Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Leens temizliğinde ıslak mendil kullanılmaz.Alkollü ise, alkol uçucu tepkime gösterirken buhar oluşturur siz görmeseniz de.Her türlğ ıslak mendil alkolsüz de olsa her cins lenste buğu oluşturur.Lens temizliği için büyük makinalarda tissue paper kullanılır.

Bence siz bu konuya biraz ciddi bakıyorsunuz.Kafanıza takılmış gibi.İsterseniz başka bir xl ile karşılaştırın.Eğer devam ediyorsa ve aynı şekilde başka sürümlerde de bu devam ediyorsa donanımsal sıkıntı tespit ettiğinizi teleservice e bildirin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

Leens temizliğinde ıslak mendil kullanılmaz.Alkollü ise, alkol uçucu tepkime gösterirken buhar oluşturur siz görmeseniz de.Her türlğ ıslak mendil alkolsüz de olsa her cins lenste buğu oluşturur.Lens temizliği için büyük makinalarda tissue paper kullanılır.

Bence siz bu konuya biraz ciddi bakıyorsunuz.Kafanıza takılmış gibi.İsterseniz başka bir xl ile karşılaştırın.Eğer devam ediyorsa ve aynı şekilde başka sürümlerde de bu devam ediyorsa donanımsal sıkıntı tespit ettiğinizi teleservice e bildirin bence.

ya işte karda resim çekerken farkettim ilk. sanırım o gün ıslak mendille silmiştim. kar yağarken çektiğim arkadaş adeta resmin arabı gibi olmuştu yani beyaz suliyet şeklinde idi. büyük ihtimalle kirler v.s yapıştı lense ve buğlandı lens. ondan öyle çekti. daha öncede lensi silince biraz düzeliyordu. sonradan lensi inceledim. özellikle tam kenar çekimlerde yani eğik açılarda oluyor ya bu ışık yayılması. tamda lens tede kenarlarda kir vardı. bu sefer suya batırılmış kağıt havlu ile lensi temizledim. deminde tv ye doğru tuttuğumda tv kutup yıldızı gibi aşağı ve yukarı doğru ışınlar gönderiyordu. son olarak kazağımla sildim. bir baktım tv de bu sefer en ufak ışık yayılması yoktu. odamın akkor lambasına çok çeşitli yatay açılardan tuttum ışın yayılması veya yoğunlaşması yoktu.tamam ışığı fazla algılıyor ama o bizim lensimizin özelliği. yani bu şekilde kalsın göndermem.

yalnız şimde de şu dikkatimi çekti. ben 4.1 orta sürümdeyim resmilerden kameraya veya kameradan resimlere geçerken o sol kenardaki kamera ayar simgeleri çok büyük dönerken efektle. birde 4.2 deki gibi arada şu an kamera kullanılamıyor uyarısı veriyor arada nadir.

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Dönme ile ilgili sorunu anlayamadım hocam.

Ama diğer olay muhtemelen şundan.Bazı uygulamalarla kamerayı kullanıyoruz.Örneğin Whatsappta fotoğraf gönderirken kamera açılıyor.Ya da facebook'a anlık fotoğraf koyuyorsak, kamerayı açıyoruz.İnstagramda da aynı şekilde.Yani kamerayı bir kısım programla kullanıyoruz.Ama atıyorum instagramda açtığımız kamera "Kamera" olarak değil, İnstagram olarak listeleniyor.Yani instagram kamerayı kullanırken doğrudan bizim yaptığımız gibi direk kamera programına giriş yapmıyor.E instagram da arkaplanda çalıştığı zaman, kamera başka program ile birlikte kullanılıyor.Biz de üstüne kameraya basıp kullanmak istiyoruz ama error veriyor.Zaten bu hata da ram temizleyince, kamerayı kullanabilecek programları kapatınca gidiyor.Yani kamerayı başka bir uygulama kullanırken açamıyoruz.Aynı şey önceki telefonumda da oluyordu.Arkadaşımda Galaxy Mega var onda da aynı şey, ikizimde G2var onda da aynı şey...

• quote:

Dönme ile ilgili sorunu anlayamadım hocam.

Ama diğer olay muhtemelen şundan.Bazı uygulamalarla kamerayı kullanıyoruz.Örneğin Whatsappta fotoğraf gönderirken kamera açılıyor.Ya da facebook'a anlık fotoğraf koyuyorsak, kamerayı açıyoruz.İnstagramda da aynı şekilde.Yani kamerayı bir kısım programla kullanıyoruz.Ama atıyorum instagramda açtığımız kamera "Kamera" olarak değil, İnstagram olarak listeleniyor.Yani instagram kamerayı kullanırken doğrudan bizim yaptığımız gibi direk kamera programına giriş yapmıyor.E instagram da arkaplanda çalıştığı zaman, kamera başka program ile birlikte kullanılıyor.Biz de üstüne kameraya basıp kullanmak istiyoruz ama error veriyor.Zaten bu hata da ram temizleyince, kamerayı kullanabilecek programları kapatınca gidiyor.Yani kamerayı başka bir uygulama kullanırken açamıyoruz.Aynı şey önceki telefonumda da oluyordu.Arkadaşımda Galaxy Mega var onda da aynı şey, ikizimde G2var onda da aynı şey...

dönme, efekt dönmesinden bahsediyorum. mesela kamerada iken resme veya albüme geçerkenki efekt dönmesi o kamerada sol yandaki ayar simgeleri fazla büyüyor geri veya işte dediğim gibi resme, albüme giderken.

• quote:

Tekrar verin.Bırakmayın peşlerini.2.defa vereceksiniz muhtemelen.3.den sonra sıfırı ile değiştirmek ya da ücret iadesi yapmak zorundalar.İşin peşini bırakırsanız ordaki kızlar bön bön bakıyor.Üstünde durun.Sinirli bi insan olursanız hallederler yoksa bi format, iki ıslak mendil temizliği cihaz geri iade ediliyor.

bırakırmıyım hiç peşlerini!ama gerçekten hayretler içinde kaldım!göz göre göre iki yüzlülük yapmak!dün akşam merkezlerine mail döşedim.yarın sabahta götürüp vereceğim tekrar telefonu!hemde servis müdürünü çağırıp ona vereceğim sürekli reset atan telefonu!

• 3 ay önce AliExpress'ten aldığım kılıf bugün elime ulaştı. Ben ümidi kestiğim için başka bir kılıf almıştım. Almayı düşünen olursa bana özelden ulaşabilir.

• Arkadaşlar tahmin ediyorum bir çok kez sorulmuştur bu soru size ancak konu içerisinde bir çok kulaklık kelimesi geçiyor ve cevap yazma gereği duydum.Ben kutu içerisinden çıkan kulaklıkdan pek memnun değilim.Trafik ortamında dışarının sesi müzikden daha çok geliyor neredeyse.Bütçem 35-40 lira güzel bir kulaklık tavsiyesi verirseniz çok iyi olur.
  • Beyler benim telefonda telefonun kendi kulaklığı takılıyken small appden youtube acarsam ve ekranı kapatırsam sarkı bittikten sonra telefon reset atıyor anlatabildim mi bilmiyorum ama nedeni nedir sizce ? Baska kulaklık denemedim elimde olmadığı için

• android 4.2.2 oldu telefon durmadan güncelleme veriyor sizdede oluyor mu ?
  • telefonu şarjdan çıkardım pil 99 du sabah baktığımda 53 tü bide hafıza sorunu var hafıza kartı taktım hala depo alnı bitiyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

http://www.teknosa.com/urunler/110260824/sony-mdrex10lppiae-kulaklik

Renk seçenekleri mevcut.

Hocam yorumları inceledim pek tatmin olamadım.Bu ürünün bir tık üst performansı olarak bildiğiniz bir model varmı 45 Tl'lere çıkabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mclaren34

quote:

Renk seçenekleri mevcut.

Hocam yorumları inceledim pek tatmin olamadım.Bu ürünün bir tık üst performansı olarak bildiğiniz bir model varmı 45 Tl'lere çıkabilirim.

Sennheiser MX375 fiyatına göre en iyisi bende alıcam haftaya

• bu 4.2.2 windows vista dan farksız. güzelim telefonu mundar ettiler soğudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NcTNS

quote:

Orijinalden alıntı: mclaren34

quote:

Renk seçenekleri mevcut.

Sennheiser MX375 fiyatına göre en iyisi bende alıcam haftaya

Çok teşekkürler hocam.

• http://www.xperiaplatform.com/xperia-l-icin-yeni-guncelleme-geliyor-yoksa-4-3-mu/

Ne diyorsunuz arkadaşlar?

@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 26 Aralık 2013; 18:39:21 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam.
  • Konuyu çok çok yordum ancak umuyorum ki son olacak.Telefon alırken daha kararlıydım çok enteresan.3 Kulaklık arasında kaldım Creative EP630 - Sony MDR-EX50 ve Sennheiser MC 375 3 ü arasından hangisinden daha iyi performans alırım? Teşekkürler.
  • Sony daha iyi gibi bence, hem telefonla takım olurlar hoş olur.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Bu önerdiğiniz kulaktan bende alacağım umarım iyidir

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.