Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shadoka bende sony forumlarına baktım böyle bir güncelleme yazıyor ama bi daha diğer sorunlarımızı bitiremedik
  • Haklısınız ama elçiye zeval olmaz. En azından yeni sürümle birlikte, Sony'nin bizi bu sorunlarla bırakmacağını da düşünebiliriz.
  • Beyler buyuk ihtimal 4.3 gelecek ama kim bilir kac aydan gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir ihtimal 4.3 ancak henüz sonu 27 ile biten güncelleme gelmedi bu guncellemenın gec gelecegını dusunuyorum
  • Armageddon41 A kullanıcısına yanıt
    Bence en geç 1-2 aya gelir. Bu arada 27 kodlu sürüm bir an önce gelsede 4.2'deki sorunlardan kurtulsak. Şuan beni rahatsız eden en büyük sorun SCN Auto.
  • 4.3 ü boşverin stabil ve donanımı sömürmeyen android lazım o da en iyi seçenek kitakat gelmeli
  • Arkadaşlar telefonu kapatıp açtığınızda sizinde klasörlerinizin içindeki uygulamalar dışarı çıkıyor mu ?
    Her kapatıp açışımda uygulamaları tekrar klasörlemek zorunda kalıyorum
    4.2 ye geçtiğimden beri böyle
  • Arkadaşlar telefonda multitasking yok mu bana mı öyle geliyor? Zira facebook açıkken whatsapp dönüyorum geri facebook tıkladığımda sanki program yeniden açılıyormuş gibi oluyor. Ya programdan kaynaklı ya da multitasking çalışmıyor.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Facebook kendini yeniliyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Bu açıdan bakmadım hocam direk telefonu suçladım.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Facebook anasayfa sürekli güncel olduğu için sayfa yenilme yapıyor uygulama..

• Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Arkaplanda oyun acık oldugunda face gırdıgımde sonra oyuna gırdıgımde yenıden baslıyo oyundamı kendını yenılıyo hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahlaki Adam -- 24 Aralık 2013; 14:52:09 >
  • Çılgın Hırsız 2 yüklediğimde aynısı oluyordu tam olarak.
  • Facebook 90 mb ram yiyor durdursam yine açılıyor.. Hiç kullanmadığım için kaldırmak istiyorum o da olmuyor root harici kaldırmanın yolu var mı

Edit : real racing 3 sarjda oynuyorum internetten fizy şarkı açık wazzup açık tekrar açılma yok ama minion rush facebook yaparsam programlar tekrar başlatılıyor sorun Facebook uygulamasında gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 24 Aralık 2013; 16:42:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sundaay

Arkadaşlar telefonu kapatıp açtığınızda sizinde klasörlerinizin içindeki uygulamalar dışarı çıkıyor mu ?
    Her kapatıp açışımda uygulamaları tekrar klasörlemek zorunda kalıyorum
    4.2 ye geçtiğimden beri böyle

Dahili hafızaya taşınan uygulamaları sona atıyor, yapılan sıralama değişiyor.Sinir bozucu...

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Arkadaşlar telefonda multitasking yok mu bana mı öyle geliyor? Zira facebook açıkken whatsapp dönüyorum geri facebook tıkladığımda sanki program yeniden açılıyormuş gibi oluyor. Ya programdan kaynaklı ya da multitasking çalışmıyor.

naber. ne oldu benim kamera ışık yayılması sorununu sordunmu?

ya şu anda 4.1 orta sürümdeyim. demin aldığım yere sordum elimizde xperia L yok dediler. ama isterseniz gönderebiliriz servise dediler. bende sorun olup olmadığı konusunda emin olmadan göndermek istemiyorum bunun içinde başka xl olmalı ve onla karşılaştırıp görmem lazım dedim. başka yerlerde vardır oralarda karşılaştırabilirsiniz dediler.sonra teknosaya gittim xl orda da yoktu. resimde gerçekliğine hayran kaldığım htc desire x ile sony xperia sp ile karşılaştırdım. desire x benimkinden daha çok dağıttı ışığı:) sp ise hemen hemen aynı gibiydi öyle ise sorun olma ihtimali zayıflıyor diye düşündüm.

demin kamera lensini kazağımla sildim. az önce çoban yıldızı gibi upuzun ışın yayan karşımdaki televizyonum bu sefer hiç ışın yaymıyordu. akkor lambaya tuttum yine yayılma nerdeyse hiç yok gibiydi. arkadaş bu ne biçim iştir ya. ilk kolonyalı mnedille silmiştim ben tüm telefonu tabi lenside zaten ondan sonra başladı gibi sorun. ee lens toz kir falan topluyorda ondanmı böyle yansıtıyor ışığı. e her çekimden önce lensimi silelim yani? anlamadım gitti? lenstenmi yazılımdanmı, yoksa dediğim gibi lensin kirlenmesinden falanmı bu sorun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 24 Aralık 2013; 19:01:31 >

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Cevap gelmedi henüz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

b2b Teleservice sayfasında tamir bilgilerinde şu yazıyor TELEFONUNUZA GUNCEL YAZILIM(SOFTWARE) YUKLENMISTIR

Genel Kontrol Yapilmistir.

CIHAZINIZIN TAMIR SURECI BASARI ILE SONUCLANMISITR.

Bataryanizi tam sarj etmeden kullanmayiniz
    Şimdi gidip telefonu alabilir miyim servisten? Adamlar açıp telefonunuz hazır gelip alabilirsiniz bile demiyorlar!

sabah telefonu almaya gittim ankara teleservice e...
    telefonu aldım açtım ama arıza aynen devam ediyor!
    kilitlenme ve reset..!!!
    Kıza dedim bu arıza devam ediyor diye boş gözlerle bana bakarak telefonu istedi...elinde sürekli reset atan telefonla içeri girdi 5 dakika sonra geri geldi ve inanılmaz birşey ama biz bir probleme rastlamadık beyefendi dedi!!!!
    Şok oldum resmen!!!Bu ne pişkinliktir bu ne aymazlıktır inanamadım!!!
    işin ilginci telefon o andan itibaren bütün uğraşlarıma rağmen orda bulunduğum 10 dakika süresince hiçbir sorun çıkarmadı!!!Acelem olduğu için de çıkmak zorunda kaldım!!!ve çıktım araba ile uzaklaştıktan sonra telefon kilitlenmeye ve reset atmaya başladı!!!
    Çıldırdım resmen!!!
    Bunlar nasıl adam nasıl servis anlamak mümkün değil!!!!!

• Hocam ayarlar > uygulamalardan facebook'u bulup devre dışı bırakmalısınız.Menüden de kalkacak, artık açılmayacak ta.

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Tekrar verin.Bırakmayın peşlerini.2.defa vereceksiniz muhtemelen.3.den sonra sıfırı ile değiştirmek ya da ücret iadesi yapmak zorundalar.İşin peşini bırakırsanız ordaki kızlar bön bön bakıyor.Üstünde durun.Sinirli bi insan olursanız hallederler yoksa bi format, iki ıslak mendil temizliği cihaz geri iade ediliyor.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.