Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hizli sarj ozelligi geldimi acaba en cok merak ettigim konu bu telefon sarji cok gec doluyor ya kafayı yicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantaFox -- 28 Temmuz 2016; 0:52:35 >
  • M5'in üretimi durmuş diye duydum doğruluk payı nedir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .olivia.

arkadaşlar c5 ile m5 arasında kaldım ..m5 daha iyi her yönüyle ama ekran küçük kalıyor gibi.. sizce hangisini seçmeliyim ?
    bir de telefonun genel olarak sıkca yaşanan problemleri nelerdir öğrenebilir miyim

Eğer ikisinden birisini almadıysan İFA'yı bekle yeni cihazlar çıkacak 1 Eylülde fuarı var sony'nin

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Orijinalden alıntı: cesurokcu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar Merhaba ;

Tlefonumu yeni android yazlımnına güncelledikten sonra 4 G açıkken şebeke full çekmesine rağmen aayanlar uzun bir süre bekledikten sonra ulaşılamıyor mesajı alıyorlar. Bağlantı ayarlarından tercih edilen ağı 3G seçtiğim zaman sorun düzeliyor. Var mı bir çözümü lütfen acil yardım

bu olay sadece belirli bir yerde mi oluyor hocam? yoksa her 4.5 g olan yerde mi oluyor bence onu tespit et derim.
    telefon bu esnada çekiyor görünüyor mu yoksa kapalı mı buna da dikkat et.forumda bazı arkadaşların telefonu lte 3g geçişlerinde kapanıyordu.

Aynı sorun bende de var. Lte'ye geçince telefon kapanıyor. Servise mi gitmesi gerekiyor.
    Bir de telefon dibindeki nesneyi netlemiyor. Mesela kedinin burnunu netlemiyor ama kulaklarını netliyor

Eğer kapatıyorsa veya reset atıyor açılmıyor ise maalesef servis görmesi gerekiyor hocam pil değişimi olacak.
    Ayrıca kamera ile ilgili sorununu da belirt ve mümkünse elden kendin teslim ediver.
    Saygılar.

Hocam Ispartada yaşıyorum elden verme şansım yok. Garantiye gönderme işlerini bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor ???

• Bu lte sorununu filan yaşayanlar ne kullanıyor ben Vodafone kullanıyorum lte ye geçerken vs hiç kapanma olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

quote:

arkadaşlar c5 ile m5 arasında kaldım ..m5 daha iyi her yönüyle ama ekran küçük kalıyor gibi.. sizce hangisini seçmeliyim ?
    bir de telefonun genel olarak sıkca yaşanan problemleri nelerdir öğrenebilir miyim

Eğer ikisinden birisini almadıysan İFA'yı bekle yeni cihazlar çıkacak 1 Eylülde fuarı var sony'nin

Hayır almadım daha .. Önceki çıkqrdığı telefon fiyatlarında düşüş olur mu peki sizce ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar Merhaba ;

Tlefonumu yeni android yazlımnına güncelledikten sonra 4 G açıkken şebeke full çekmesine rağmen aayanlar uzun bir süre bekledikten sonra ulaşılamıyor mesajı alıyorlar. Bağlantı ayarlarından tercih edilen ağı 3G seçtiğim zaman sorun düzeliyor. Var mı bir çözümü lütfen acil yardım

bu olay sadece belirli bir yerde mi oluyor hocam? yoksa her 4.5 g olan yerde mi oluyor bence onu tespit et derim.
    telefon bu esnada çekiyor görünüyor mu yoksa kapalı mı buna da dikkat et.forumda bazı arkadaşların telefonu lte 3g geçişlerinde kapanıyordu.

Aynı sorun bende de var. Lte'ye geçince telefon kapanıyor. Servise mi gitmesi gerekiyor.
    Bir de telefon dibindeki nesneyi netlemiyor. Mesela kedinin burnunu netlemiyor ama kulaklarını netliyor

Eğer kapatıyorsa veya reset atıyor açılmıyor ise maalesef servis görmesi gerekiyor hocam pil değişimi olacak.
    Ayrıca kamera ile ilgili sorununu da belirt ve mümkünse elden kendin teslim ediver.
    Saygılar.

Hocam Ispartada yaşıyorum elden verme şansım yok. Garantiye gönderme işlerini bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor ???

hocam firma ile görüşüp kargo adresini isteyeceksin. karşı ödemeli şekilde gönderiyorsn 5 6 gün içinde girişi oluyor.
    kvk veya teleservice yetkili garanti servisi sony nin.
    kvk göndereceksen ankara teleservice ise istanbuldaki ofislerine gönderebilirsin..

• quote:

quote:

quote:

Hayır almadım daha .. Önceki çıkqrdığı telefon fiyatlarında düşüş olur mu peki sizce ?

Eğerki M6yı tanıtırlarsa M5in fiyatı bayağı bi düşer, çünkü M5'in üretimi durdu diye duydum buda fiyatın bayağa düşmesi sağlar acelen yoksa bekle derim ben

• Yaklaşık 4 parmak üstten foto çektim ve bulanık çıktı. Bu kadar mesafeden bulanık çekmesi normalmidir ? Ayrıca netleme yapmaya alışırken daha net görüntü yakalıyor ama nedense bulanık hali kalıyor.

• egeliim E kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımı okudunuz benim kamerada aynen böyle. Yakına odaklanırken net görüntü yakalıyo ama ekrana gene bulanık netleme geliyo. Ben kamerayıda değiştirttim ama hala aynı. Mağazada bi M5 bulup deneyeceğim onlarda nasıl diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliim

Yaklaşık 4 parmak üstten foto çektim ve bulanık çıktı. Bu kadar mesafeden bulanık çekmesi normalmidir ? Ayrıca netleme yapmaya alışırken daha net görüntü yakalıyor ama nedense bulanık hali kalıyor.

hocam odaklama ile alakalı sorun olabilir deklanşör diye tabir ettiğimiz sanal foto çekim tuşuna basım anı ile sensörün görüntüyü algılama esnasındaki mikrosaniyelik süreç buna neden oluyor.
    Foto çekerken çekeceğin objeye ekranda seçip odaklanmasını sağlarsan daha sağlıklı sonuç alabilirsin elbette fotoyu çekerken telefonun belirli bir titremenin üzerinde titrememesi lazım(el titremesi veya ortamın hareketli oluşu nedeni gibi).
    bunlara dikkat etmene rağmen net görüntü alamıyorsan farklı kamera programı deneyip aynı sonuç çıktığında muhtemelen senin telefondaki kamerada problem var demektir.
    Test etmeden garantiye göndermemeni tavsiye ederim zira servisin tespit süresi bile 14 günü buluyor (kargolama gidiş geliş ve arıza tespit süresi)

• Ozaman garantiyede göndersemde sonuç değişmicektir.olmadı müşteri hizmetlerini arar bilgialırım. Spysoulun dediğinide yapıcam google yada başka kamera programları denicem

• quote:

M5'in üretimi durmuş diye duydum doğruluk payı nedir bilgisi olan var mı?

Sony Telekomünikasyon ile ilgili yapı birimini kısa bi süreliğine kapattığını açıkladı yaklaşık 1,5-2 ay önce ve o gün itibariyle tüm Z-C-M-E... serilerini durdurduğunu ve sadece X serisiyle devam edeceğini açıkladı. Bunun yanında Japonya da ki sensör ver lens üretim fabrikasını da kapatınca Sony iflas mı edecek gibi sorular gündeme gelmişti. Sony de buna stokların bi süre için yeterli olacağını bundan dolayı üretimi kısa süreliğine durduğunu açıkladı.
    Yani Sony M serisine devam etmeyecek gibi görünüyor. yazılımsal destekte Android camiasının Apple derler Sony e ama M6 Çıkmayacaktır %99 ihtimalle

• egeliim E kullanıcısına yanıt
    Hocam başka iki programlada denedim onlardada durum aynı gibi. Telefonda başka sorun varsa bu kamerayıda söylersiniz. Bu sorun için vermeye değmez ki benim değişti gene aynı.
  • Otomatik güncelleme şimdi geldi arkadaşlar herkese hayırlı olsun 6.0
  • Su an da bu telefon alınabilir mi sizce ?
    Isınma sorunu var mı ??

Lütfen eksilerini artılarını yazar mısınız ?

• Ota güncellemesi geldi hayırlı olsun 1159 mb

• Daha önce ekran değişmişti ve üst kısımda sarı sarı lekeler var. Gönderdiğimde kameralayla birlikte onuda söylerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baalzebuub

quote:

Sony Telekomünikasyon ile ilgili yapı birimini kısa bi süreliğine kapattığını açıkladı yaklaşık 1,5-2 ay önce ve o gün itibariyle tüm Z-C-M-E... serilerini durdurduğunu ve sadece X serisiyle devam edeceğini açıkladı. Bunun yanında Japonya da ki sensör ver lens üretim fabrikasını da kapatınca Sony iflas mı edecek gibi sorular gündeme gelmişti. Sony de buna stokların bi süre için yeterli olacağını bundan dolayı üretimi kısa süreliğine durduğunu açıkladı.
    Yani Sony M serisine devam etmeyecek gibi görünüyor. yazılımsal destekte Android camiasının Apple derler Sony e ama M6 Çıkmayacaktır %99 ihtimalle

Desene o zaman biz M5'in değişim için bayağa bir bekleriz Gelmez bizim telefon artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baalzebuub

quote:

Desene o zaman biz M5'in değişim için bayağa bir bekleriz Gelmez bizim telefon artık

Hocam sanki siparişle üretiliyo bu telefon sizde yani mutlaka stoklarında vardır merak etmeyin

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.