Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Ya neredeyse her şarjda değişiyor mesela son şarjda pek kullanmadım ama telefon beklemesi %50ydi bir de hard reset atmayı düşünüyom ama şuan evde değilim eğer atarsam buraya yazarım.

• Sa.
    Ya bu wifi üzerinden güncelleme ne zaman gelecek. Ben pc üzerinden yapmaya korkuyorum. Bi defa yanlış yaptım az kaldı tel çöp oluyordu... Bi bilginiz var mı. Ne zaman gelir wifi üzerinden güncelleme...

• Arkadaşlar rica etsem Runtastic uygulaması nı yükleyebilirmisiniz. Sadece bendemi çalışmıyor bilmek istiyorum.
    Güncelleme sonrası durdu hatası alıyorum
    Hiç açmıyor bile

• Bugün öğleden sonra yazılım güncellemesi bildirimi geldi, dışarıdayken wifi olmadığı için ellemedim, şimdi güncellemeyi dedim güncelleme yok, cihazınız güncel diyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz_dis123

Sa.
    Ya bu wifi üzerinden güncelleme ne zaman gelecek. Ben pc üzerinden yapmaya korkuyorum. Bi defa yanlış yaptım az kaldı tel çöp oluyordu... Bi bilginiz var mı. Ne zaman gelir wifi üzerinden güncelleme...

Bende Wifi üzerinden güncelleme beklerken dayanamadım pc yoktu bende gittim netkafede pc üzerinden güncelleme yaptım telefon 6.0 güncelledim telefonun arayüzü değişmiş baya bi güzelleşti sanki yeni bir telefon almış gibi bi heyecan yaşattı aceleci liğe değdi yani

• 6.0 Güncellemsi geldi mi ki

• Arkadaşlar 4G de iken beni arayanlar ulaşamıyor.Telefon çekiyor ben arayabiliyorum ama beni arayanlar ulaşamıyor. Aynı sorunu yaşayan varmı
  • zxcwv Z kullanıcısına yanıt
    Valla ben korktum pc den güncellemem artık... Hayırlı olsun bu arada seninkisi :-) 1

• Yanlış oldu...

• Xperia compamion Üzerinden güncellemeye çalıştığımda Update service durduruldu diye hata alıyorum.
    ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat5453 -- 27 Temmuz 2016; 22:56:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Arkadaşlar rica etsem Runtastic uygulaması nı yükleyebilirmisiniz. Sadece bendemi çalışmıyor bilmek istiyorum.
    Güncelleme sonrası durdu hatası alıyorum
    Hiç açmıyor bile

Hocam google play runtastic uygulaması indirip kurma sonrasında açılma hatası veriyor. Maalesef durdu rapor ve tamam var test sonucu senin cihazla aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat5453

Xperia compamion Üzerinden güncellemeye çalıştığımda Update service durduruldu diye hata alıyorum.
    ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

6 güncellemesi yaptınız mı?
    Eğer yaptıysanız cihazınızı fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurmanız bu hatayı çözüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar 4G de iken beni arayanlar ulaşamıyor.Telefon çekiyor ben arayabiliyorum ama beni arayanlar ulaşamıyor. Aynı sorunu yaşayan varmı

Vodafone hat lte test sorun rastlanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesurokcu

quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Orijinalden alıntı: hknklc_

Arkadaşlar Merhaba ;

Tlefonumu yeni android yazlımnına güncelledikten sonra 4 G açıkken şebeke full çekmesine rağmen aayanlar uzun bir süre bekledikten sonra ulaşılamıyor mesajı alıyorlar. Bağlantı ayarlarından tercih edilen ağı 3G seçtiğim zaman sorun düzeliyor. Var mı bir çözümü lütfen acil yardım

bu olay sadece belirli bir yerde mi oluyor hocam? yoksa her 4.5 g olan yerde mi oluyor bence onu tespit et derim.
    telefon bu esnada çekiyor görünüyor mu yoksa kapalı mı buna da dikkat et.forumda bazı arkadaşların telefonu lte 3g geçişlerinde kapanıyordu.

Aynı sorun bende de var. Lte'ye geçince telefon kapanıyor. Servise mi gitmesi gerekiyor.
    Bir de telefon dibindeki nesneyi netlemiyor. Mesela kedinin burnunu netlemiyor ama kulaklarını netliyor

Eğer kapatıyorsa veya reset atıyor açılmıyor ise maalesef servis görmesi gerekiyor hocam pil değişimi olacak.
    Ayrıca kamera ile ilgili sorununu da belirt ve mümkünse elden kendin teslim ediver.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 27 Temmuz 2016; 23:11:18 >

• Birisi indirme linki atabilirsiniz ? Nasıl indirebilirsiniz z.. Acil

• 6.0 i güncellemek için birisi yardımcı olabilir mi lütfen. Telefonunu satmak üzere tüm. Eğer duzeldiyse ona göre vaz gecicem. Acil

• spysoul S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun herşeyi on numara çalışıyor fakat ön ve arka kameradaki şu tanecikleri bi türlü gitmedi nasıl gider hocam varmı bi çözümü

• iphone45 İ kullanıcısına yanıt
    Xperia Companion dan rahatlıkla halledebilirsiniz

• Cihaz 6.0 ile çok daha seri oldu fakat pil konusunda bence gerileme var. Lolipop ta 5-5.30 saat ekran süresi alırken, marshmallow da 4.45 falan anca alabiliyorum.

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.