Şimdi Ara

SONY XPERİA J | 1 ghz | |4' Bravia Engine | |513 mb Ram| |5 mp Kamera |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ıfa 2012 de tanıtılan xperia j nasıl bir telefondur alınabilirmi telefonu oyun oynamak,film izlemek, basit fotoğaflar çekmek, müzik dinlemek için istiyorum vede ilk akıllı telefonum olucak yaklaşık 1 aydır telefon araştırıyorum ama pekde aklıma yatan modeller olmadı bu biraz yakın geldi bide sizlere danışıyım dedim

4" Bravia Engine 480 x 854p
    1GHz Qualcomm MSM7227A işlemci
    512MB RAM
    4GB depolama kapasitesi, microSD desteği
    5MP arka/0.3MP ön kamera, 720p video kaydı
    1750mAh batarya, WiFi, Bluetooth, DLNA, GPS, Android 4.0 işletim sistemi Android 4.1 güncellemesini de alacak Touch to beam özelliğide var yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinburnulular -- 9 Ekim 2012; 18:21:47 >

• Konuyla ilgili kimse bir şey bilmiyormu bi tavsiyesi bi önerisi olan yokmu
  • sadece face e falan giren kızlar için on numara cihaz ama oyun falan oynucam dersen gelmez sana
  • ram biraz sikinti, okudugum kadariyla android isletim sistemi ram uzerine kurulu gibi bir sey. yanlis bilmiyorsam 4.1 350-400mb ram istiyor zaten, geriye kalanin yeterli olacagini pek dusunmuyorum.. onun disinda fena gozukmuyor, bataryayi iyilestirmeyi akil etmisler en azindan bir de bu tek cekirdek mi, onu goremedim ben..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce konu açılmıştı.
    YENİ! Sony Xperia J
  • 700 -800 arası model varmı tercih edile bilecek bunun tek sorunu ram galiba bide Adreno 200 gpu var yeterlimdir sizce
  • Bu ram ve adreno eksikliğinden kastınız ne? Ben açıkçası bol uygulama indiririm muhtemelen ancak oynayacağım oyunlar fruit ninja temple run ayarında olur. Gene de az gelir mi bana bu telefon? Vatan'da şu an indirimde yaklaşık samsung galaxy ace2 ile aynı fiyatta ve uygunsa bunu almak istiyorum hazır bataryası da daha fazlayken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow93 -- 22 Aralık 2012; 15:29:36 >
  • vatanda aynı fiyata lg optimus l7 markalı telefona bi göz gezdirin derim
  • O fiyata Xperia Sola ve Xperia U alınır bence. Donanım vasat.
  • Donanım vasat be usta . Oyunda filan sıkıntı çıkarır ram'den dolayı . Ama şekil on numara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iplenmeyen

vatanda aynı fiyata lg optimus l7 markalı telefona bi göz gezdirin derim

ya benim elime 4inclik telefondan büyüğü sığmıyor öyle bi problem var o yüzden daha büyüklerini direk eliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow93

quote:

Orijinalden alıntı: iplenmeyen

vatanda aynı fiyata lg optimus l7 markalı telefona bi göz gezdirin derim

ya benim elime 4inclik telefondan büyüğü sığmıyor öyle bi problem var o yüzden daha büyüklerini direk eliyorum

lg optimus black var xperia j ile özellikleri neredeyse aynı olmadı bütçeyi biraz artırıp s3mini alın derim
  • Tam pil süresi için üretilmiş bir telefon. "Akıllı telefonum olsun, internete girer, bir kaç uygulama-oyun yüklerim, mesajlaşırım o kadar" diyenler için biçilmiş kaftan. 1750 MaH bataryası normal kullanımda 3 günü çıkarır.
  • çözünürlüğü 480*800 mi yoksa 480*854 mü 854 olması uygulama yüklemede sıkıntı yaratır mı bilmediğim için soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.