Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa2936

ARKADAŞLAR TELEFONUMU ÇALDIRDIM BTK NIN 0312 294 94 94 NOLU TELEFONUNA İHBARDA BULUNDUM BAŞKA NE YAPAYIM KARAKOLA FALAN MI GİDEYİM

Karakola da başvurun.imeisini de bildirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonun kendi hafızası şurda dahili hafıza şu gibi görebiliyormuyuz? birde toplam hafıza 8 gb olduğuna göre kendi hafızası 1.6 gb olduğuna göre geri kalan 6.4 gb nasıl ayrılıyor ve nerde? yani bunlara nasıl ulaşabiliriz ve görebilir düzenlenebilirse düzenleyebiliriz? veya gerekirse işte işlem yapmak demek istiyorum.

birde cpuz programı ile baktığımda total ram 785 mb diyor 1 gb değilmi?
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Savcılığa yönlendirdiler savcılığa başvurdum ama bilmiyorum gelir mi imei herşeyi bildirdim inşallah gelir dün bir ay olmuştu kaybettik bence çalındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2936 -- 26 Eylül 2013; 11:02:05 >
  • telefonun hafızası 8gb ama bilgisayardan bakılınca 4,01gb disk geliyor sadece. nereye gitti kalan 4gb anlamak mümkün değil... bence bu telefon 8 deil 4gb sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

arkadaşlar telefonun kendi hafızası şurda dahili hafıza şu gibi görebiliyormuyuz? birde toplam hafıza 8 gb olduğuna göre kendi hafızası 1.6 gb olduğuna göre geri kalan 6.4 gb nasıl ayrılıyor ve nerde? yani bunlara nasıl ulaşabiliriz ve görebilir düzenlenebilirse düzenleyebiliriz? veya gerekirse işte işlem yapmak demek istiyorum.

Ayarlar > depolama kısmından detsyları görürsünüz.ufak boyutlu olan dahili hafıza 1 daha büyük boyutlu olan dahili hafıza 2 şeklinde.programları bu iki hafıza arası geçirebiliyoruz, bunun için de uygulamalar kısmına girip dilediğiniz programı seçin.eğer hafıza kartına taşıma tuşu aktifse diğer hafızaya geçer.ram 1 gb olsa da, belli bir kısmı sistem için ayrılmış.bu yüzden düşük gösterir programlar bu değeri.sizin gördüğünüz değer, kendi kurduğunuz uygulamaları çalıştırabileceğiniz ram alanıdır.
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

Savcılığa yönlendirdiler savcılığa başvurdum ama bilmiyorum gelir mi imei herşeyi bildirdim inşallah gelir dün bir ay olmuştu kaybettik bence çalındı.

Savcılık onu takibe gönderecek.imei numarasına sahip telefon açılınca konum tespiti ya da takılan hattın tespiti yapılacak.

Umarım üstüne düşerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

arkadaşlar telefonun kendi hafızası şurda dahili hafıza şu gibi görebiliyormuyuz? birde toplam hafıza 8 gb olduğuna göre kendi hafızası 1.6 gb olduğuna göre geri kalan 6.4 gb nasıl ayrılıyor ve nerde? yani bunlara nasıl ulaşabiliriz ve görebilir düzenlenebilirse düzenleyebiliriz? veya gerekirse işte işlem yapmak demek istiyorum.

Ayarlar > depolama kısmından detsyları görürsünüz.ufak boyutlu olan dahili hafıza 1 daha büyük boyutlu olan dahili hafıza 2 şeklinde.programları bu iki hafıza arası geçirebiliyoruz, bunun için de uygulamalar kısmına girip dilediğiniz programı seçin.eğer hafıza kartına taşıma tuşu aktifse diğer hafızaya geçer.ram 1 gb olsa da, belli bir kısmı sistem için ayrılmış.bu yüzden düşük gösterir programlar bu değeri.sizin gördüğünüz değer, kendi kurduğunuz uygulamaları çalıştırabileceğiniz ram alanıdır.
    .

iyide niye sadece 4gb ı kullanabiliyoruz. oysa tanıtımlarda 5.5 gb kullanıcı kullanabiliyor diyor. hem dediğim gibi bu 8 gb ın tam olarak dağılımı nasıl ve yeri nerde nasıl ulaşıyoruz? bahsetmişsiniz ama yeterince açık değil. saolun.

• arkadaşlar internet'ten film izleyemiyorum. online film izle vs gibi sitelerde play tuşuna basıyorum ama açılmıyor bu konu hakkında bir bilginiz var'mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

arkadaşlar internet'ten film izleyemiyorum. online film izle vs gibi sitelerde play tuşuna basıyorum ama açılmıyor bu konu hakkında bir bilginiz var'mı ?

Film izlemek için bunu dene bende var süper de izleniyor https://play.google.com/store/apps/details?id=com.filmizle.hd&hl=tr
  • mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Sana 4 gb hafıza yetmiyormu kardeşim telefona film indircek halin yok bendede ole telefonla alakalı
  • quote:

quote:

quote:

.

iyide niye sadece 4gb ı kullanabiliyoruz. oysa tanıtımlarda 5.5 gb kullanıcı kullanabiliyor diyor. hem dediğim gibi bu 8 gb ın tam olarak dağılımı nasıl ve yeri nerde nasıl ulaşıyoruz? bahsetmişsiniz ama yeterince açık değil. saolun.

Şöyle açıklayayım, daha önce de açıkladığım gibi.

1,57 ve 4,01 gb'lık iki adet dahili hafızamız var. Toplamıbsizin dediğiniz rakama denk gelmiyor mu? Bu iki hafızayı da kullanabiliyoruz.daha önce de açıklamıştım.geri kalan kısmı, cihaz kendi için ayırmıştır.Ayrılan kısmı kendiniz için alamazsınız, kontrol edemezsiniz.root ile bir nebze erişim sağlayabilirsiniz ama yine de tavsiye edilmez.

Araştırma yapmadan soru soruyorsunuz, sonra açıklayıcı değil diyorsunuz.Her telefonda sistem kendi için belli bir boyutta ram ve bellek ayırır.tıpkı windows kurarken ayrılan kısım gibi.

• Arkadaşlar telefonu rootladım emin olmak için ise ''Root checker Basic'' den kontrol ettim.Şimdi telefon hafızası doldu ordaki oyunları sd card'a yüklemek istiyorum nasıl yapıcagım ? 16 gb SD card var
  • arkadaşlar telefonumdaki bir resmi duvar kağıdı yapmaya çalışıyorum. fakat illa kırp diyor resmi telefon. resmi kırpmadan duvar kağıdı yapmıyor. birde sony'nin kendi orjinal duvar kağıdı gitti :S onu nerden bulabilirim ..
  • sorun 2.

clearaudio+ kapalıyken açılan tam aşağısındaki ses geliştirme sekmesi çalışmıyor. "ses efektleri şuan kullanılamıyor" diye bir hata veriyor.. bu hatayı başka alan varmı? nasıl çözebiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

sorun 2.

clearaudio+ kapalıyken açılan tam aşağısındaki ses geliştirme sekmesi çalışmıyor. "ses efektleri şuan kullanılamıyor" diye bir hata veriyor.. bu hatayı başka alan varmı? nasıl çözebiliriz..

Ben ınu kullandım bir süre.clear audio kapalıydı ve aktif oluyordu.girip ayar yapıyordum.

Sürümü tekrar yüklemeden önce, uygulamalara girip, walkmani bulup uygulama verilerini temizleyin.baktınız olmadı, pc companionla tekrar aynı sürümü basın gitsin.

• quote:

quote:

sorun 2.

Ben ınu kullandım bir süre.clear audio kapalıydı ve aktif oluyordu.girip ayar yapıyordum.

Sürümü tekrar yüklemeden önce, uygulamalara girip, walkmani bulup uygulama verilerini temizleyin.baktınız olmadı, pc companionla tekrar aynı sürümü basın gitsin.

uygulamalarda walkman yok malesef. pc companionla aynı sürümü yüklersem tüm veriler gidecek.. allahım yarabbimm..... playerpro kullanıyorum buna gerek varmı sence hacı bi anlatsana hangisi daha kaliteli. clearaudio+ mı yoksa ses efektlerimi. yoksa playerpro ve dsp'si ile devammı edeyim..

• quote:

quote:

quote:

sorun 2.

uygulamalarda walkman yok malesef. pc companionla aynı sürümü yüklersem tüm veriler gidecek.. allahım yarabbimm..... playerpro kullanıyorum buna gerek varmı sence hacı bi anlatsana hangisi daha kaliteli. clearaudio+ mı yoksa ses efektlerimi. yoksa playerpro ve dsp'si ile devammı edeyim..

Clear audio kapalıyken düzgşn bi eq ayarıyla her türlü düzgün performans verir.bence playerpro + dsp pack yeterli. Dsp packin verdiği eq ayarları herşey için mükemmel.Bassı ekstradan açabilme özelliği de cabası...

• quote:

quote:

quote:

quote:

sorun 2.

Clear audio kapalıyken düzgşn bi eq ayarıyla her türlü düzgün performans verir.bence playerpro + dsp pack yeterli. Dsp packin verdiği eq ayarları herşey için mükemmel.Bassı ekstradan açabilme özelliği de cabası...

playerpro + dsp harbiden en iyisi.. poweramp dahil tüm herşeyi denedim. playerpro bir adım önde gibi sanki.. sony'nin kulaklıkları çok rezil ama yeni bir kulakiçi almak lazım. exp50lp alacam galiba. nt de 39lıra

• arkadaşlar ben adobe flash player buldum. android 4 için diyordu ve altında bir sürü afp sürümü vardı. sanırım 11 sürümlerinden biri. indirdim ama yüklemedim. yüklesem sizce faydasımı olur zararımı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

yarın bu telefondan alıcam sanırım, film falan izletir mi bu alet ? ılk smartphone um olcak

film izlemek için alacaksan bu telefonun film izleme süresi kısaymış şarjı dibine vurduruyormuşhttp://blog.gsmarena.com/category/battery-tests/ bu sayfayı incelersen ne dediğimi anlarsın
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.