Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

evet bir kereye mahsus olmak üzere izin istiyor.

önceki sürümde yoktu ilk defa çıktı, bi sorun olurmu kabul etsek ?
  • evet ilk defa çıktı. 6.0 ile izinleri yönetebiliyorsunuz. İzninizin olmadığı bir şeyi uygulama kullanamıyor. WhatsApp için sıkıntı olmaz.
  • arkadaşlar c5 ile m5 arasında kaldım ..m5 daha iyi her yönüyle ama ekran küçük kalıyor gibi.. sizce hangisini seçmeliyim ?
    bir de telefonun genel olarak sıkca yaşanan problemleri nelerdir öğrenebilir miyim
  • .olivia. . kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım büyük ekranlı telefon sevdiği için c5 aldı ben ise küçük ekranlı sevdiğim için m5 aldım. c5 kamera ve pil konusunda her türlü m5'den daha kaliteli. onun dışında c5'nin pek bi' artısı yok m5'e karşı.
    2-3 aydır m5 kullanıyorum. ısınma ve pilin çabuk tükenmesi haricinde memnunum. Bi'de güncelleme sonrası telefon kapanmaya başladı onun dışında sıkıntım yok çok şükür. Konudaki mesajları okursanız hep şikayet var sanırsam kronik sıkıntılı bir cihaz m5. Bana iyi denk geldi :D :D
  • kamera karşılaştırma testlerini inceledim arka kamerada xperia x le yarışacak netlemeler yapmış m5 ama c5 sanki o kadar iyi netleme yapamamış ..
    yani profesyonel çekimler yapmayacağım en nihayetinde ama telefonda kamera ve sosyal medya uygulamaları dışında çok kullanan birisi değilim ..
    ama kronik sıkıntılar kafamı karıştırdı şimdi ..
  • .olivia. . kullanıcısına yanıt
    arkadaşımla biraz karşılaştırma yaptık c5 ön kamera olarak bariz daha üstün. Ana kamera olarak da birkaç adım daha önde c5. siz de benim gibisiniz sosyal medya ve kamera için kullanıyorsunuz, pil çabuk bitiyor bu bir dezavantaj m5 için. benim tavsiyem c5 alın eğer ikisi arasında kaldıysanız.
  • çok teşekkür ederim karşılaştırma izlemekten gözlerim şaşı olmuştu artık :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: edibb181

Bu arada 6 ya yükseltsem mi bilemedim aşırı bir ısınma sorunu var bende diğer herşeyiyle harika telefon

Güncelleme ile ısınma büyük ölçüde azaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .olivia.

kamera karşılaştırma testlerini inceledim arka kamerada xperia x le yarışacak netlemeler yapmış m5 ama c5 sanki o kadar iyi netleme yapamamış ..
    yani profesyonel çekimler yapmayacağım en nihayetinde ama telefonda kamera ve sosyal medya uygulamaları dışında çok kullanan birisi değilim ..
    ama kronik sıkıntılar kafamı karıştırdı şimdi ..

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-M5-vs-Sony-Xperia-C5-Ultra

Buradaki bilgiler doğruysa C5 ile M5 i özellik bakımından kıyasa bile tutamayız.
    C5 kamera mp si düşük bu nedenle M5 de yüksek mp ile fotoğraf daha detaylı çıkar tabi odak yapılmazsa yüksek mp de hayal kırıklığı olur.
    Mtk işlemci var ikisinde de..

• Arkadaşlar 4 aylık sıfır sorunsuz cihazımı ve yine sıfırdan farksız orjinal scr48 kılıfı ile 1200 liraya satmak istiyorum alıcı pm atabilir detayları konuşabiliriz piyasada 1400 lira olması lazım sıfır oda yanında scr48 kılıfı yoktur kılıfı zaten 109 liradır yanında taşınabilir pil iki adet vericem, bide 3g mobil modem wifi özellikli onu vericem artı xiaomi kulaklık vericem oda cihazla birdir kendi orjinal kulaklığınıda göndericem tabi

• Arkadaşlar m5 le havuzda bi foto çekiliyim dedim telefon kafayı yedi power tuşu ve kamerada sıkıntı çıktı içinde hala su olduğu için mi acaba düzelir mi bu bi yardımcı olabilir misiniz bana

• quote:

Orijinalden alıntı: socomolokko1

Arkadaşlar m5 le havuzda bi foto çekiliyim dedim telefon kafayı yedi power tuşu ve kamerada sıkıntı çıktı içinde hala su olduğu için mi acaba düzelir mi bu bi yardımcı olabilir misiniz bana

telefon su aldıysa kuruyana kadar bekleyin hocam.
    hemen müdahale etmek genelde sorun üretebiliyor ayrıca havuzda farklı bir kimyasal varsa o da neden olmuş olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deliksiztokmakbaba

quote:

Orijinalden alıntı: Baalzebuub

quote:

Orijinalden alıntı: Deliksiztokmakbaba

Ekran paylaşımı tespit edildi hatası alan arkadaşlar resimdeki gibi bir ekran açıldığında hepsini kapatsınlar sorun çözülüyor.(konuya eklenirse herkesin işine yarar)
    Birde güncellemeyi telefon içinden yapmaya çalışan arkadaşlar şuanlık sadece pcden güncellenebilinmekte cihaz.
    cihazın performansı epey artmış güncelleme ile
    Güncellemeyen arkadaşların güncellemesi gerekir bu performansı önceki yazılımlarda zor bulurlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Hocam temanızın adı ne ya güzel bişeye benziyo

Swimming
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Teşekkürler

• Arkadaşlar Merhaba ;

Tlefonumu yeni android yazlımnına güncelledikten sonra 4 G açıkken şebeke full çekmesine rağmen aayanlar uzun bir süre bekledikten sonra ulaşılamıyor mesajı alıyorlar. Bağlantı ayarlarından tercih edilen ağı 3G seçtiğim zaman sorun düzeliyor. Var mı bir çözümü lütfen acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar Merhaba ;

Tlefonumu yeni android yazlımnına güncelledikten sonra 4 G açıkken şebeke full çekmesine rağmen aayanlar uzun bir süre bekledikten sonra ulaşılamıyor mesajı alıyorlar. Bağlantı ayarlarından tercih edilen ağı 3G seçtiğim zaman sorun düzeliyor. Var mı bir çözümü lütfen acil yardım

bu olay sadece belirli bir yerde mi oluyor hocam? yoksa her 4.5 g olan yerde mi oluyor bence onu tespit et derim.
    telefon bu esnada çekiyor görünüyor mu yoksa kapalı mı buna da dikkat et.forumda bazı arkadaşların telefonu lte 3g geçişlerinde kapanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

6.0 güncellemesinin ardından sony pc uygulaması aracılıyla onarma yaptım birtakım düzelmeler olmuş bunun haricinde birtakımda sorunlar;

+Isınma sorunu hissedilir şekilde azalmış, eskisi kadar aşırı ısınmıyor.
    +Pilde biraz gelişme gözledim öyle ahım şahım bir şey olmadı ama.

-Birkaç saniyeliğine parlaklık seviyesi kendi kendine yükseliyor sonra eski haline geliyor otomatik parlaklık açık olmamasına rağmen böyle.
    -Telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. 4.5g kullanmıyorum kapalı daha önce yaşamadığım bir şeydi güncellemeden sonra başıma geldi. Kapanma şu şekilde oluyor. "Ekranı açık bırakıyorum kendi kendine ekran kapanıp kitlenirken o sırada telefon kendini yeniden başlatıyor. Dün iki kere yaşadım bugün ise bir kere sürekli olan bir şey değil ama canımı sıkıyor."

O ekran parlaklığının kafasına göre artıp azalmasını telefonu ilk açtığım günden beri yaşıyorum, üstelik eski telefonum kvk tarafından yeni cihaz ile değiştirildikten sonra yeni cihazda yaşamaya başladım bu sorunu öncekinde yoktu bu sorun. Bu sorun herkeste yok ama az kişi de yaşamıyor yani birçok kullanıcı farkına vardı bu sorunun

• Bu telefonun şarjına çoğu kişi kötü diyor ama bence ortalama ne iyi ne kötü yani lg g3 ü gördükten sonra m5in pil ömrüne şükrettim arkadaşımın lg g3ü %30 şarjdayken 1 saat 20 dk ekran süresi vardı yani zorlasa 2 saat ekran süresi alacak m5 kullanım farklılığına göre 3.5 saat ile 5 saat arası değişiyor.
    2. Olarak da ekran parlaklığının değişmesi bende de var ve sürekli mobil veri devre dışı diyor bunun haricinde 6.0dan memnunum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk195

Bu telefonun şarjına çoğu kişi kötü diyor ama bence ortalama ne iyi ne kötü yani lg g3 ü gördükten sonra m5in pil ömrüne şükrettim arkadaşımın lg g3ü %30 şarjdayken 1 saat 20 dk ekran süresi vardı yani zorlasa 2 saat ekran süresi alacak m5 kullanım farklılığına göre 3.5 saat ile 5 saat arası değişiyor.
    2. Olarak da ekran parlaklığının değişmesi bende de var ve sürekli mobil veri devre dışı diyor bunun haricinde 6.0dan memnunum ben.

hocam sorunlar çözüldü mü formattan sonra?
    fiyatına göre iyi telefon bence konuşulanlar kasım ayındaki o problemli dönemlerdi ben şu telefonda internete fazla dalmasam abartısız 3 günü çıkarıyor daha ne yapsın..
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Belirli bir yerde olmuyor heryerde bu şekilde 4G açtığım andan itibaren arayanlar ulaşamıyor.Güncellemeden önce hiçbir sorun yoktu. Telefon çekiyor hiç bir problem yok. Kapanma sorunuda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar Merhaba ;

bu olay sadece belirli bir yerde mi oluyor hocam? yoksa her 4.5 g olan yerde mi oluyor bence onu tespit et derim.
    telefon bu esnada çekiyor görünüyor mu yoksa kapalı mı buna da dikkat et.forumda bazı arkadaşların telefonu lte 3g geçişlerinde kapanıyordu.

Aynı sorun bende de var. Lte'ye geçince telefon kapanıyor. Servise mi gitmesi gerekiyor.
    Bir de telefon dibindeki nesneyi netlemiyor. Mesela kedinin burnunu netlemiyor ama kulaklarını netliyor

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.