Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bunu en bariz şöyle test ettim normal prizE takınca Max 5 gün gösteriyor, korumalı prizde şarj edince 14 güne kadar çıkıyor. Yani çok ilginç bir şey, ancak tespit doğru hocam şaşırıyorum bende bu farka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 29 Aralık 2013; 2:05:56 >
  • Çok kolay gerçekten 4.1e dönmek.elimden geldiğince yardımcı olurum.zaten önceki mesajlarda da anlattım.
  • Armageddon41 A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. dediğiniz gibi yaptım sorunsuz çalışıyor
  • Hocam bende sony marka sağlam bir kulaklık var ama ses telefondan az geliyor sebebi ne olabilir kulaklık resminide atayım
  • Sosyal medya paketi yaptım twitter facebook sınırsız ve 20 mb net paketi var ben twitter facebook kullanıyorum ama onların dışında bişeyler interneti yiyor arka plan verilerini sınırla dedim hala bi yerlerden yiyor ben anlamadım o 20 mb olan hakkımda bitti ben napacagım başka çözüm?
  • bu arada ben nerde gördüm hatırlamıyorum ama yanıldığımı sanmıyorum, s4 mini 899 ya düşmüş. yada yanılıyorsamda gold da 979 tl. bizimkinin fiyatının ise düştüğünü hiç görmedim. yakında eşitlencek gibi :)

seçimimiz iyi doğruda birde ufak tefek sorunlar olmasa..
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    sağolasın önceki konularada yine araştırma yaparım , finallerden sonraya attım şimdilik

fabrika ayarlarına dönünce telefon kendine geldi önceden 200 mb civarı hafıza kaldığı için sıkıntı yaşıyordum uygulamaları kaldırsam da kalıntılardan dolayı sıkıntı devam ediyordu şimdi telefonda bende rahatladım
  • Telefonu almayı düşünenler varsa almasın paranıza yazık.allah belasını versin onca para ver paranla rezil ol.4.2.2 ile birçok yazılım hatası geldi hepsşni kabullendik ama ekran ışığı titremesi al duvara çarp dedirtiyor.bi dahada sonye bulaşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Benim bildiğim pc kapandıktan sonra elektrik kesilmesinden telefon sarj olmaz.

o notebooklar için öyle yeni anakartlarda usb güç vermeye devam ediyor... hatta 2005 anakartlarda böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayazaki

Telefonu almayı düşünenler varsa almasın paranıza yazık.allah belasını versin onca para ver paranla rezil ol.4.2.2 ile birçok yazılım hatası geldi hepsşni kabullendik ama ekran ışığı titremesi al duvara çarp dedirtiyor.bi dahada sonye bulaşmam

Ekran ışığı titremesi sikayetinden kimse yorumda bulunmadı şuana kadar senin telefonunda olan bir arza muhtemeleden yazılımdan kaynaklı bırsey degıl herseyı sony'e mal etmek doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddon41 -- 29 Aralık 2013; 11:18:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armageddon41

quote:

Orijinalden alıntı: kayazaki

Telefonu almayı düşünenler varsa almasın paranıza yazık.allah belasını versin onca para ver paranla rezil ol.4.2.2 ile birçok yazılım hatası geldi hepsşni kabullendik ama ekran ışığı titremesi al duvara çarp dedirtiyor.bi dahada sonye bulaşmam

Ekran ışığı titremesi sikayetinden kimse yorumda bulunmadı şuana kadar senin telefonunda olan bir arza muhtemeleden yazılımdan kaynaklı bırsey degıl herseyı sony'e mal etmek doğru değil.

Bendede var aynı sorun ama ekran işigını en aza indirince fark ediliyor iki gündür ekran işiği tam actim sorun yok gibi ama ben şarj için ekran işiğini kapali kullanıyordum

• Bende öyle bir sorun yok ekran mükemmel çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan akoglu

Bende öyle bir sorun yok ekran mükemmel çalışıyor

Ekran işiğini tam kapatip 1 saat kullanir misiniz
  • Tamam deneyeceğim
  • Bende böyle bir sony kulaklık var xl de ses az çıkıyor
    Bunun bir çözümü varmı arkadaşlar
  • Ha bide google Chrome den google.com a girip arama çubuğu na tıklanınca telefon Reset atıyor buda yazılım sal bi sıkıntı gibi
  • Chrome güncelmi ?
  • Ben Telefonla herşeyi yapıyorum google chromede arama cubugunda cırıt atıyorum hıc reset falan atmadı yazılımsal sorun olsa herkeste olması lazım telefondan telefona degısıyor heralde sorunlar anlam veremıyorum neden olduguna. heralde telefonun hafıza dolulugunada baglı bazı sorunlar
  • Ekran titriyor çok kötü. Yüksek çözünürlükte de oldu
  • zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Hocam ışık titremesi falan yok durduk yere sorun mu üretiyorsunuz anlamadım valla ben.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.