Şimdi Ara

Sony Xperia L { 1 GHz DC | 4.3' FWVGA, TFT LCD| 8MP Exmor RS. HDR 720p | 1 GB RAM | Adreno 305} (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
9
Favori
54.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu telefon telefobcularda ortalama kac para suan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazda son güncelleme sonrası foto çekmek için kamerayı açınca 10 civarı siyah nokta çıktı.Fotoğrafı çekincede o noktalar var.Telefonlarınızı kontrol edin ! Satacaktım bu sorunu farkettim. Xperiz Z kullanıcılarıda bir güncelleme sonrası aynı sorunu yaşıyormuş.
  • Arkadaşlar 600TL ye sıfır buldum bu telden babama hediye almayı dusunuyorum önerirmisiniz ?
  • Bende bu telden almak istiyorum ancak bir sorunum var istanbul bilişimden almayı düşünüyorum en uygun fiyat orda bulduğum için ama bazı arkadaşlar bilişimden aldığı telefonlarında güncelleme sorunu olduğunu söylemiş bir akıl verebilir misiniz ?
  • Red-Dragon kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sorunundan ziyade imei problemi var.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Peki resmi distribütör garantili ürünlerde imei problemi çıkabilir mi?
  • Red-Dragon kullanıcısına yanıt
    Elbette çıkabilir bunun garantisi yok ki. Yani sistematik bir süreçten bahsediyoruz, hatalar elbette olabilir. Ancak forumda okuduğum kadarıyla istanbul bilişim imei problemi olan cihazlara imei atamak yerine, onları tek bir sim kartla çalışacak sekilde ayarlayıp geri veriyor. Buradan görüyoruz ki aldığımız telefon elimizde patlamış oluyor. Ben Sony Center'dan aldım, bir problemim olmadı. Ayrıca İstanbul Bilişim'den aldığınız telefona Teleservice'de onarım yaptıramazsınız.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilişimden almak yerine bizdeuygun sitesinden almaya karar verdim resmi dis. ama malesef işimiz şansa kalmış anladığım kadarıyla :( ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.