Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık için 65 TL ye çıkabilirseniz çok iyi olur Sennheiser CX 200 tavsiye ederim. Vatan veya Elmasepeti'ne bakabilirsiniz.
  • Furkan akoglu F kullanıcısına yanıt
    Memnun kalırsınız basslardan falan. :) Aldığınızda yazarsanız konuya iyi olur hocam. Alacak olanlar okurlar.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    2/3gün içinde alır test eder yazarım ucuz ve kaliteli mallar tam bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mclaren34

Konuyu çok çok yordum ancak umuyorum ki son olacak.Telefon alırken daha kararlıydım çok enteresan.3 Kulaklık arasında kaldım Creative EP630 - Sony MDR-EX50 ve Sennheiser MC 375 3 ü arasından hangisinden daha iyi performans alırım? Teşekkürler.

aynı seçenekleri bende sordum vatan Computerda bende extra pionner de vardı çok kararlı bir şekilde Sennheiser MX375 dediler :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: blonges

Beyler benim telefonda telefonun kendi kulaklığı takılıyken small appden youtube acarsam ve ekranı kapatırsam sarkı bittikten sonra telefon reset atıyor anlatabildim mi bilmiyorum ama nedeni nedir sizce ? Baska kulaklık denemedim elimde olmadığı için

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: mclaren34

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

http://www.teknosa.com/urunler/110260824/sony-mdrex10lppiae-kulaklik

Renk seçenekleri mevcut.

Hocam yorumları inceledim pek tatmin olamadım.Bu ürünün bir tık üst performansı olarak bildiğiniz bir model varmı 45 Tl'lere çıkabilirim.

http://www.teknosa.com/urunler/110261613/philips-she3595pk00-pembe-mikrofonlu-kulakici-kula

bu var 39 tl. mikrofonlu.

• Arkadaşlar bu telefonu alalı 2 hafta oldu yaklaşık ama şöyle bir şey var. Google play de uygulama aratamıyorum yani yazıyı yazıyorum ama enter tuşuna basmama rağmen bir şey olmuyor.Anlamadım tam olarak sorunu enter tuşu mu çalışmıyor acaba ne yapaıcam böyle ?

Arkadaşlar birde şuan telefon 4.1.2 de sizce 4.2.2 ye geçmeli miyim ve sorun bununla alakalı mıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excelebi12 -- 26 Aralık 2013; 0:39:58 >
  • Telefonunuza bi fabrika ayarı çekerseniz ve sonucu yazarsanız takipteyim.ya da önce uygulamalar kısmından Google Play Store uygulamasının Verilerini Temizlerseniz, sorun hallolacaktır.

4.2ye geçmenizi tavsiye etmiyorum.Önceki sayfaları karıştırırsanız sorunlu olduğunu göreceksiniz.Bekleyin, başka güncellemeler gelecek...

• Bu arada kulaklık için tavsiyem..
    LG G2nin kutusundan çıkan Quadbeats 2lerden bulabiliyorsanız...Kulaklık efsane.

• evet arkadaşlar dün itibariyle ankara teleservise kamera ışığı sorunundan dolayı vermiş olduğum telefonum yenisi ile değiştirilmiş.bu telefon bana xperia neo ile beraber değişip gelen 4. telefon ve garantisi daha bitmedi .daha önce ilk olarak xperia neo vardı arızalandı servis xperia j ile değiştirdi ben istemedim daha sonra XL gönderdiler.oda kamera flaşı yanmadığı için tekrar değişime uğradı.gerçi telefonla ulaşmak biraz sıkıntılı oluyo servise ama artık benim şansımamı bilmiyorum servis bayağı ilgilendi benim telefonlarımla .bence telefonu arızalı olan arkadaşlar önce ankara teleservise göndersinler.sağolsunlar ilgileniyorlar sorunlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merter2006

evet arkadaşlar dün itibariyle ankara teleservise kamera ışığı sorunundan dolayı vermiş olduğum telefonum yenisi ile değiştirilmiş.bu telefon bana xperia neo ile beraber değişip gelen 4. telefon ve garantisi daha bitmedi .daha önce ilk olarak xperia neo vardı arızalandı servis xperia j ile değiştirdi ben istemedim daha sonra XL gönderdiler.oda kamera flaşı yanmadığı için tekrar değişime uğradı.gerçi telefonla ulaşmak biraz sıkıntılı oluyo servise ama artık benim şansımamı bilmiyorum servis bayağı ilgilendi benim telefonlarımla .bence telefonu arızalı olan arkadaşlar önce ankara teleservise göndersinler.sağolsunlar ilgileniyorlar sorunlarla.

iyiymiş. hayırlı olsun. benimde kamerada ışığı filtrelemede sorun var. ışık ışık olmaktan çıkıyor yanan ışın demeti gibi bi hallere giriyor. veya yoğun ışık yansımalarında da aynı. ama gece ışığı falan değil en çok güneş ışığı ve mesela evin içine girdi onun yansıdığı yeri çekmeye çalıştığımda ve daha çok dik değilde yatay açılarda daha belirgin. hatamı değilmi bir türlü karar da veremedik burdaki arkadaşlarlada değerlendirdik. resim de verdim yukarlarda. ama bence hata. çünkü resimlikten çıkıyor ışığın kameraya yansıma durumları değil yani. yazılımdan mı acaba diyordum ama bir çok sürüm denedim pek farketmiyor. büyük ihtimalle lenste bir şey var. bazan lensi silince düzelir gibi oluyor sonradan artarak yeniden ortaya çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

quote:

Orijinalden alıntı: merter2006

evet arkadaşlar dün itibariyle ankara teleservise kamera ışığı sorunundan dolayı vermiş olduğum telefonum yenisi ile değiştirilmiş.bu telefon bana xperia neo ile beraber değişip gelen 4. telefon ve garantisi daha bitmedi .daha önce ilk olarak xperia neo vardı arızalandı servis xperia j ile değiştirdi ben istemedim daha sonra XL gönderdiler.oda kamera flaşı yanmadığı için tekrar değişime uğradı.gerçi telefonla ulaşmak biraz sıkıntılı oluyo servise ama artık benim şansımamı bilmiyorum servis bayağı ilgilendi benim telefonlarımla .bence telefonu arızalı olan arkadaşlar önce ankara teleservise göndersinler.sağolsunlar ilgileniyorlar sorunlarla.

iyiymiş. hayırlı olsun. benimde kamerada ışığı filtrelemede sorun var. ışık ışık olmaktan çıkıyor yanan ışın demeti gibi bi hallere giriyor. veya yoğun ışık yansımalarında da aynı. ama gece ışığı falan değil en çok güneş ışığı ve mesela evin içine girdi onun yansıdığı yeri çekmeye çalıştığımda ve daha çok dik değilde yatay açılarda daha belirgin. hatamı değilmi bir türlü karar da veremedik burdaki arkadaşlarlada değerlendirdik. resim de verdim yukarlarda. ama bence hata. çünkü resimlikten çıkıyor ışığın kameraya yansıma durumları değil yani. yazılımdan mı acaba diyordum ama bir çok sürüm denedim pek farketmiyor. büyük ihtimalle lenste bir şey var. bazan lensi silince düzelir gibi oluyor sonradan artarak yeniden ortaya çıkıyor.

abi istersen bi şansını dene dicem serviste ama bi 20-25 gün telefonsuz kalırsın bide sorunun çözülüp çözülemeyeceği belli değil benimki donanımsal olduğu için değişti seninkine ne derler bilemem.ben kamera ışığına ilave olarak şebeke , ekran dokunmatik zayıflığı gibi bişeyler eklemiştim.

• beyler xda.forum sitesinden aldığım bilgilere göre diğer ülkeler 4.3 geçmiş ve güncelleme yayınlanmış buda resmi

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencebayhacker

beyler xda.forum sitesinden aldığım bilgilere göre diğer ülkeler 4.3 geçmiş ve güncelleme yayınlanmış buda resmi

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC

Sevindirici bir olay yakında bizede gelecektir ozaman aman aman fazla acele edıp hatalı yapmasınlar guncellemeyı beklerız biz. Fakat ben şimdi tarayıcıda yazan adrese baktım 4.2.2 güncellemesi gösteriyor yanlşın olmasın? Photoshopmuş xda forumuna baktım kandırmış yayınlayan kullanıcı herkesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddon41 -- 26 Aralık 2013; 12:06:28 >

• vay g.vat vay atlattı bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencebayhacker

vay g.vat vay atlattı bizi

Takma Kafana evet 15.3.A.1 Güncelleştirmesi gelecek 4.3 mü olur yoksa 4.2 düzeltmeleri mi olur bilemem ama büyük bir güncelleştirme olacağı ortada 4.3 olabilir belki.
  • 2 gün önce bende C21015 serisi beyaz olan modelini satın aldım. Şuan güncelleme olarak 4.2.2 ye geçtim. Telefonda bir takılma, programdan atma, kasma, kamerasında, vs şuan için bir sorun yok ama bataryayı bildiğiniz sömürüyor. Sabah 07:00 da şarj dan çıkardım şuanda batarya %56 da. Mobil şebeke açık, arka plan uygulamaları kısıtlı, ekran kapalı iken mobil veri devre dışı özelliği aktif. Bunlara rağmen V8 motorunun harcadığı benzin gibi buda şarjı bitiriyor.

Bu konuda benim gibi muzdarip olan arkadaşlar dan çözüm bulan varmı? Bir de kılıf ne önerirsiniz.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    Stamina modu açıkmı dostum çok farketmesede yardımcı oluyor.

• FoxPark kullanıcısına yanıt
    Mobil veri arka planda da olsa internet akısı yaptığından sarjı yiyor olabilir mobil veriyi kapatıp öyle deneyin birde stamina ve düşük pil modunuda aktif edin.
  • Oyle de denedim ama hala aynı. Butun tasarruf modları etkin

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.