla aynı, boyu ve genişliği azıcık daha büyük ve alüminyum kasa. Telefon şarj olurken ısınıyor bazen sizde de oluyordur, şarj aleti buz gibi :)

Modeli yazmamışım; CP-F5

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 7 Eylül 2014; 17:41:57 >
    Evde X8 var onunla idare edebilirsem gönderirim. Forumda P gönderip SP olarak alan biri vardı ondan cesaret almıştım

Bunlar çok iyi hocam bende de bunun 2800 mah olanı var, CP-V3 diye geçiyor. Başlarda iyiydi ama sonradan onda da sorunlar olmaya başladı. Atıyorum kendisi tam doluyken telefona takıyorum telefon 40-50 civarı bu arada, biraz götürüyor 70'lere geliyor sonra duruyor. Çıkarıp tekrar takınca yine biraz artırıyor. İşin ilginci 73 olunca çektim bi sefer, sonra kendiliğinden 90'ı gördü telefon Bir de bunu hep kullanmıyorum ama kullandıktan sonra 1-2 gün batarya kendine gelemiyor sanki. Dolu olmasına rağmen sanki telefon onu şarj ediyormuş gibi oluyor arada ona sinir oluyorum Bir ara bunu da göndereyim ben en iyisi.
    Onlar eski hocam, bu yeni teknoloji denmiş. Döngü ömrü çok daha yüksek ve kapasitenin de yüksek olması döngü sayısını arttırıyor. Hastayım kafam pek yerinde değil garip bir cümle kurmuşum :)
    Başta 13 saatlik bir yolculuk için almıştım. Telefon yarıya gelince taktım, ertesi günü neredeyse tam dolu batarya ile geçirdim diyebilirim. Ne olduysa ondan sonra oldu zaten. Yeni teknolojiyse iyidir hocam Geçmiş olsun bu arada
    Sendekini araştırdığımda herkesin şikayetçi olduğunu gördüm. Bu aldığım üründen hiç şikayet görmedim bakalım. 1 sene bile götürse beni her türlü kârdayım :)

Sağolasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 7 Eylül 2014; 18:07:46 >
    O zaman aceleye geldi maalesef. İlk fırsatta göndereyim ben bunu. Bu arada şikayetlerden 1-2 link alabilir miyim?
    Şikayetlerden biri yakın arkadaşım. Diğerlerini de şimdihatırlamıyorum, isimle aratırsan bulabilirsin
    Tamam hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cm11 son sürüm kullanıyorum, apollo var, gayet iyi, ararsanız apk dosyasını bulabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 7 Eylül 2014; 20:47:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ENG_civ E kullanıcısına yanıt
    Kurdum deneyeceğim hocam. Arayüzü güzele benziyor.

build.prop hakkında bilginiz var mı acaba?
  • Merhaba bu rom olaylarını nasıl yapıyoruz herhangi bir link var mı bu olay için ? Telefonu şu an aldığım gibi kullanıyorum rom vs. yok ama kasmaya falan başladı 1.5 yıl oldu alalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropii

Merhaba bu rom olaylarını nasıl yapıyoruz herhangi bir link var mı bu olay için ? Telefonu şu an aldığım gibi kullanıyorum rom vs. yok ama kasmaya falan başladı 1.5 yıl oldu alalı.

Bu konuda 0 isen bence bulasma hic derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden flashtool la en son tr romu flaşlamıştım az çok anlıyorum ama anlatılan konu bulamadım yine aynı mantıkla mı yapılcak acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.