Şimdi Ara

Sony Xperia L { 1 GHz DC | 4.3' FWVGA, TFT LCD| 8MP Exmor RS. HDR 720p | 1 GB RAM | Adreno 305} (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.110
Cevap
9
Favori
54.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Geçen gün telefonu düşürdüm sokakta yere. Pantolonun cep hizasından düştü. Plastik olan arka kapağın köşe kısmı ezildi. Ön kapakta da gümüş rengi şeridin hemen üstündeki siyah çerçevede çizikler oluştu.

Daha yeni almıştım

Arka kapağı hadi kendim değiştiririm de ön kısmı için kesin servise gitmesi lazım sanırım. Kaldı ki servise gönderme taraftarı hiç değilim.

Orijinal arka kapak nereden bulabilirim sizce ? Ayrıca bu ön kısım için ne yapabilirim ?

sen yinede servise gönder orjinal parça değişimi iste. yoksa bayilerden falan alır veya değiştirirsen illaki kandırırlar. orjinal parça var bizde derler ve orjinal parça parası alırlar ama yansanayi parça takarlar sende hasta olursun. çünkü daha önce yaşadım bunu. servisi haricinde veya kendi kabullenmen dışında bayilere pek güvenme.

• benim şarjta taktığımdaki bildirim led ışıkları yanmaz oldu. ilk taktığımda sarı, tam doluma yakın yeşil yanıyor ya bende ikiside yanmaz oldu. nedenini bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

benim şarjta taktığımdaki bildirim led ışıkları yanmaz oldu. ilk taktığımda sarı, tam doluma yakın yeşil yanıyor ya bende ikiside yanmaz oldu. nedenini bilen varmı?

Benimkinde olmadı fakat light manager ile ayarlayabilirsiniz. belki ayarladıgınızda kendine gelir alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

benim şarjta taktığımdaki bildirim led ışıkları yanmaz oldu. ilk taktığımda sarı, tam doluma yakın yeşil yanıyor ya bende ikiside yanmaz oldu. nedenini bilen varmı?

Benimkinde olmadı fakat light manager ile ayarlayabilirsiniz. belki ayarladıgınızda kendine gelir alet

nasıl oldu bilmiyorum kendiliğinden düzeldi hemen bir iki şarjdan sonra.
  • arkadaslar hafıza kartını okumuyor yardım edin lütfen. Baska kart taktım yine olmadı.
  • Arkadaslar siteyi menüye eklyebiliyor muyuz? Ben mesela DH,ve spor sitelerini eklemek istiyorum nasıl olcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Arkadaslar siteyi menüye eklyebiliyor muyuz? Ben mesela DH,ve spor sitelerini eklemek istiyorum nasıl olcak?

ne menüsüne ekleyeceksin? masaüstüne kısayol atayabilirsin bunu diyorsan.
  • Bende bayramdan önce sipariş vermiştim, bugün ulaştı sonunda.
    Ben cihazı beğendim, ilk android telefonum. Sadece ön kamerası biraz fazla kötü gibi geldi bana. Şuanlık başka sorunum yok. He birde çince klavye saçmalığına uyuz oldum. Banane çinceden arkadaş çindemi aldık biz bu telefonu. Nasıl kaldırabilirim bilen var mı?
  • Arkadaslar teli daha önceden rootlamıstım sorun yoktu. Dün fabrika ayarlarına sıfırladım tekrar rootladım. şimdi root explorer vb.programlarla sistem dosyalarını silmeye kalktgmda yada dosyalara girmeye kalktgmda tel kapanıp tekrar açılıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı.ne yapmam lazım. Root isleminde sorun yok tel rootlu görünüyor ama sistem dosyalarına girince kapanıyor. mesela root explorere girip r-w yi r-o yapınca tekrardan tel kapanıp açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia L 4.2 Android Jelly Bean çıkmış arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egzap

Xperia L 4.2 Android Jelly Bean çıkmış arkadaşlar

Xperia P var bende :( L'ye çıkıyor P'ye çıkmıyor
  • Arkadaşlar bu telefondan alacağım ben de , ancak merak ettiğim bir kaç şey var. Öncelikle hoparlöründe müzik çalarken ses kalitesi nasıl, wifi performansı konusunda sıkıntılar olduğunu okudum aslı nedir , son olarak mesaj klavyesi türkçe değilmiş ve hafıza kartına uygulama yüklenmiyormuş. Bunları bir kenara atarsak gm discovery biraz daha iyi gibi duruyor ancak markası sıkıntılı sanırım onunda.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Arkadaşlar bu telefondan alacağım ben de , ancak merak ettiğim bir kaç şey var. Öncelikle hoparlöründe müzik çalarken ses kalitesi nasıl, wifi performansı konusunda sıkıntılar olduğunu okudum aslı nedir , son olarak mesaj klavyesi türkçe değilmiş ve hafıza kartına uygulama yüklenmiyormuş. Bunları bir kenara atarsak gm discovery biraz daha iyi gibi duruyor ancak markası sıkıntılı sanırım onunda.

Teşekkürler.

1. Ses kalitesi yeterli seviyede kaliteli (Ben müzik dinliyorum iphone 4 a yakın kalitede)
    2. 3 duvar var odamla modem arası 1 ve 2 de çekiyor biraz sıkıntılı ama bi mekana gidipte burada çekmiyormuş demedim hiç az çekiyor yada orta
    3. Mesaj klavyesi türkçe kesinlikle
    4. Evet uygulama kurulamıyor fakat yeni 4.2 güncellemesiyle google uygulamaları durdurulabiliyor baya yer açılıyor.

Gm discovery in bazı + ları bence ekran kalitesi çözünürlük ekran işlemci gücü

Xperia L nin + ları ise okuduguma göre ses kalitesi , led bildirim ışıgı .. Kamerası L daha iyi ama yavaş oldugunu söyleyebilirim.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Efendim,

Android Jelly Bean 4.2 gelince müzik kalitesi ve kamera kalitesinde yükselme görülmüştür.
    Wifi performansında hiç bir sorunla karsılasmadım.Başarılı
    Mesaj klavyesi türkçe,Yazım dillerinden Türkçe'yi seçebilirsiniz ve kendi klavyesinde kasmalar vardı fakat 4.2 gelince bunlarda yok olmuştur.
    Root ile hafıza kartına taşıyabilirsiniz (Garanti İptal olur)

Telefona çok oyun oynarım derseniz Discovery derim. Çünkü XL'yi oyunlarla doldurdum haffif kasmalar meydana geldi.

Hocam son olarak GM Discovery'nin malzeme kalitesi B*ktan.Arkadaşın cebinde telefonun ekranı gitti. çok dikkkat etmek gerekiyor :))

Sormak istediğiniz başka sorular varsa cevaplarım .

• @extremist123

Mesajınız için teşekkürler , umarım müzik konusunda sıkıntı yaşamam. :)

@HyPno55

İlginiz için teşekkürler, öyleyse alsam pişman olmam yani? Zaten facebook , w.sap , radyo müzik, internet, youtube falan başka bişey için almıyorum telefonu, oyun oynamayı sevmiyorum yani. :) Yeter mi sizce?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam
  • Yeni güncellemeyi çok beğendim gerçekten. Ses ve kamera kalitesi artmış. İkonlar büyümüş. Görsel yenilikler yapılmış. Klavye biraz uzamış daha rahat kullanışlı olmuş. Guncelleme oncesı RAM 160 mb cıvarıydı sürekli. Şu an 450 mb gösteriyor. En çok kilit ekranında yapılan menü hoşuma gitti. Duzeltme: sayfalar akıcılığını kaybetmis sanki ınternet sayfası veya uygulama ıcerısınde sayfayı kaydırdıgında hafıf takılmalar mevcut. Ama normalde menu gecıslerınde veya oyunlarda takılma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuneytozbek -- 31 Ekim 2013; 23:14:36 >
  • Arkadaşlar bende artık Xperia L kullanıcısıyım.
    Telefon henüz açtım. İlk sorum telefonu kaç saat şarj etmeliyim?

Telefonla gelen kitapçıklar Türkçe değil. Sorularıma cevap bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Arkadaşlar bende artık Xperia L kullanıcısıyım.

Hayırlı olsun hocam. Artık öyle şu kadar şarj edin diye bir şey yok dolana kadar şarj edin yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Arkadaşlar bende artık Xperia L kullanıcısıyım.

Hayırlı olsun hocam. Artık öyle şu kadar şarj edin diye bir şey yok dolana kadar şarj edin yeter

bu ne hız hocam. sağolun cevap için

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.