Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hafızası çok dandik ne doğru dürüst oyun yüklenir ne bişey. arkadaşa alıcaktık bu yüzden vazgeçtik. alacak olanlar bunu göz önüne alsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 28 Eylül 2013; 17:06:56 >
  • kvothe6 kullanıcısına yanıt
    Angry Birds star wars 2,
    Backgrounds,
    Barcod tarayıcı,
    Camera Zoom FX
    Clean Master,
    Çeviri
    D-Day
    Dead Trigger,
    f18 Carier...
    Facebook
    Flick shoot
    Fruit Ninja
    Glob-Traffic..
    Go weather Ex
    Mx Player Pro
    Nova launcher pro
    ntvmsnbc
    officesuite pro
    Perfect Kick
    poweramp
    Smart tools
    Stiftkey
    subway.
    Temple run 2
    Temple Run oz
    The Room
    Trustgo
    Zedge
    youtube
    vs telefonun kendi programları yazmadım hepsini ....

Ve toplam 3 gb boş alan mevcut uygulama yükleme (resimler microsd kartına atılıyor 16 gb orası var );

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 28 Eylül 2013; 17:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

hafızası çok dandik ne doğru dürüst oyun yüklenir ne bişey. arkadaşa alıcaktık bu yüzden vazgeçtik. alacak olanlar bunu göz önüne alsınlar.

hafızası dandik diyorsunda. 20 tane oyun yükledim. + 2gb müzik + 1gb lik film var içinde. ve hala 530mb boş kaldı. Yuh yani size ne diyeyim.. 16gb sd kartı alırsın 100 oyun daha yüklersin. oda yetmedi 32 gbsini alırsın. sizin mantık baştan çökmüş...
  • I_tech I kullanıcısına yanıt
    Rehbere girdiginde zil sesini degiştirmek istedigin kişinin üstüne tıkla orada ayarlar var (kalem şeklinde işaret) girdiginde zil sesi atama ayarı var (hepsinde varsayılan olarak ayarlı onu değiştirmelisiniz), denemedim ama değiştiriliyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Angry Birds star wars 2,
    Backgrounds,
    Barcod tarayıcı,
    Camera Zoom FX
    Clean Master,
    Çeviri
    D-Day
    Dead Trigger,
    f18 Carier...
    Facebook
    Flick shoot
    Fruit Ninja
    Glob-Traffic..
    Go weather Ex
    Mx Player Pro
    Nova launcher pro
    ntvmsnbc
    officesuite pro
    Perfect Kick
    poweramp
    Smart tools
    Stiftkey
    subway.
    Temple run 2
    Temple Run oz
    The Room
    Trustgo
    Zedge
    youtube
    vs telefonun kendi programları yazmadım hepsini ....

Ve toplam 3 gb boş alan mevcut uygulama yükleme (resimler microsd kartına atılıyor 16 gb orası var );

orada bi modern combat 4, bi nova 3, bi dark knigt bi nfs most wanted göremedim? ya da iyi bi navigasyon programı? noldu navigasyon için harita dosyalarına yer mi kalmadı

şaka bi yana aşağıda da belirttim. ben o cümleyi çok oyun oynarım çok uygulama kullanırım diyenler için yazmıştım. zaten oyun falan oynamayacak adama temel programları kullanacak kişiye yeter yani. mesela ben emülatör yükledim nintendo oyunlarını oynuyorum. her bi nintendo oyununun rom dosyaları 200-300 mb. ps vita emmülatörü yükledim bi vita oyun romu 500-600 mb. ayrıca telefonun hakkını vermek isterim bi modern combat 4 bi nfs most wanted bi dark knigt oynarım. ben ve benim gibilere o hafıza yetmez. o kişiler için yazmıştım onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 28 Eylül 2013; 18:27:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: helloween

quote:

hafızası çok dandik ne doğru dürüst oyun yüklenir ne bişey. arkadaşa alıcaktık bu yüzden vazgeçtik. alacak olanlar bunu göz önüne alsınlar.

hafızası dandik diyorsunda. 20 tane oyun yükledim. + 2gb müzik + 1gb lik film var içinde. ve hala 530mb boş kaldı. Yuh yani size ne diyeyim.. 16gb sd kartı alırsın 100 oyun daha yüklersin. oda yetmedi 32 gbsini alırsın. sizin mantık baştan çökmüş...

hafıza kartına oyun kurmak çok zor ve stabil değil. kabul edin işte hafızası az. milleti yanıltmayın. çok oyun oynarım çok uygulama kurarım diyecek biri bunu almasın mutlu olmaz. ha ben ufak tefek eğlenmelik bikaç oyun kurarım, konsol kalitesindeki oyunlara gerek yok ve temel uygulamaları kullanırım öyle herşeyi denememe lüzum yok diyen insan alır zaten bunu. ben de sony kullanıyorum ama milleti yanıltmanın lüzumu yok. 4-5 gb işte hafızası la bugün yüksek grafikli bi oyun 2 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 28 Eylül 2013; 18:19:44 >

bana yazdığın cevabı daha yeni gördüm. Bu iletiyi ondan siliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 28 Eylül 2013; 18:57:30 >
    Bilmiyorum yaşın kaç 25 yaşında bir insanım.O oyunları 4,3 inç lik bir telefonda oynayarak 1 gram keyif almıyorum. Zaten oyun manyağı birisi gidip 1 ghz çift çekirdek 4,3 inçlik telefon almaz. O kadar programın üzerine 3 gb boş alanım var. Navigasyon dosyaları için harita dosyalarıma nasıl yer kalmamış? Bu arada bu kadar oyun oynayan buna para veren bu işleri takip eden birisi telefonu rootlamayıda bilir. 32 gb hafıza kartıda alır o oyunları yükler. Sen 500 mb hafızası varmış gibi yorum yapıyorsun. Hafızası 4-5 gb değil . 5,5 gb uygulama için boş alanı var. O oyunlar 2 gb 3 tanesini yükleyemezsin doğru fakat o oyunları yükleyecek adamın xperia l ile işi ne 4,3 inçlik telefonda silahlı oyun mu oynanır ya 15 yaşında olmak vardı şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 28 Eylül 2013; 19:11:41 >
  • quote:

Bilmiyorum yaşın kaç 25 yaşında bir insanım.O oyunları 4,3 inç lik bir telefonda oynayarak 1 gram keyif almıyorum. Zaten oyun manyağı birisi gidip 1 ghz çift çekirdek 4,3 inçlik telefon almaz. O kadar programın üzerine 3 gb boş alanım var. Navigasyon dosyaları için harita dosyalarıma nasıl yer kalmamış? Bu arada bu kadar oyun oynayan buna para veren bu işleri takip eden birisi telefonu rootlamayıda bilir. 32 gb hafıza kartıda alır o oyunları yükler. Sen 500 mb hafızası varmış gibi yorum yapıyorsun.

yaşdaş çıktık ben de 25 yaşındayım. aslında benim söylediklerimi niye bu kadar üzerinize alındınız anlamadım. bi arkadaşım (o da ben yaşlarımda) telefon alıcaktı bana fikir danıştı. discovery dedim istemedi xperia sp dedim pahalı dedi ben de xperia l fdedim. aklına yatmıştı ama onu bu hafıza konusunda uyardım. bunu duyunca xperia l den de vazgeçti ben de ne bok yersen ye deyip bıraktım öneri vermeyi ve ısrarla belirtmeliyim ki hafıza kartına oyun kurmak büyük sıkıntı. teoride olabilir görünüyor evet ama illa ki bi sorun çıkıyo. yani telefon alırken buna güvenip alınmamalı.

neyse diyeceğim odur ki sadece hafıza konusunda bilgilendirme yapmak istemiştim. ama bizim milletimize has olan bi davranışı gözardı etmişim; aldığı ve sahip olduğu bi ürünü ölümüne savunmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 28 Eylül 2013; 19:13:37 >

ölümüne savunmuyorum . Sen 2 gblık o oyunlardan 3 tanesini yükleyemezsin o oyunları oynayacak adamlar bu telefonu almasın dersen hak veririm. Senin ilk yorumun tamamen karalama üzerine.O arkadaşın o oyunları oynamayacaksa hayli hayli yeter..Oyun için alıyorsa 5 , 5,5 inçlik telefonlara baksın 4,3 inçlik telefonda sarmıyor ben oynadım sarmadı.
  • quote:

ölümüne savunmuyorum . Sen 2 gblık o oyunlardan 3 tanesini yükleyemezsin o oyunları oynayacak adamlar bu telefonu almasın dersen hak veririm. Senin ilk yorumun tamamen karalama üzerine.O arkadaşın o oyunları oynamayacaksa hayli hayli yeter..Oyun için alıyorsa 5 , 5,5 inçlik telefonlara baksın 4,3 inçlik telefonda sarmıyor ben oynadım sarmadı.

yazdıklarımı tam okumamışsın zaten benim dediğim de başka bişey değildi.
  • Bence 700-850 tl aralıgında satılan marka bir telefon için hafızadan önce performans ve kalite önemli.. Telefona büyük boyutlu oyun kurulabiliyor. Gta3 kurulu şuan telefonumda bir iki tane daha Gta3 kuralucak kadar hafıza var. Müzik ve resimler için hafıza kartına atılabiliyor zaten... Alacak arkadaşların telefonun hafızasından çok ekrandan sorun yaşayabileceğini düşünüyorum (alt bar yüzünden 4.1 inc gibi oluyor ve çözünürlük düşük).. İlla 5-6 tane büyük oyun olmalı diyorsanız telefonda bu telefonu almamalı yada root yapmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 28 Eylül 2013; 20:02:16 >
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Şuan ben bakıyorum internete kablolar dediğim gibi ec(801-700-600) var ec450 yok malesef sony müşteri hizmetleri ile konuştum dedim eğer satışı mevcutsa alayım diye aksesuar satışı olmaz yedek parça için bir yerin ismini verdi o adam başka bir şey dedi iyice saçmaladılar internetten ep800 şarj cihazı alayım yanında 450 gelir diye düşündüm şuan yanında 700 ü veriyorlar durum kötüleşti nereden ec450 kablo bulabilirim bilginiz varmı
  • quote:

quote:

Selamlar...

tepki görmenizin sebebi ilk mesajda keskin ifadeler kullanmanızdan.sorun yok yani...

hafıza konusunda, haklı olduğunuz noktalar var.ancak çok küçümsemişsiniz.real racing 3 ve 50ye yakın programla kullanıyorum telefonu gram kasılma yok.ekran boyutu da benim için ideal...

telefon almak kişisel bir karardır kullanıma göre hangi modeli alacağınız şekillenir.mesela ben hem şarjı iyi giden, hem ele avuca sığacak ama ufacık kalmayacak, hem de performanslı bir telefon istediğim için xperia L aldım. 16 GB kartım var, root yapmadım ama real racing 3, route 66 (bakın, navigasyonum var, üstelik tek poi dosyası 50MB civarında, harita dosyalarını saymıyorum bile) ve birçok programla kullanabiliyorum...

Eğer 5 tane 5 gblık oyun kurmak istiyorsanız, başka telefon bakacaksınız.çünkü bu telefon, insanın zihni ve akli dengesinin kaldırabileceği kadar oyunu kaldırabilecek düzeyde...kullanan biri olarak, savunmak için söylemiyorum.sorun, eksilerini de sayarım.saydım da...

bazen de türk insanının 2. özelliğini hatırlamak gerek. Daha iyisi elindeyse, geri kalanları karalamak bizim türklerde 1 numaradır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 77kadir77

Şuan ben bakıyorum internete kablolar dediğim gibi ec(801-700-600) var ec450 yok malesef sony müşteri hizmetleri ile konuştum dedim eğer satışı mevcutsa alayım diye aksesuar satışı olmaz yedek parça için bir yerin ismini verdi o adam başka bir şey dedi iyice saçmaladılar internetten ep800 şarj cihazı alayım yanında 450 gelir diye düşündüm şuan yanında 700 ü veriyorlar durum kötüleşti nereden ec450 kablo bulabilirim bilginiz varmı

http://www.mobilcadde.com/sony-ericsson-orjinal-micro-usb-data-kablosu-6548
    http://www.mobilcadde.com/sony-orjinal-ep880-ev-sarj-aleti-10243

Bu firma ep800ün bu telefonla uyumlu olduğunu söylüyor. alttaki bilgisine bakarsanız. Birde arkadaşlarım birbirinin şarj aletiyle telefonlarını şarj ediyorlar bir sorun yaşadıklarını göremedim :) Fakat uyumlu almanızda fayda var. Bunun dışında oturdugunuz yerdeki telefonculara bakmanızı öneririm internette maalesef bende bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 28 Eylül 2013; 20:50:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

quote:

Selamlar...

tepki görmenizin sebebi ilk mesajda keskin ifadeler kullanmanızdan.sorun yok yani...

hafıza konusunda, haklı olduğunuz noktalar var.ancak çok küçümsemişsiniz.real racing 3 ve 50ye yakın programla kullanıyorum telefonu gram kasılma yok.ekran boyutu da benim için ideal...

telefon almak kişisel bir karardır kullanıma göre hangi modeli alacağınız şekillenir.mesela ben hem şarjı iyi giden, hem ele avuca sığacak ama ufacık kalmayacak, hem de performanslı bir telefon istediğim için xperia L aldım. 16 GB kartım var, root yapmadım ama real racing 3, route 66 (bakın, navigasyonum var, üstelik tek poi dosyası 50MB civarında, harita dosyalarını saymıyorum bile) ve birçok programla kullanabiliyorum...

Eğer 5 tane 5 gblık oyun kurmak istiyorsanız, başka telefon bakacaksınız.çünkü bu telefon, insanın zihni ve akli dengesinin kaldırabileceği kadar oyunu kaldırabilecek düzeyde...kullanan biri olarak, savunmak için söylemiyorum.sorun, eksilerini de sayarım.saydım da...

bazen de türk insanının 2. özelliğini hatırlamak gerek. Daha iyisi elindeyse, geri kalanları karalamak bizim türklerde 1 numaradır :)

yok ben karalamak için yazmamıştım yanlış anlaşıldım sanırım ya da ben yanlış kelimeleri seçmiş de olabilirim. birine almak için araştırdık ve hafızası yüzünden vazgeçtik o yönde bi yorum yapmak istemiştim. yoksa ben de bi kaç ay öncesine kadar dandik bi nokia kullanıyodum. hatta telefona o kadar anlam yükleyenlere de -statü göstergesi olarak kullanmak gibi- şiddetle karşı çıkıyorum ve anlamsız buluyorum.

takdir ettim o zaman, dediğim gibi.2 adet büyük oyunu ve birçok programı barındıracak hafızası bence mevcut.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

Rehbere girdiginde zil sesini degiştirmek istedigin kişinin üstüne tıkla orada ayarlar var (kalem şeklinde işaret) girdiginde zil sesi atama ayarı var (hepsinde varsayılan olarak ayarlı onu değiştirmelisiniz), denemedim ama değiştiriliyor sanırım.

Orada sadece varsayılan mp3 ile telefonun kendi zil sesleri var. İkinci bir mp3ü zil sesi yapmak istediğimde olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_tech

quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

Orada sadece varsayılan mp3 ile telefonun kendi zil sesleri var. İkinci bir mp3ü zil sesi yapmak istediğimde olmuyor.

emin olmadan kesin yargıya ulaşmayın :)

şimdi baktım, rehbere girip düzenlemek istediğiniz kişiye gelip, sol üstteki düzenleme tuşuna basın.alt tarafa gelin zil sesi menüsünü açın ve sol üst köşedeki nota/müzik simgesine basın ve müziğinizi seçin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

takdir ettim o zaman, dediğim gibi.2 adet büyük oyunu ve birçok programı barındıracak hafızası bence mevcut.:)

+ hoparlar fotoğraf ve ekran kalitesi s3'ten bile iyi...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.